Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Причини поганого сну дитини: знайти і знешкодити

  1. Мама, боляче!
  2. Засинає тільки з грудьми
  3. Якщо часто прокидається ...

причиною порушення сну у дітей можуть бути дискомфорт або болі. Перш за все зверни увагу на шкіру. Почервоніння, подразнення або дерматит можуть заподіювати малюкові дискомфорт. На ніч завжди одягай сухий підгузник і захищай шкіру під ним спеціальною косметикою. Кроха прокидається частіше звичайного в період прорізування зубів. Якщо йому боляче або погано, потрібно відступити від своєї стратегії укладання і допомогти, чим можеш. Дати груди, взяти до себе в ліжко ...

порушення сну у дітей

Мама, боляче!

Нерідко діток будять болю в животі. Якщо малюк на штучному вигодовуванні, причина може бути в перегодовування. На ніч дитина повинна щільно поїсти, але не переїдати.

Читати ще: Що допоможе дитині заснути: мамині помічники

Справитися з газиками допомагає сон на животі. Але врахуй, що при цьому у малюка повинен бути жорсткий матрацик і ніяких подушок! А носове дихання дитини не утруднене нежиттю або корочками в носі. Під час сну дитині не повинно бути жарко! Якщо він відчуває біль, його плач буде різким, гучним і не вщухне, коли його візьмуть на руки. Не можеш сама розібратися? Краще покажи маленького досвідченому лікарю.

Засинає тільки з грудьми

Сон у немовлят тісно пов'язаний з годуванням. Чим він менше, тим більше сил у нього йде на те, щоб добути собі молочко. Під кінець процесу крихітка майже завжди засинає. Укладати малюка під час годування дуже зручно при спільному сні і проблематично, якщо малюк спить окремо. Як тільки він випускає з рота сосок, негайно прокидається. Або спить на руках. Опинившись же в ліжечку, тут же починає плакати. Спосіб відучити крихітку засинати з грудьми є. Напевно ти бачила у фільмах, як немовля кладуть в ліжечко, посміхаються йому і бажають спокійної ночі, а потім вимикають світло і виходять з кімнати. Все, малюк засинає сам. Думаєш, це з області фантастики? Ні, вся справа у звичці. Але цього домагаються не за один день.

Читати ще: Як налагодити денний сон: скільки повинен спати дитина

Щоб навчити дитину засипати без додаткових маніпуляцій (носіння на руках, годування), слід строго дотримуватися режиму і не відступати від задуманого. Після ваших звичайних вечірніх ритуалів погодуй дитину, а потім поклажі в ліжечко і постарайся заспокоїти, розмовляючи з ним, погладжуючи. Доводити до сильного плачу не можна. Якщо бачиш, що не виходить, заспокой звичним способом, знову дай груди. Але з кожним разом старайся, щоб маленький все довше лежав в ліжечку. Кілька тижнів старань - і диво станеться! Дитина буде спокійно засинати самостійно.

Якщо часто прокидається ...

Якщо часто прокидається

Уже змирилася з тим, що до дитини доводиться часто вставати? Не здавайся! Шукай способи налагодити його сон. Перш за все врахуй, що сон буде тим міцніше, ніж більш активно пройде у вас день. спробуй гарненько втомити свого карапуза ! Гуляйте, грайте, робіть вправи, купуйтеся якомога довше в прохолодній водичці. Міцний сон забезпечений! Але важливо, щоб за годину до сну малюк потроху заспокоювався. Не грайте в надто веселі ігри, і ніяких мультиків перед сном! Вони перевантажують нервову систему маленького.

Ще можна спробувати подовжити інтервал між останнім денним сном і нічним. Нехай він буде не менше 3-4 годин для немовляти старше 6 місяців.
Експериментуйте з місцем та умовами сну: пересунь ліжечко, візьми ковдру тонший, включи тихенько музику на всю ніч ...

Не можеш сама розібратися?
Думаєш, це з області фантастики?
Уже змирилася з тим, що до дитини доводиться часто вставати?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»