Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Гардеробна з комори в хрущовці: фото, як зробити, шафа в передпокої, проект своїми руками, маленька кімната

  1. Робимо місткий шафа для передпокою в хрущовці
  2. Як зробити вбиральню з комори в хрущовці: враховуємо особливості планування квартири
  3. Вбиральня в хрущовці замість комори: складаємо проект
  4. Робимо гардеробну своїми руками: особливості установки
  5. Вбиральня в хрущовці: оздоблювальні роботи і освітлення
  6. Як зробити вбиральню з комори в хрущовці (відео)

Хрущовка є невеликою квартиру з характерною плануванням. Незручне розташування маленьких кімнат робить комфортне проживання практично неможливим. Єдиним плюсом подібної планування є наявність комори кімнати, яку можна пристосувати під свої потреби. Наприклад, відвести під зберігання речей. Чи буде це вбудована шафа або ціла полочная система, залежить від розмірів приміщення і його положення в квартирі. Завдяки грамотно складеного проекту і нехитрим діям, гардеробна з комори в хрущовці легко споруджується своїми руками.

Робимо місткий шафа для передпокою в хрущовці

Вбудована шафа - відмінне рішення для організації простору невеликої комори, глибина якої становить 60 і менше сантиметрів. Найчастіше такий нішею має передпокій, що дозволяє використовувати її для зберігання верхнього одягу і сезонного взуття. Місткий гардероб можна зробити своїми руками, спорудивши його з простих комплектуючих.

Насамперед приміщення слід підготувати: забратися всередині і зняти перегородку, замість якої встановити двері-купе . Стіни і стеля можна обклеїти шпалерами або оформити водоемульсійною фарбою.

Стіни і стеля можна обклеїти шпалерами або оформити водоемульсійною фарбою

Не варто використовувати побілку. Цей спосіб обробки хоч і є одним з найбільш бюджетних, однак має властивість залишати слід на дотичних поверхнях. Щоб уберегти речі від забруднень, слід взяти матеріал, який не володіє зазначеної особливістю.

Щоб виготовити простий шафа-купе, знадобляться наступні деталі:

  • Готові полки або листи ДСП;
  • Несучі і кріпильні елементи;
  • Штанга для верхнього одягу.

В даному випадку спорудження спеціальної конструкції не буде потрібно, тому що ніша має невеликі розміри. Полиці і штанга будуть укладатися на несучі елементи, які закріплюються прямо на стіні. Кількість полиць і відстань між ними залежить від висоти стелі і особистих побажань.

Детальніше про використання шаф-купе в гардеробних читайте в статті: https://homeli.ru/komnaty/prikhozhaya/shkafy-kupe-garderobnye

Як зробити вбиральню з комори в хрущовці: враховуємо особливості планування квартири

Плануючи розташування полиць і ящиків в майбутньої вбиральні, важливо враховувати її розміри і розташування в квартирі. Найзручнішою для облаштування вважається кімната, ширина якої дорівнює розміру спальні. Вхід при цьому розташовується по центру. Такий тип планування дозволяє встановлювати несучу конструкцію по периметру всього приміщення. Вбиральня в подібній коморі здатна вмістити велику кількість речей.

Облаштування прохідного приміщення можна почати з переробки:

  • Розділити комору навпіл, що дозволить отримати відразу дві гардеробні;
  • Закрити один з отворів, залишивши найбільш зручний вхід.

Щоб кімната з маленькою площею не здавалася надто громіздкою, замість стелажів можна використовувати відкриті конструкції. Вони легко монтуються на кшталт конструктора, дозволяючи зробити простір максимально функціональним.

Комора, ширина якої менш 1 метра, є дуже незручній у використанні. В цьому випадку несуча конструкція встановлюється тільки на стіні, яка розташована навпроти входу. Простір, що залишився можна використовуватися в якості місця для переодягання.

Якщо ж ширина приміщення становить 1 - 1, 5 метра - наповнення розташовується по двох стінах, які є суміжними. Самою зручною у використанні вважається конструкція, в якій полиці знаходяться поруч з входом. Штанга для верхнього одягу встановлюється в глибині вбиральні на всю стіну.

