Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Хліб для волосся

  1. Маски для волосся з хліба

Використання хліба для волосся в основному в масках, або ж для миття голови не є для нас чимось дивним, але ось про конкретну його користь знає не коженВикористання хліба для волосся

в основному в масках, або ж для миття голови не є для нас чимось дивним, але ось про конкретну його користь знає не кожен.

Найчастіше застосовується чорний хліб для волосся, або, як його ще називають - житній хліб (вкрай рідко білий хліб), і ось кілька причин чому:

Ну, по-перше, чорний хліб багатий вітамінами групи B, недолік яких в організмі призводить до надмірного випадання волосся , Уповільнення їх зростання, виникнення себореї, підвищенню жирності коренів волосся, і навпаки, висушування кінчиків.

Безсумнівно, до складу чорного хліба входять і інші вітаміни, макро і мікроелементи, позитивним чином впливають на стан волосся.

По-друге, чорний хліб сприяє кращому, і при цьому м'якому очищенню волосся, а також усунення їх зайвої сальності, що особливо актуально при наявності жирних , або змішаних волосся . Звичайно, маски з хліба можна використовувати і при сухому типі волосся , Але тільки в сумішах з деякими іншими поживними продуктами.

Одним словом маски для волосся з хліба допомагають запобігти, або навіть зупинити випадання волосся, в деякій мірі збільшити швидкість їхнього зростання, нормалізувати гідроліпідний баланс шкіри голови, м'яко очистити і усунути надлишок шкірного сала, та й в цілому добре зміцнити волосся.

Перш ніж перейти до практичного використання хліба для волосся, а точніше до народних рецептів приготування масок з чорного хліба, радимо вам спершу ознайомитися з інформацією про те - Як правильно, і на яке волосся наносити домашні маски .

Маски для волосся з хліба

Рецепт стандартної маски для волосся з хліба:

Візьміть приблизно 4 скибочки чорного (житнього) хліба (бажано тонко обрізати з них шкірку, але можна і не обрізати) і залийте окропом так, щоб вода повністю покрила хліб. Хліб необхідно наполягати не менше 1-го години, а краще 2, або ще краще буде замочити хліб з вечора, і залишити до ранку.

Потім відіжміть воду з отриманої хлібної кашки, наприклад, через марлю, і гарненько втирайте цю кашку в шкіру голови і коріння волосся.

Робити цю процедуру потрібно на брудні сухе (або якщо маса погано розподіляється, то на вологі) волосся за 30-40 (а можна і більше) хвилин до їх миття.

Вважається, що після такої маски можна не використовувати шампунь, а просто ретельно промити голову під струменем води, тому що, як уже говорилося вище, чорний хліб володіє очищує дією, і легко усуває з волосся всю «бруд» і надлишки шкірного жиру. Але якщо все ж, після, ви будете відчувати, що ваше волосся недостатньо вимиті, то змиваючи хлібну маску, мийте голову звичайним способом, використовуючи шампунь і бальзам.

Рекомендується для всіх типів волосся (особливо при наявності жирних коренів), крім дуже сухих. Частота застосування - 1-3 рази в тиждень, а можна і перед кожним миттям голови.

Так, і, до речі, водою, яка залишилася після настоювання хліба, можна обполіскувати волосся в самому кінці процедури їх миття.

~ ~ ~ ~ ~

Для більшого зміцнення, зростання, і здоров'я волосся можна використовувати аналогічну маску з хліба, застосування якої описано вище, тільки після того, як хліб настоїться в воді, додати до нього ще близько 100 г темного нефільтрованого пива, і по 1 капсулі вітамінів A і E в маслі (продаються в аптеці). Вітаміни необхідно попередньо розчинити в невеликій кількості теплої води.

Вітаміни необхідно попередньо розчинити в невеликій кількості теплої води

Але тепер в корені волосся слід втирати повністю весь склад (НЕ отцежівая хлібну кашку від води), трохи розподіляючи його по всій довжині волосся. Знову ж таки, все це робиться на брудні, і для більшої зручності вологе волосся, і тримається на них (під поліетиленовим пакетом, і теплим махровим рушником зверху) від 30-ти до 60-ти хвилин.

Як і у випадку з першим рецептом, вважається, що мити волосся шампунем після такої маски не потрібно. Досить буде добре обполоснути їх водою, а в кінці ще можна додатково сполоснути пивом. Хоча повторимося, якщо вам здається, що волосся погано промиті, застосовуйте шампунь.

Описаний метод використання чорного хліба для волосся підходить при будь-якому їх типі, але при сухому волоссі рекомендується додавати ще 1-2 ст. ложки рослинної олії (і тоді вже маска однозначно змивається шампунем).

Частота застосування - 2 рази на тиждень.

Зокрема, в наведених вище масках для волосся з хліба, замість води, якої заливається хліб, можна використовувати різні відвари і настої з лікарських трав.

Так наприклад, стимулювати ріст волосся допомагають настої з коренів аїру, кропиви, березового листя, мати і мачухи, відвар розмарину, і коренів будяків.

Для пом'якшення, і додання волоссю золотистого блиску і шовковистості добре підійде відвар ромашки, для пом'якшення і освіження волосся - настій м'яти, а для зміцнення волосся, і запобігання їх випадіння - настій шавлії, шишок хмелю, хвоща польового, і відвар з коріння півонії.

Готуються такі настої і відвари по-різному, зазвичай спосіб приготування описаний на коробці (якщо ви купуєте трави в аптеці). Ну а в основному, якщо це настій, то 1-2 ст. ложки сухого листя або квіток заливається половиною літра окропу, щільно накривається кришкою, і залишається до повного охолодження. У випадку з відваром, пропорції сировини і води залишаються тими ж, тільки все це ще додатково кип'ятиться на слабкому вогні, або киплячій водяній бані від 5-ти до 15-ти хвилин.

Перед тим, як залити будь-яким відваром або настоєм хліб, його потрібно розігріти практично до кипіння.

~ ~ ~ ~ ~

Як уже згадувалося вище, хліб для волосся можна використовувати і при сухому їх типі, але тільки з додаванням інших поживних інгредієнтів.

Наприклад, ось рецепт маски з хліба для сухих і дуже сухого волосся :

Наприклад, ось рецепт маски з хліба   для сухих і дуже сухого волосся   :

4 скибочки чорного хліба без кірки залийте приблизно половиною склянки гарячого молока (в молоці буде добре розчинити 1 чайну ложку меду), і залиште його розмокати на 15 хвилин. Потім додайте до хлібної кашки 1, або якщо волосся сильно висушені, то 2 ст. ложки оливкової, реп'яхової, касторової, або мигдалевої олії . Ретельно все розітріть, і нанесіть склад на трохи вологе волосся, втираючи його при цьому в корені, на 30-40 хвилин. Після вимийте голову шампунем, не забуваючи в кінці про бальзам.

Також в цьому рецепті рослинне масло можна замінити сметаною з найбільшим відсотком жирності (добре пом'якшує і освіжає волосся), майонезом, або жирними молочними вершками.

Популярне за тиждень:


Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»