Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Монтаж відвідного повідця для лову окуня

  1. Ловля окуня на відвідної поводок Відвідної поводок на окуня монтаж і способи лову дуже ефективні....
  2. Монтаж відвідного повідця на окуня
  3. Московська оснащення відвідного повідця
  4. Монтаж Т- подібний вертлюг
  5. Скользящий і глухий відвідної поводок
  6. Відвідної поводок в варіантах монтажу
  7. Повідець, гачок, грузило
  8. гачки
  9. повідець
  10. Ловля окуня на відвідної поводок відео

Ловля окуня на відвідної поводок

Відвідної поводок на окуня монтаж і способи лову дуже ефективні. Його «перше» назву - московська оснащення, давно вже перейшов з розряду «таємної зброї» рибалок-спортсменів в число звичних оснасток будь-якого більш-менш «просунутого» спінінгіста.

зміст:

  1. Способи монтажу відвідної повідця
  2. Повідець, гачок, грузило
  3. Ловля окуня на відвідної поводок відео

Більш того, на сьогоднішній день це чи не найпоширеніший метод лову окуня в водоймах. У той же час, не дивлячись на популярність даного способу, у початківців спінінгістів виникає безліч питань про вибір тих чи інших елементів снасті, а так само можна заплутатися у величезній кількості видів його монтажу.

Монтаж відвідного повідця на окуня

Чому, запитаєте ви, саме відвідної поводок, а не джиг або «Кароліну»? Все просто: ловля окуня на відвідної поводок найбільш універсальна і уловиста. Навіть початківець рибалка, правильно зв'язавши оснащення, може дуже швидко освоїти ази цього лову і зловити гідну рибу.

Корисно! Але при всій своїй простоті ловля окуня на відвідної поводок дає можливість застосовувати дуже велика різноманітність проводок, варіювати дальність закидання, ловити з однієї і тієї ж оснащенням (змінюючи тільки вага грузила) як на протязі з пристойною глибиною, так і на зарослій водною рослинністю мілини. Ну і найголовніше, це уловістость.

«Відвідний» виручає навіть в моменти тотального бесклевья, коли здається, що риби в річці просто немає. Так що якщо ви самі в цьому ще на практиці не переконалися, то візьміть собі на замітку: коли дві чи три години простукування бровки джигом приносять лише невиразний тичок - ось саме тоді настає пора відвідного повідця. Відправляємо в коробці не принесла бажаного результату джиглголівку, в'яжемо оснащення, насаджує на гачок «правильну» приманку і після пари проводок, а іноді і на першій же, отримуємо такий бажаний «удар в руку», за яким послідує і виведення мірного окуня.

Московська оснащення відвідного повідця

Перші види монтажу відвідної повідця для лову окуня були непоказні. Але навіть вони довели свою ефективність, збираючи нема на гачку не тільки голодну рибу, але так само сите і не виявляє жодної активності. Перші види монтажу відвідної повідця для лову окуня були непоказні

Подібний вид оснащення використовується і сьогодні. Але варто зауважити, що деякі деталі зазнали деяких змін, роблячи цю оснастку ще результативніше.

З вищевказаних - перша оснащення проводиться за методом петлевий основи. Робиться на основній волосіні з плетеного матеріалу хірургічна петля , До кінця якої кріпиться грузило. До петлі кріпиться поводок з флюорокарбона довжиною від 50 см і більше з приманкою.

Другий варіант монтажу простіше, але деталь з вертлюжка робить цю оснастку дуже плутаною. Перехлест, заплутування приманки і волосіні буде не рідкість.

З використанням вертлюга варто робити наступну оснащення:

Монтаж Т- подібний вертлюг

З появою т-образних вертлюгов відвідної поводок на окуня за варіантами монтажу практично не змінився в практичному варіанті. Так один з вдалих варіантів виглядає наступним чином:

Скользящий і глухий відвідної поводок

Спосіб монтажу змінного і глухого відвідного повідця на окуня зображені нижче на зображенні.

Відвідної поводок в варіантах монтажу

Досвідчені спінінгісти на сьогоднішній день використовують три найбільш часто зустрічаються типів оснащення. Але це звичайно ж не означає, що вони універсальні або кращі. В риболовлі все краще будується на особистому досвіді, при відсутності якого можна використовувати наведені нижче оснащення відвідних повідків для лову окуня.

Кращими приманки при лові окуня на відвідної поводок є звичайно ж всілякі гумові вироби: твістери, віброхвости, черви, рачки. Так само цікаві експерименти з використанням їстівної гуми. Перевагою твистера є його природність у воді при ступінчастій проводці відвідного повідця. Після того, як приманка впала на дно у вас є можливість почекати ще трохи, поки твістер неспішно буде тонути, в цей момент риба також може атакувати приманку.

Гума не єдина принада, якій можна ловити окуня на відвідної поводок. Так під час відсутності клювання варто звернути і на інші.

