Любителі handmade здавна любили робити не тільки предмети декоративно-прикладного мистецтва, а й прикраси з різних матеріалів. За часів енеоліту це були прикраси з кістки, дерева, обтесані каменю, навіть з тростини плели одяг, кулони, мережі, сережки. А в наш час великою популярністю користується біжутерія зі стеклярусу і його модифікацій. Прикраси з нього можна носити і кожен день і на свято. Все залежить від задуманої ідеї, ескізу і підсумкового результату.
Щоб показати свій смак і вміння підбирати прикраси можна порадитися зі стилістом і замовити авторську прикрасу, зробленим майстром з бісеру. Можна самостійно познайомитися з бісером , Подивившись різноманітні МК.
Для цього, в першу чергу, потрібно зібрати матеріал: фурнітура у вигляді швензи, застібок, кілець і дроту; подивитися в домашній скриньці непотрібні сережки, які можна розібрати і частини використовувати; покопатися в бабусиній скриньці. Часом необов'язково ходити в швейний магазин і витрачатися, необхідні пристосування можна знайти вдома. Хоча в швейному салоні цікаво подивитися види бісеру, переглянути різноманітність його колірної гами, щоб виготовляти виріб не по тому, що є в наявності, а у відповідності зі своєю ідеєю, бажаннями і естетичними уподобаннями. Для роботи також знадобляться пасатижі, круглогубці і кусачки. Ці інструменти можна знайти у близьких представників сильної половини людства.
Основою сережки може послужити дріт, скручена по інструкції майстер класу. А може Вас зацікавить техніка рішельє. Композиційне рішення може бути виражено у вигляді квітів, обплетених бісером, метеликів, форм в стилі сучасного модерну або хіпі.
Не бійтеся експериментувати. Анастасія ЛьвівОльгаУ з дитинства любила робити дивовижні прикраси з підручних засобів. А тепер вона знаменита і сама створює модні тенденції. Це воістину приклад того, як улюблена справа може бути не тільки цікавим проведенням часу, але і вельми вигідним.
Розповісти друзям: