Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Як прибрати мімічні зморшки навколо очей, рота і на лобі

  1. Причини появи зморшок на обличчі
  2. Сприятливі фактори
  3. Способи корекції і профілактики мімічних зморшок
  4. Як прибрати мімічні зморшки навколо очей, рота і губ косметичними засобами
  5. Корекція мімічних зморшок гіалуроновою кислотою
  6. Ботокс, Диспорт, Ксеомін
  7. Як прибрати мімічні зморшки апаратними методами і масажем

Зморшки на обличчі розрізняють в основному за характером, локалізації та механізму виникнення Зморшки на обличчі розрізняють в основному за характером, локалізації та механізму виникнення. Залежно від останнього фактора їх підрозділяють на мімічні, обумовлені підвищеною активністю і високим тонусом мімічної мускулатури особи, і статичні, або вікові, що формуються в результаті гравітаційного птозу м'яких тканин. Питання про те, як прибрати мімічні зморшки навколо рота і очей, на лобі виникає переважно у дівчат і жінок вже з 25-30-річного віку.

Причини появи зморшок на обличчі

Особа людини в більшій чи меншій мірі відображає його внутрішні переживання і зовнішні емоції завдяки мімічних м'язів, які вплетені своїми волокнами в шкіру. В результаті майже сталого функціонування (при емоційних висловах) скорочення м'язів, що тягнуть за собою шкіру, призводить до тривалого підвищення їх тонусу і є основною причиною формування зморшок.

Вони утворюються в напрямку, поперечному напрямку м'язових волокон. Наприклад, м'язи, розташовані по обидва боки носа уздовж його спинки, сприяють утворенню поперечних зморшок в області перенісся, а при частому сміху і усмішках скорочуються периорбітальні м'язи і утворюються «гусячі лапки».

Найбільш характерна локалізація мімічних зморшок - лоб, зовнішні кути очей, рот. У молодому віці шкіра ще в змозі протистояти такому навантаженні, і вони все-таки зникають в спокійному стані. Після 30 років до тимчасових причин додаються вже постійні, в результаті чого зморшки вже не зникають навіть при м'язовому розслабленні. Їх число збільшується, вони стають глибшими і в окремих зонах перетворюються в складки.

Вікові зміни проявляються в першу чергу на обличчі, але вони є лише частиною процесу природного біологічного старіння. Воно виражається в зниженні числа волокон колагену в дермальном шарі і освіті між ними ковалентних зв'язків. Це веде до порушень з'єднань дермального і епідермального шарів, до процесів дегенеративних змін еластичних волокон в шкірі. Зі збільшенням віку ще більше посилюється порушення тонусу мімічної мускулатури. Вікові зміни проявляються також і в зниженні тонусу в одних групах мімічних м'язів і переважання спастичних скорочень - в інших.

Вікові зміни проявляються також і в зниженні тонусу в одних групах мімічних м'язів і переважання спастичних скорочень - в інших

Сприятливі фактори

Вирішення питань про те, як позбутися від мімічних зморшок, пов'язано не тільки зі спеціальними методиками, спрямованими на безпосередні причини і механізм їх виникнення, але і з усуненням (по можливості) сприяючих факторів. Основні з них:

  • зайва міміка в результаті звички активного вираження емоцій;
  • часті психоемоційні і стресові ситуації, що призводять до підвищеного виділення в кров адреналіну і інших біологічно активних елементів, в зв'язку з чим підвищується потреба тканин в доставці кисню через спазмовані кровоносні судини;
  • вплив кліматичних умов і надмірне сонячне опромінення, що призводить до фотостаріння відкритих ділянок тіла через руйнування міжклітинних структур, ДНК клітин, накопичення патологічно змінених колагену і еластину, недоокислених продуктів обміну речовин; ці фактори знижують еластичність шкіри і її природну зволоженість, міцність судин;
  • вплив екологічного стану навколишнього зовнішнього середовища - хімічна забрудненість повітря і води, якість продуктів харчування, електроприлади, які є джерелом електромагнітного випромінювання;
  • обмінні порушення в організмі, гормональний дисбаланс і захворювання органів травлення, печінки і нирок, шкірні захворювання особи;
  • різка зміна маси тіла в результаті нераціонального застосування різних дієт для зниження ваги;
  • недотримання правильного режиму праці і відпочинку, куріння, часте вживання алкогольних напоїв;
  • неправильний догляд за шкірою обличчя та використання неякісних косметичних засобів.

Способи корекції і профілактики мімічних зморшок

Сучасний підхід в корекції деструктивних змін шкірного покриву обличчя враховує:

  1. Порушення тонусу мімічної мускулатури.
  2. Вікове зниження продукції організмом гіалуронової кислоти, що забезпечує об'ємні функції шкіри.
  3. Явища гравітаційного птозу (обвисання), який змінює архітектоніку всього особи.

З метою профілактики, усунення та зменшення виразності зморшок в естетичній медицині і косметології використовуються різні засоби і методики.