Воблери - також застосовуються при лові окуня. Підійдуть плаваючі моделі і суспендери. Другі мають більшу схожість з твистером в плані поведінки в воді в момент пауз. Бажано не використовувати глибоко заглиблюють моделі, а ідеально підійдуть поверхневі воблери з мінімальним заглибленням.

Болісно вертушки, колебалки, кастмастери, девони використовуються в повідкової оснащенні значно рідше. Ловля відвідним повідцем на протязі відрізняється лише використанням більш важкого грузила. Адже під час проводки ми дуже чуйно повинні відчувати рух оснащення в товщі води і досягнення нею дна.

Повідець, гачок, грузило

грузило

Деякі виробники випускають для відвідного грузила спеціальної форми - витягнуті, вигнуті, зі зміщеним донизу центром тяжіння (так звані «Банани»). Якщо зустрінете їх у продажу - придбайте хоча б пару пачок, зайвими вони в жодному разі не будуть. Такі вантажі практично не чіпляються за донний сміття, в той же час, забезпечуючи необхідну далекобійність оснастки. Якщо ж ні, цілком можна користуватися звичайними свинцевими «краплями» з вертлюжком, які зустрічаються в магазинах набагато частіше. Летять вони теж непогано, але, на жаль, досить часто застряють клином між камінням, в корчах і т.д. Боротися з цим складно, так що доведеться просто змиритися з незапланованими втратами вантажив при лові на ділянках з безлистим дном.

гачки

Гачок для лову окуня з відвідним - мабуть, один з основних каменів спотикання. Принади ми використовуємо мініатюрні, і знайти відповідний для них «офсетнік» - ціла проблема. Зазвичай навіть найменші офсетнікі виявляються занадто великі для 1,5-2-дюймових твистеров або складаючи. Відповідні по всіх параметрах гачки є, наприклад, у Sasame (серія Rock Fish) або Decoy (Worm 9 і Worm 11). Ось тільки знайти ці гачки можна далеко не скрізь, та й ціна на них може відлякати потенційних покупців. З «бюджетних» моделей офсетні гачки Kosadaka восьмого (!) Номера, придатні для оснащення навіть найменших приманок і володіють при цьому необхідної гостротою і міцністю.

повідець

Що стосується довжини повідця, то за основу варто взяти значення 1,2-1,5 м. Довші виручають при зовсім вже невисокої активності риби, але дуже незручні у використанні - вони заважають ввезенню (особливо в обмежених умовах), та й плутаються занадто часто. З більш короткими ситуація цікавіше. Часом має сенс свідомо зменшувати довжину повідка до 30-40 см - кількість клювань окуня при цьому помітно зростає, але працює це далеко не завжди. До того ж в подібних ситуаціях риба непогано ловиться і при нормальній довжині повідця. Так що пару оснасток з короткими повідцями при собі мати можна, але якщо їх немає, нічого страшного не станеться.

Один з найпопулярніших питань про відвідної - що використовувати для приманочного повідця: звичайну монолески або фторуглеродного (флюорокарбон, для стислості - ФК)? Переваги і недоліки є і у того, і в іншого типу лісок. І все ж якщо спробувати відповісти на це питання, то вибір буде на користь флюорокарбона. І справа тут навіть не в його теоретичної меншою видимості для риби - з огляду на діаметри використовуваних нами лісок, навряд чи це має принципове значення. Жорсткість повідків з флюорокарбона - зовсім інша справа. На перший погляд, особливої ​​різниці в порівнянні зі звичайною монолески, начебто, і немає, але плутаються фторуглеродниє повідці помітно менше. Має значення і менша розтяжність флюорокарбона, що сприяє підвищенню чутливості снасті. Впливає на чутливість і те, що фторуглеродного волосінь має негативну плавучість, і при проводці не вигинається дугою. Можна було б написати про її велику зносостійкість, але це навряд чи принципово - тонкі повідці зі звичайної волосіні і флюорокарбона пошкоджуються приблизно однаково.

Ловля окуня на відвідної поводок відео

Відвідної поводок - це некласична використання джигових приманок. Перевага його полягає в можливості облавливании придонного шару води, де і живе цей смугастий хижак. У вигляді приманки найчастіше використовуються силіконові твістери, віброхвости і Вейк (силіконові черв'яки).

Як ловити окуня на спінінг застосовуючи відвідної поводок. У відео, захоплююча рибалка на окуня з Нормунд Грабовскісом з берега, поради рибалкам як ловити на відвідної поводок.

Ловля окуня на відвідної поводок. Краща оснащення на окуня.

Відвідної поводок. Техніка виготовлення. Монтаж. Для лову окуня.

Один з найпопулярніших питань про відвідної - що використовувати для приманочного повідця: звичайну монолески або фторуглеродного (флюорокарбон, для стислості - ФК)?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»