Пошкоджене волосся - для сучасної дівчини досить поширена проблема. Волосся тьмяніють, січеться, ламаються і виглядають не кращим чином. Однак впадати у відчай не варто, оскільки допомогти впоратися з проблемою може поживна маска для волосся з вітамінами, зроблена своїми руками в домашніх умовах або придбана в готовому вигляді в магазині, наприклад, з серії Estel Curex Classic.
В умовах не надто стабільною екології, частих стресів і неправильного харчування волосся втрачають свою життєву силу. Врятувати ситуацію не вийде тільки шампунем і бальзамом, саме тому живильні маски дуже важливі в повсякденному догляді. За допомогою живильних масок, наприклад, це може бути професійна маска серії Estel Curex Classic, можна наситити шевелюру корисними компонентами. Вони будуть підтримувати її в тонусі, запобігаючи ламкість, сухість і перетин, повертаючи блиск і проводячи зміцнення структури.
За умови правильного застосування покупної або саморобної маски відновлюються всі пошкодження волосся, які часто викликані не тільки поганою екологією, а й постійним впливом термічних приладів для укладання і фарбувальних складів. В результаті до волосся повертається їх блиск, з'являються обсяг і гладкість, припиняються перетин і ламкість, виробляються зміцнення. Крім того, за умови використання правильної маски будинку, до волосся повертається пружність, завдяки якій шевелюра надійно захищена від будь-яких зовнішніх подразників, включаючи неякісні засоби для укладання і занадто часті процедури фарбування. Ефективність процедури зміцнення пофарбованих пасом будинку буде залежати безпосередньо від компонентів маски.
Правила застосування
Існує певний набір правил, згідно з якими вплив будь-якої маски, будь то професійна Estel Curex Classic, маски від «Ейвон» або саморобні зволожуючі натуральні склади, виявиться найбільш ефективним:
- Перед нанесенням будь-якої маски для зміцнення волосся вдома необхідний масаж шкіри голови, що дозволить підготувати кореневу систему забарвлених пасм до прийому поживних речовин і поліпшить всебічний догляд. Аналогічно система працює і при використанні маски для обличчя.
- Якщо використовується саморобна домашня маска, то наносити її потрібно відразу ж після приготування, за умови що рецепт не вимагає витримки. Тривале зберігання маски не допускається.
- Нанесення складу проводиться масажними рухами, також як і зволожуючих масок для обличчя, що теж сприятиме притоку крові і, як наслідок, посилення дії, що поверне блиск пофарбованим локонам.
- Після нанесення будь-якої маски для зміцнення будинку потрібно створити режим нагріву. Для цього волосся покривають поліетиленовою плівкою, а зверху замотують рушником, яке обов'язково має бути товстим і махровим.
- Змивати зволожуючі маски з пошкоджених забарвлених сухого волосся, як правило, необхідно з використанням шампуню. Однак більшість вже готових засобів має помірний вміст масел, завдяки чому змивається простою водою, повертаючи блиск.
- Між курсами масок (як і для особи), що забезпечують всебічний догляд, обов'язковий перерву, причому він завжди індивідуальний, залежно від типу маски.
- Для більшого ефекту будинку після змивання складу слід обполоснути волосяний покрив відваром з трав. Відмінно підійдуть ромашка для блондинок і кропива для темного волосся. Це додасть блиск і життєву силу пофарбованим пасмам.
- Щоденне використання масок для сухих фарбованого пасом не рекомендується. Бажана частота використання лікувального засобу - не більше трьох разів на тиждень з інтервалом в один або два дні.
- Наносити поживні зволожуючі склади для забарвлених, сухих, пошкоджених волосся рекомендується тільки на чисту голову (як і для особи - на чисте обличчя), оскільки тільки так лусочки будуть розкриті і зможуть прийняти максимум корисного.
