Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Біогель для нігтів: фото і відео уроки

  1. Покрокова інструкція манікюру за допомогою биогеля
  2. крок перший
  3. крок другий
  4. крок третій
  5. крок четвертий
  6. Зняття биогеля з нігтів
  7. Переваги та недоліки биогеля
  8. Ідеї ​​для манікюру з покриттям биогеля

В даний час нейл-індустрія надає жінкам масу можливостей і способів зробити свої нігті привабливими. На жаль, не всі послуги гарантують гарний дизайн і зміцнення нігтів одночасно. Декоративне оформлення найчастіше пошкоджує і истончает нігтьову пластину. Сьогодні, піклуючись про стан своїх рук, звичні лаки ви можете замінити більш щадними складами. Фаворитом серед інших є біогель для нігтів. Проста технологія його нанесення дозволяє без проблем робити перманентний манікюр навіть в домашніх умовах.

У статті ми розглянемо весь процес покриття нігтів біогелем, розберемося в його суті, відзначимо все плюси і мінуси. Ви дізнаєтеся, у скільки обійдеться вам дана процедура, і чи є лікувальний ефект від її проведення. Змістовні відео уроки зроблять процес навчання більш зрозумілим, а колекція фото допоможе вам у виборі дизайну нігтів з біогелем. Перш ніж освоїти технологію нанесення покриття, необхідно зрозуміти, що являє собою сам склад.

Біогель - це м'яка пластична субстанція, що нагадує звичайний лак. В її основі лежить смола південно-африканського тіксового дерева, а також протеїни і кальцій. Завдяки натуральним компонентам в багатьох випадках відзначається зміцнення нігтів гелем. Покриття не блокує подачу повітря, тому після його зняття необхідність в відновлювальних процедурах відпадає. У зв'язку з цим биогель рекомендується для нігтів після нарощування, а також у випадках, якщо деякий час використовувалися неякісні лаки. Натуральне покриття представлено в широкій колірній гамі, що дозволяє придумати цікавий дизайн. Але найчастіше дівчата вважають за краще звичайний прозорий фон, природний і красивий.

Покрокова інструкція манікюру за допомогою биогеля

Лікувальний ефект биогеля не доведений, але багато дівчат залишилися задоволені результатом. Любительки здорових і красивих нігтів активно прагнуть освоїти технологію нанесення покриття. Щоб зробити біо-манікюр в домашніх умовах, будуть потрібні певні кошти і інструменти.

  • Дезінфектор і обезжириватель.
  • Дегидратор.
  • Праймер.
  • Біогель.
  • Фінішне покриття.
  • Пилка і баф абразивністю 180 грит.
  • Безворсовиє серветки.
  • УФ лампа.

крок перший

Процедура починається з обов'язкової дезінфекції рук. Перш ніж наносити на нігті биогель, неодмінно обробіть їх. Стандартна технологія видалення кутикули і підпилювання кінчиків описана на сторінках нашого сайту. Докладні відео уроки і фото інструкції допоможуть вам вивчити всі нюанси і тонкощі цієї процедури. Покриття нігтів біогелем не вимагає значної шліфування поверхні, достатньо лише злегка зняти натуральний глянець.

крок другий

Далі відбувається процедура знежирення. Безворсовой серветкою двічі протріть нігті, потім нанесіть на них дегідратор. Дане засіб призначений для видалення зайвої вологи. Потім нанесіть праймер, який забезпечить найкращу зчеплення натуральної пластини з гелем.

крок третій

Тепер можна приступати безпосередньо до біо-покриттю нігтів. Нанесіть еко-гель, рухаючись від кінчика до кутикули, як це показано на фото нижче. Обов'язково запечатують торець, щоб біо-манікюр протримався довше. Проведіть двохвилинний полімеризацію в УФ-лампі.

Потім биогель наноситься вдруге. Використовуючи на практиці звичайний лак, ви напевно помічали, що повторний шар маскує нерівності і недосконалості нігтьової пластини. З цією ж метою двічі наноситься і біогель, після чого на 2 хвилини пальчики занурюються в УФ-лампу.

крок четвертий

Заключний етап - фінішне покриття. Нігті ще раз полимеризуются протягом двох хвилин. УФ-промені мають зігріваючий ефект, тому перш ніж зняти липкий шар з фінішного покриття, почекайте 30 секунд. Зміцнення нігтів біогелем можна доповнити доглядом за кутикулою. Поживне масло втирається в шкіру м'якими рухами.

Варто відзначити, що деякі виробники пропонують біогелі, які не потребують полімеризації в УФ-лампі. Склад висихає на повітрі, як і звичайний лак. Як приклад можна привести лікувальний биогель для нігтів серії Perfect nails від фірми EL Corazon. Правда і тримається такий манікюр всього 4-5 днів. Даний гель легко видаляється засобом для зняття лаку.