Як прибрати мімічні зморшки навколо очей, рота і губ косметичними засобами

Різні фірми випускають косметичну продукцію у вигляді кремів, гелів, масел, масок, сироваток, бальзамів. Всі ці препарати, в залежності від механізму впливу, можна об'єднати в три великі групи:

  1. Зволожуючі засоби на основі гіалуронової кислоти , Що зв'язує велику кількість молекул води і заповнюють її недолік в дермі. Косметичні препарати з гіалуроновою кислотою більше підходять для профілактики зморшок, так як через велику молекули вона майже не проникають в шкіру, але зате добре зволожує і захищає її поверхню від висихання.
  2. Препарати, основними компонентами яких є білки еластину і колагену.
  3. Препарати на основі пептидів, які представляють собою залишки амінокислот, пов'язані між собою в молекулу пептидними зв'язками в певній послідовності. Для кожного пептиду характерна своя просторова конфігурація. Їх називають сигнальними пептидами адресного дії. Вони (в залежності від виду) здатні запускати програми процесів, які блокують передачу нервових імпульсів до мімічних м'язів, активувати синтез мукополісахаридів, колагену і інші. Результат - розслаблення м'язів за типом дії ботулотоксину (але без їх паралізації), реструктуризація колагенових волокон, ліфтинговий ефект і розгладження або зменшення глибини зморшок.

Результат після 5-ти тижневого курсу застосування крему-коректора Rides Relax Regard від Payo

Корекція мімічних зморшок гіалуроновою кислотою

Гелі тимчасової дії на основі гіалуронової кислоти, наприклад "Restilane", " Hafiller »,« Реплері »,« Глайтон »,« Гіалріпайер »І ін. Широко використовуються в контурній пластиці і биоревитализации . Ці ін'єкційні процедури в основному допомагають вирішити питання, як прибрати мімічні зморшки на лобі, навколо рота, особливо глибокі, носогубні складки, рідше - у зовнішніх кутів очей, додати об'єм губам і омолодити шкіру.

Вступ філерів на основі гіалуронової кислоти в різні шкірні шари сприяє поліпшенню функції фібробластів і вироблення колагену і еластину, залученню в ці ділянки води з навколишніх тканин. Саме за рахунок води і збільшення нею обсягу тканин відбувається розгладження зморшок і поліпшення контурів особи. Однак гіалуронова кислота не впливає на порушений тонус мімічних м'язів. Тому в косметології її застосування часто поєднують з ін'єкційним введенням препаратів, що знімають м'язовий спазм.

Проведення процедури біоревіталізації

Які ще методики застосовуються для корекції мімічних зморшок?

мезотерапія

мезотерапія

Мезотерапія гіалуронової кислотою

Ботокс, Диспорт, Ксеомін

Ці препарати містять в дуже малих дозах ботуліністіческого токсин, що виробляється паличкою ботулізму. Його введення викликає місцеве переривання надходження імпульсів з нервового волокна на мімічний м'яз, в результаті чого відбувається її розслаблення і розгладження зморшок. Особливо цей ефект помітний в області зовнішніх кутів очей, де зморшки ( «гусячі лапки») виникають першими вже в молодому віці і важче піддаються корекції.

Під впливом дозованого введення препаратів ботулотоксину ( Ботокс , Диспорт , Ксеомін ) Легко розгладжуються навіть стійкі і глибокі лобові, періоральний (навколо рота), периорбітальні і міжбровні зморшки. Корекція мімічних зморшок Диспорт і ботоксом високоефективна в поєднанні з сеансами введення препаратів гіалуронової кислоти.

Читайте також: Мезоботокс для корекції зморшок

Читайте також:   Мезоботокс для корекції зморшок

застосування Ботокса

Як прибрати мімічні зморшки апаратними методами і масажем

Ці способи більше застосовуються для профілактики появи і корекції дрібних поверхневих нерівностей шкіри. До апаратних методів впливу відносяться гальванізація, фоно - і іонофорез , Рідоліз, мікрострумова і ультразвукова терапія, лазерне шліфування шкіри і фракційний лазерний термоліз , Газорідинний і інші види апаратних пілінгів, різні види термоліфтінга .

Всі ці процедури спрямовані на поліпшення мікроциркуляції крові і лімфи в тканинах, підвищення обмінних і прискорення регенеративних процесів, на стимуляцію функції шкірних залоз, активізацію функції фібробластів, які продукують гіалуронову кислоту і синтезують колаген та еластин.

Подібним ефектом володіє і масаж від мімічних зморшок, який сприяє і нормалізації тонусу мімічної мускулатури. Він здійснюється із застосуванням масажного гелю або (краще) ефірних масел ніжними рухами «подушечками» пальців по лініях від:

  • середньої лінії лоба до скроневих областях;
  • ділянці перенісся до кінчика носа по спинці;
  • спинки носа вниз по його бічних поверхнях;
  • від бічних поверхонь носа до скронь;
  • внутрішнього кута ока до зовнішнього по верхній повіці і назад до внутрішнього - по нижньому століттю;
  • куточків рота до мочок вуха;
  • середини підборіддя по нижній щелепі до мочок вуха.

Масажні рухи проводяться без розтягування шкіри. Їх можна доповнити ніжним уривчастим постукуванням кінчиками середнього і безіменного пальців по тих же лініях і у зовнішнього кута очей.

Читайте також: Масаж особи вакуумними банками

Комплексне використання описаних косметичних методик дозволяє значно уповільнити появу мімічних зморшок на обличчі і полегшити їх корекцію.

Подивитися відео проведення процедур і фото результатів перерахованих вище методик ви можете, переходячи по вказаних посиланнях.

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»