Брелочки бувають різними, але мимо такого, думаю, не пройде повз жоден футбольний фанат. Для того, щоб виготовити такий брелок, поєднують техніку мозаїчного плетіння і техніки ндебеле. Плетуть спочатку окремі фрагменти, розраховуючи з якого боку повинна бути частина темного п'ятикутника. Тому краще спочатку сплести кілька трикутників, зшити їх, а потім вже плести такі, кожен для конкретної частини м'ячика, і поступово тут же їх пришивати.
Алгоритм плетіння трикутного фрагмента м'яча.
1й ряд.
Наберіть 3 бісеріни, замкніть їх в кільце.
2й ряд.
Набирайте по 2 бісеринки і вплітає між бісерінамі першого ряду. Виходить, що ви зробите три кроки по 2 бісеріни. По завершенню останнього кроку потрібно пройти через першу бісеринку цього ряду для початку наступного, третього.
3й ряд
Наберіть 2 бісеріни і пропустіть голку з ниткою через 2-ю бісерину попереднього ряду - так ви визначите один «промінь» ндебеле. В наступному кроці повинна бути 1 бісеринка. Чергуйте крок і в 2 і 1 бісерину до кінця ряду. У результаті повинно вийти три «променя» ндебеле, які і утворюють надалі кути нашого трикутника. Також виведіть нитку через першу бисерину цього ряду.
Такий брелок стане бажаним подарунком для вболівальника або навіть талісманом, який дозволить виграти на ставках Сайт Паріматч.ком тут - http://www.parimatch.com/sport/futbol/rossija-premer-liga. Паріматч - це не просто футбольні ставки, це справжній тоталізатор онлайн! Тут наданий повний набір футбольних чемпіонатів на весь рік!
Далі плетіть за схемою, чітко дотримуючись розташування ділянок ндебеле і «мозаїки». Ндебеле утворює кути трикутного фрагмента, а «мозаїка» - його боку. Не забувайте, що в кожному трикутнику ви кольором «викладаєте» тільки половинку чорного шестикутника для створення, характерного футбольному, малюнка м'яча.
Саме тому трикутники в міру їх завершення краще зшивати відразу, так ви точно не заплутаєтеся, і м'ячик вийде гранично точним, акуратним. Зшивати боку трикутників потрібно також за принципом «мозаїчного» плетіння.