Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Весілля в Азербайджані

  1. Сватання в Азербайджані
  2. Заручини в Азербайджані
  3. обряд зосередження
  4. Обряд підношення і демонстрації нарядів
  5. Обряд рада весілля
  6. Весільне торжество
  7. Обряд вихваляння нареченого
  8. цнотливість нареченої

Весілля в Азербайджані проводиться урочисто та багато, дотримуючись традиції цієї країни Весілля в Азербайджані проводиться урочисто та багато, дотримуючись традиції цієї країни.

Сватання в Азербайджані

З боку нареченого перший раз свататися посилають двох жінок, які приходять в будинок дівчини і розповідають про свою сім'ю. З першого разу батьки нареченої згоди не дають.

Другий раз йдуть сватати батько чи дядько жениха. Отримуючи згоду батьків нареченої, влаштовується солодкий стіл і чаювання.

Заручини в Азербайджані

Заручини відбувається через деякий час після отриманої згоди на сватання, в присутності близько 50 осіб. Наречена отримує в подарунок від родичів нареченого кільце, хустку і наряди, які вручає щаслива в шлюбі родичка. Наречений запрошується в будинок нареченої безпосередньо після заручення.

обряд зосередження

Під час підготовки весілля родичами нареченого відвідується будинок нареченої, там призначається весільний день, уточнюється список гостей, складається святкове меню. Все це і є обряд зосередження.

За кілька днів до весільного торжества, в присутності свідків, реєструється шлюб.

Обряд підношення і демонстрації нарядів

Суть обряду полягає в тому, що нареченій підносяться подарунки від усіх запрошених гостей з боку нареченого. Для цього всі друзі і родичі нареченого збираються у нього в будинку, упаковуючи подарунки в пакети, прикрашені червоними стрічками, вони направляються в будинок нареченої.

Родичі нареченої зустрічають їх за святковим обідом, при цьому для чоловіків повинен бути окремий стіл. Родичками у віці проводиться обряд посвячення та прийняття подарунків, після якого складається перелік приданого нареченої. Потім все придане відправляється в будинок жениха.

Обряд рада весілля

Згідно з цим обрядом, в будинку нареченого призначається керівник весілля, який іменується - «весільний дід».

Весільне торжество

Весілля починається з викупу нареченої, при якому родичі нареченого дають гроші для прикраси нареченої. Вимовляються напуття батьків нареченої, що супроводжуються прив'язкою стрічки на її талію, в знак міцної зв'язку з чоловіком на все життя. Наречена, залишаючи будинок батьків, супроводжується двома жінками. Щоб захистити наречену від лихого ока, в руці однієї жінки знаходиться дзеркало, а в руці інший - запалена свічка. А родичі нареченого намагаються нишком винести що-небудь з дому нареченої. Робиться це в знак того, що придане нареченої не повернеться ніколи до рідної домівки.

Наречені направляються в будинок жениха. Батьки зустрічають молодих, підносячи в жертву ягня, якого кладуть нареченій під ноги. Лоб і ноги нареченої обмащуються кров'ю цього ягняти. Підходячи до будинку чоловіка, наречена, в знак вірності, повинна ногою розчавити тарілку. Якщо в наслідок вона зрадить жінка чоловікові, то буде розчавлена ​​як ця тарілка.

В знак побажання бути доброю і лагідною, наречена обсипається солодощами. А при вході в будинок чоловіка їй дають намазаний медом хліб, в знак побажання ніжності.

Нареченій вручаються подарунки. Щоб першим народився спадкоємець, їй сідає на коліна хлопчик.

Весілля триває решту часу в будинку нареченого, де молодь веселиться під звуки музики.

Обряд вихваляння нареченого

Цей обряд існує тільки в Азербайджані. Стіл покривається червоною матерією, на нього кладуть квіти і всілякі солодощі. В цей час запрошується наречений, який неодмінно повинен з друзями виконати танець. Робиться це в знак того, щоб будинок був сповнений достатком.

цнотливість нареченої

Відзначається на другий день весілля. Молода дружина пригощається солодкої кашею, а гості азербайджанським пловом.

Згідно зі звичаєм, наречена не повинна з'являтися в суспільстві протягом трьох днів після проведення весільної церемонії.

Кожна людина може сам вибрати для себе вид відпочинку - деяким подобається екстрим, інших приваблюють посиденьки в кафе. Однак річковий круїз на теплоході Михайло Таніч обов'язково сподобається кожному. Дізнайтеся більше на riverflot.ru .


Демерит Кусари село Леджет травня Алімутаева Лезгинка Лезгинська весілля в Азербайджані

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»