- Якщо мова не йде про лікування, а тільки про профілактику, то використовувати цілющий засіб будинку необхідно не більше одного разу на тиждень, щоб не отримати пересичення.
маски саморобні
Яку маску для волосся в готовому вигляді для харчування волосяного покриву слід придбати, зможе порадити майстер. Для цього необхідно чітко знати особливості структури того чи іншого волоса, а також особливості шкіри голови. Якщо ж планується зробити самостійно маску для харчування волосся або особи в домашніх умовах, то тут у виборі слід відштовхуватися безпосередньо від бажаного результату. Рецепти нижче допоможуть вибрати найбільш оптимальний варіант.
- Якщо волосся сухе, то в домашніх умовах можна зробити такий догляд, як гліцеринова маска для росту волосся. Для її створення потрібні чайна ложка гліцерину, куряче яйце і масло касторове в кількості двох столових ложок. Попередньо масло підігрівається на водяній бані, після чого змішується з іншими інгредієнтами. Далі отримана суміш втирається безпосередньо в корені волосяного покриву. Тримати склад будинку під плівкою і махровим рушником слід не менше півгодини. Оскільки склад даного засобу маслянистий, змивати його рекомендується за допомогою шампуню. Блиск і активація росту з'являються після першого застосування.
- Ще один варіант, що доповнює рецепти живильних масок в домашніх умовах саме для сухого пошкодженого волосся, - застосування пивних дріжджів. За допомогою цього інгредієнта можна забезпечити дійсно всебічний догляд: харчування і відновлення пошкодженого волосся. Три столові ложки дріжджів необхідно залити молоком, після чого додати ложку чайну меду, ретельно перемішати. Далі залишити суміш необхідно в теплому місці на півгодини, щоб дати дріжджам «заробити» на повну силу. Після цього необхідно відразу ж нанести на волосся отриману маску. Буде потрібно утеплення голови за допомогою рушники на сорок хвилин, після чого змити склад з сухого волосся теплою водою і потримати шевелюру в теплі ще пару годин. Повторення для зростання - не частіше ніж один раз на тиждень.
- Для волосся з підвищеною жирністю можна зробити домашні рецепти із застосуванням кефіру і глини. В останньому компоненті знаходиться більш ніж достатньо корисних речовин, які перетворять волосяний покрив, повернуть блиск локонам. Потрапляючи в структуру волоса і шкіри голови, глина перетворює мінеральне вміст, що дуже важливо для пошкодженої шевелюри. Для отримання маски дві ложки столові глини слід розвести в кефірі, щоб по консистенції вийшла рідка кашка. Щоб розбавлення не завдало труднощів, бажано попередньо нагріти кефір. Отримавши кашку з двох компонентів, її слід нанести на поверхню шкіри голови. По всій довжині волосся також можна змастити кефіром. Тримати маску не більше півгодини. Допоможе глина і при підвищеній жирності особи, і для активації росту.
- Цікаві і в той же час корисні домашні варіанти складів для сухого волосся включають застосування гірчиці. Крім того, рецепти даної маски вважаються універсальними і підходять практично під будь-який тип росту волосся. Використовувати даний засіб для голови необхідно в два етапи. Перший крок - розвести чайну ложку гірчичного порошку в чотирьох ложках столових молока. Туди необхідно додати ложку чайну цукру і трохи м'якоті банана. Отримавши однорідну консистенцію, слід втерти суміш в голову. Причому втирати слід безпосередньо в поверхню шкіри голови, на всю довжину сухого волосся наносити засіб не можна. Наступний крок - догляд безпосередньо для харчування і зростання. Дві ложки столові масла вершкового слід з'єднати з ложкою сметани, ось цю маску необхідно нанести безпосередньо на всю довжину, для кращого розподілу буде зручно використовувати гребінь. Тримати склади для зростання, як і засоби для особи, рекомендується не більше півгодини.
Як відновити волосся за кілька процедур! Маска для відновлення волосся з медом маслом жожоба