Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Гель для відбілювання зубів - як використовувати відбілюючий складу з капою?

  1. Способи відбілювання зубів в домашніх умовах
  2. Опис і приблизний склад гелю
  3. варіанти використання
  4. Нанесення пензлем або зубною щіткою
  5. З капою
  6. Переваги та недоліки гелю для відбілювання
  7. Рейтинг кращих марок

Як позбутися від жовтуватого нальоту і повернути зубам їх колишню білизну, що не завдавши при цьому шкоди емалі? Може здатися, що для проведення такої процедури необхідно звертатися в стоматологічний кабінет. Насправді існують безпечні, доступні і при цьому ефективні способи відбілювання зубів у себе вдома.

Способи відбілювання зубів в домашніх умовах

Відбілюючи зуби в домашніх умовах, потрібно приготуватися до того, що досягти видимого ефекту швидко не вийде Відбілюючи зуби в домашніх умовах, потрібно приготуватися до того, що досягти видимого ефекту швидко не вийде. Залежно від стану зубів процес може розтягуватися на кілька тижнів або місяців. Наприклад, любителям міцного чаю і кави буває досить 2 - 3 тижнів, щоб домогтися сяючої посмішки, тоді як у завзятого курця зі стажем може піти на це 3 - 4 місяці. Серед найпопулярніших домашніх способів відбілювання можна виділити наступні:

Спосіб Переваги Недоліки Отбеливающие гелі

  1. безпечно для зубів;
  2. тривалий ефект.

Видимі результати гелевою процедури з'являються не раніше, ніж через 2 тижні Кокосове масло

  1. натуральний продукт;
  2. безпечно для емалі;
  3. профілактика стоматологічних захворювань.

Помітний ефект досягається повільно і зберігається тільки при постійному використанні засоби Активоване вугілля

  1. простота застосування;
  2. безпечно для зубів;
  3. антибактеріальні властивості.

Для підтримання досягнутих результатів потрібне постійне застосування Сода харчова

  1. дешево;
  2. швидко досягається видимий ефект.

Може пошкодити емаль Перекис водню

  1. доступний засіб;
  2. діє швидко і ефективно

Агресивний склад, може привести до руйнування емалі

Опис і приблизний склад гелю

Гель для відбілювання зубів користується популярністю завдяки своїй доступності, ефективності, простоті використання і відносній безпеці. Всі гелі для домашнього відбілювання зубів умовно можна розділити на кілька груп, грунтуючись на тому, який освітлює агент використовував виробник в складі кошти:

В даний час найчастіше використовуються відбілюючі гелі на основі перекису карбаміду або водню. При їх застосуванні відбілювання відбувається за рахунок того, що при взаємодії кошти з емаллю зубів виникає хімічна реакція, в результаті якої виділяється активний кисень.

варіанти використання

Варіанти використання гелю для зубів будуть відрізнятися в залежності від способу його нанесення. Можна наносити засіб безпосередньо на зуби, використовуючи при цьому звичайну зубну щітку або спеціальну кисть. Другий спосіб заснований на використанні кап. Це спеціальні «матриці», які потрібно наповнювати відбілюючим засобом, після чого надягати на зуби.

Нанесення пензлем або зубною щіткою

Найпростішим способом відбілювання вважається нанесення спеціальних гелів на поверхню зубів за допомогою зубної щітки (процедуру можна поєднувати з гігієнічної чищенням) або за допомогою спеціального пензлика, яка входить в комплект Найпростішим способом відбілювання вважається нанесення спеціальних гелів на поверхню зубів за допомогою зубної щітки (процедуру можна поєднувати з гігієнічної чищенням) або за допомогою спеціального пензлика, яка входить в комплект. В даний час зростає популярність засобів, виконаних у формі заповнених відбілюючим складом олівців.

З їх допомогою можна легко наносити гель тільки на зубну емаль, уникаючи попадання активних речовин на слизову (використовуючи зубну щітку домогтися точного нанесення набагато складніше), крім того, можна самостійно визначати розмір «разової порції» кошти шляхом прокручування спеціального дозатора.


З капою

Капа є спеціальною накладку на зубний ряд, виконану з світлопрозорого матеріалу. У стоматологічній практиці вони використовуються для відбілювання або лікування зубів, також капи активно застосовуються в боксі - для захисту зубів спортсмена від ударів противника.

Накладка заповнюється спеціальним відбілюючим гелем або пастою і надівається на зуби. Таким чином забезпечується максимальна площа зіткнення складу для відбілювання з поверхнею зуба.