Зняття биогеля з нігтів

На відміну від лікувальної серії Perfect nails, біо-склади, які передбачають сушку в УФ-лампі, знімаються з нігтів трохи інакше. Щоб видалити гель, вам буде потрібно спеціальний Ремувер. Перед процедурою заздалегідь підготуйте 10 шматочків фольги.

  1. Якщо працюючи з біогелем, ви нанесли досить щільний шар покриття, за допомогою Бафа зробіть поверхню трохи шорсткою і пористої.
  2. Нанесіть Ремувер на серветку або ватний диск, який потім прикладіть до нігтя і закріпіть фольгою, спорудивши своєрідний кокон на пальці.
  3. Після 15 хвилин розм'яклий матеріал можна зняти пушер. При необхідності ще раз пройдіться бафом.

Треба відзначити, що біогель для нігтів в залежності від виробника видаляється з різним ступенем складності. Деякі склади дуже легко можна зняти без додаткової шліфовки. При цьому зміцнення нігтів буде найбільш ефективним. Щоб повною мірою освоїти процедуру, пропонуємо вам подивитися відео від Світлани Соколової, яка покаже, як зняти еко-гель самостійно.

Переваги та недоліки биогеля

Як і будь-який інший манікюр, покриття нігтів біогелем має ряд своїх переваг і недоліків.

переваги:

  • Простота нанесення і зняття матеріалу. Еко-гель володіє рідкою консистенцією і при видаленні, як правило, не вимагає додаткового спилювання. Винятком є ​​особливо міцні склади, нанесені на нігті щільним шаром.
  • Гіпоалергенний матеріал з натуральними компонентами. Зміцнення нігтів біогелем багато в чому визначається його складом. Крім того, лікувальний ефект можливий лише при м'якому зняття покриття.
  • Допустимість нарощування нігтів. Еко-гелем можна подовжити вільний край на пару міліметрів. Кінчики при цьому виходять досить м'якими і нагадують природні нігті.
  • Натуральність манікюру. Біо-склад не тільки допомагає зміцнити нігті, але і зберігає їх природну форму.
  • Тривалий термін носіння. Зміцнення нігтів біогелем - далеко не єдиний ключовий момент манікюру. Значним плюсом даного нейл-арту є тривалий життєвий термін, а саме 2-4 тижні.

недоліки:

  • Багатьох дівчат хвилює питання про те, чи шкідливий подібний манікюр. Треба сказати, що будь-яке покриття, навіть спрямоване на зміцнення нігтьової пластини, володіє одним істотним мінусом. Будь то лікувальний лак або еко-гель, час від часу їх необхідно видаляти. А для зняття, як відомо, використовуються більш агресивні компоненти. Тому шкідливий скоріше не біо-склад, а засіб, яким він видаляється.
  • Чи дійсно можна провести зміцнення натуральних нігтів гелем? Саме цілющі властивості еко-складу відзначає далеко не кожна дівчина. Найчастіше биогель не проводить зміцнення, а лише зберігає нігті в первісному стані, не посилюючи його. Тим не менш, є дівчата, які часто роблять собі еко-манікюр і помітили суттєві поліпшення.
  • Безумовно, багатьох хвилює і те, скільки коштує біо-покриття. Ціна в середньому може варіюватися в межах 300-500 рублів, залежно від вашого місця проживання. Для багатьох дівчат вона здасться високою, але варто відзначити, що еко-склад досить рідкий, тому витрачається він дуже економічно.

Ми розповіли вам про те, чи можна зміцнити нігті біогелем, і чи є покриття шкідливим. Все це питання технічного характеру. Далі ви дізнаєтеся, який дизайн можна втілити в життя, маючи в наявності біо-покриття і УФ-лампу. Наша колекція фото неодмінно допоможе вам зробити правильний вибір.

Ідеї ​​для манікюру з покриттям биогеля

Зміцнення нігтів гелем можна вдало поєднувати з різними видами дизайну. Найпростіше зробити манікюр з однотонним покриттям, яке легко наносити. Велика кількість квітів зроблять навіть простий дизайн дуже привабливим. Альтернативним варіантом може послужити класичний френч. Ідеї ​​легкого і ніжного манікюру представлені на фото.





Щоб не просто зміцнити нігті, а зробити їх еталоном краси, спробуйте декорувати їх глітером і стразами. Манікюр з біогелем можна розписати різноманітними візерунками та малюнками. Розкішний дизайн, представлений в різних варіаціях на фото, неодмінно доведеться вам до душі.





Тепер ви знаєте, що зміцнення нігтів може бути процедурою приємною і красивою. Вибравши для себе вподобаний дизайн на фото або придумавши щось своє, вам залишиться лише запастися терпінням. Адже робота з биогелем вимагає особливої ​​посидючості, підтвердження тому - наступний відео урок. У ролику майстер з манікюру Вікторія розповість про тонкощі проведення процедури. Відео допоможе вам систематизувати отримані знання і з лишком застосувати їх на практиці. Приємного перегляду, милі дівчини!

Чи дійсно можна провести зміцнення натуральних нігтів гелем?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»