Про інші варіанти облаштування невеликих гардеробних в нашому матеріалі: https://homeli.ru/komnaty/prikhozhaya/garderobnye-komnaty-malenkogo-razmera

Вбиральня в хрущовці замість комори: складаємо проект

Замислившись над переробкою комори, насамперед необхідно скласти проект. У схематичному малюнку буде наочно показано, як планується розташувати наповнення майбутньої вбиральні.

Установка декількох рівнів зонування дозволить зробити кімнату максимально функціональною. Зручність у використанні буде залежати від наявності наповнення різного типу: полиць, штанг, ящиків.

Залежно від частоти використання зони вбиральні діляться на активні і пасивні. У першій знаходяться речі, які надягають постійно. Тому полки і білизняні ящики розташовуються на висоті 1 - 1, 5 метрів від статі, штанги для довгого одягу - на відстані 1, 5 - 2 метрів.

В активній частині слід встановити і елементи, які зроблять приміщення більш функціональним:

  • Пантограф (опускається штанга, призначена для зберігання верхнього одягу);
  • Галстучніц (для зручного розташування чоловічих аксесуарів);
  • Брючніци (для збереження ідеального вигляду костюмних брюк).

Пасивної зоною вбиральні вважаються полки, які розташовуються нижче 0, 5 і вище 2 метрів від рівня підлоги. Як правило, тут розташовуються сезонні речі, сумки та господарський склад.

Робимо гардеробну своїми руками: особливості установки

Установка вбиральні замість комори передбачає монтаж спеціального каркаса, на який потім будуть кріпитися полки і ящики. Першим етапом є створення заготовок конструкції і підбір відповідних залізних виробів.

Потім проводиться установка кріплень каркаса, яка може здійснюватися двома способами:

  • З використанням дюбелів;
  • За допомогою куточків.

Після цього здійснюється зведення несучих частин конструкції і установка поличних кріплень. Далі проводиться торцювання кромок ліній. Потім встановлюються полки, штанги і ящики.

Щоб полочная конструкція вийшла рівною і акуратною, кожен крок з укладання елементів наповнення варто перевіряти лазерним рівнем.

Останнім етапом буде проведення внутрішнього освітлення і установка дверей.

Все ще не можете визначитися з необхідністю вбиральні або не виходить вибрати для неї оформлення? У цьому вам допоможе наша наступна стаття: https://homeli.ru/komnaty/prikhozhaya/garderobnaya-komnata

Вбиральня в хрущовці: оздоблювальні роботи і освітлення

щоб гардеробна гармонійно вписалася в інтер'єр квартири, кімнати можна оформити в тій же стилістиці. Однак найчастіше приміщення відбувається з урахуванням практичності, а не дизайну. Для оформлення стін використовуються шпалери, панелі або фарба; на підлогу стелиться матеріал, який легкий в очищенні: лінолеум або ламінат.

Обов'язковою умовою є установка декількох світильників. Одне джерело не здатний повною мірою освітити приміщення без вікон.

Гардеробна повинна бути обладнана дзеркалом, в якому можна побачити себе в повний зріст. Не зайвим буде і м'який пуф, який зробить процес облачення більш комфортним. Зона переодягання повинна бути оформлена окремим освітленням. Для цієї мети можна використовувати маленькі лампочки або світлодіодну стрічку.

Як зробити вбиральню з комори в хрущовці (відео)

Переробка комори в гардеробну - відмінний варіант раціонального використання простору в маленькій хрущовці. Різні види кріплення і наповнення, пропоновані магазинами, дозволяють встановити функціональну конструкцію, яка ідеально впишеться в приміщення. Створення вбиральні не зажадає особливих фінансових затрат, а легкий монтаж дає можливість зробити роботу своїми руками.

Дизайн гардеробної в хрущовці замість комори (фото прикладів)

Все ще не можете визначитися з необхідністю вбиральні або не виходить вибрати для неї оформлення?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»