Відбілювання за допомогою капи володіє всіма перевагами проведення процедури в домашніх умовах - це недорого, просто, а підбирати препарат можливо в індивідуальному порядку. У той же час цей спосіб характеризується рядом недоліків:

Для відбілювання зубів в домашніх умовах використовуються капи, що відносяться до однієї з наступних різновидів: індивідуальні, термопластичні і стандартні (рекомендуємо прочитати: які способи відбілювання зубів краще? ). Вони мають деякі відмінності в способі виготовлення, використовуваних матеріалах, але головна характеристика, яка розділяє ці різновиди - це ціна.

Різновид Переваги Примітка Індивідуальні

  • комфортні;
  • безпечні;
  • ефективні
  • висока вартість;
  • необхідність відвідування стоматологічного кабінету для виготовлення накладки.

Виготовляються з урахуванням унікальних особливостей зубного ряду клієнта:

  • знімаються відбитки щелеп;
  • за формами відливаються моделі;
  • капа виготовляється на спеціальному апараті;
  • обрізка готової накладки.

Термопластичні Матеріал, що використовується для виготовлення таких накладок, під дією теплої води стає пластичним і може приймати форму щелепи пацієнта. Недолік - коштує дорожче, ніж стандартна накладка Стандартні

  • універсальні;
  • доступні
  • незручні у використанні;
  • є ризик хімічного пошкодження слизової рота.

Виробляються на заводах, найдешевша різновид.

Переваги та недоліки гелю для відбілювання

Як і будь-який інший засіб, відбілюючий гель має свої переваги і недоліки, про які слід знати перш, ніж вибирати саме його для відбілювання зубів Як і будь-який інший засіб, відбілюючий гель має свої переваги і недоліки, про які слід знати перш, ніж вибирати саме його для відбілювання зубів. Крім того, важливо враховувати, що в складі відбілюючих гелів містяться високоактивні хімічні речовини, тому є групи осіб, яким такий метод використовувати протипоказано.

переваги:

  • ефективно впливають за невеликий проміжок часу;
  • просто застосовувати;
  • якщо використовуються капи, їх можна залишати на час нічного відпочинку, щоб домогтися економії часу.

Недоліки (в більшості випадків виявляються при наявності протипоказань або неправильному застосуванні засобу):

  • роздратування (іноді - опіки) слизових оболонок при попаданні на них гелю;
  • алергія (при індивідуальній непереносимості компонентів);
  • підвищення чутливості зубів (якщо пошкоджена емаль).

Протипоказання:

  • використання брекет-систем (відбувається нерівномірний відбілювання);
  • при пошкодженнях зубної емалі;
  • особам, які страждають від стоматологічних захворювань;
  • дітям до 16 років;
  • вагітним і годуючим;
  • при підвищеній чутливості або індивідуальної непереносимості складових;
  • до закінчення 4-хмесячного терміну після хірургічної операції з видалення зуба;
  • якщо на мові або губах присутній пірсинг.

Рейтинг кращих марок

В даний час вибір відбілюючих гелів досить широкий. Випуском таких коштів займаються багато фармацевтичних компаній. Кожне засіб має свої плюси і мінуси, деякі з них призначені для професійного використання, інші підійдуть для тих, хто бажає освітлити зуби самостійно. Який гель для відбілювання кращий? Вибрати оптимально підходящий засіб допоможе наступний рейтинг:

Найменування Форма випуску Коротка характеристика Global White

  • олівець;
  • смужки;
  • гелі;
  • паста

Відрізняється м'яким дією на зубну емаль. За ступенем ефективності аналогічно клінічним процедурам. Можливість освітлити зуби на 3 - 5 тонів. Для досягнення видимого ефекту процедуру потрібно повторювати щодня протягом тижня. White light (див. Також: система відбілювання зубів «White Light»: інструкція ) Відбілюючий гель У комплект крім гелю входять капа, літієві батарейки, світловипромінювач і докладна інструкція. Щоб домогтися необхідного результату, процедуру потрібно проводити протягом півгодини і повторювати не менше 5 днів поспіль. LumiBrite Гель При використанні щадних складів, що містять 22% або 16% -ий розчин пероскіда водню, засіб потрібно наносити на 1 - 2 години 2 рази на день протягом двох тижнів. При використанні 32% -го складу досить однієї 3-хвилинного процедури на добу, курс відбілювання - 14 днів. BLIQ Олівець Курс відбілювання займає 2 - 3 тижні, щоденна процедура - кілька хвилин. Повторювати курси можна з перервою не менше 1 місяця. Засіб на основі перекису карбаміду. Smile4You Гель для відбілювання зубів Відноситься до категорії дорогих - за засіб доведеться заплатити не менше 30 - 40 євро. У комплект входять гель (упаковки вистачить на двісті процедур) і універсальні капи. Виробник надає гарантію щодо повернення грошових коштів (14 днів).

Поділіться з друьямі!

Який гель для відбілювання кращий?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»