- Користь від ванни з ефірною олією
- Основні правила прийому ванн з ефірними маслами
- Ефірні масла для ванни
- Види ванн з ефірними маслами
Немає нічого більш корисного, ніж ванна з ефірними масла, яка має корисні властивості. Дана Східна традиція приймати ванну з морською сіллю, з різними відварами, з квітами, маслами у нас добре прижилася, таким чином можна значно поліпшити стан свого організму. кожне з ефірних масел має свої особливості, вони можуть заспокоювати, наповнювати здоров'ям, омолоджувати, виводити шлаки і токсини, також за допомогою їх швидко можна позбутися від підшкірного жиру, таких проблем як розтяжки і целюліт.
Користь від ванни з ефірною олією
Хімічні речовини, на які багаті масла, при прийнятті ванни здатні глибоко через пори проникати в шкіру і починають активно впливати на весь організм. Також їх корисно вдихати, це можна зробити за допомогою випаровування, яке йде з ванни. Можна приймати ванну повністю для всього тіла, а можна робити невеликі ванночки для ніг, окремо для рук, таким чином, позбавляються від набряклості, втоми, наповнюють силою кінцівки.
Основні правила прийому ванн з ефірними маслами
Щоб домогтися ефективного результату, потрібно правильно виконувати цю процедуру, обов'язково прислухатися до рекомендацій професіоналів:
1. Корисну і приємну ванну з ефірною олією потрібно приймати вже після того, як ви купувалися, тіло повинно бути чистим, таким чином, пори будуть вже відкриті.
2. Дуже важливо перед процедурою очистити обличчя, таким чином, пори буде готові приймати корисні речовини.
3. Води в ванній повинні бути трохи, тіло повинно нею покриватися тільки наполовину.
4. Дуже важливо враховувати температуру води, вона ні в якому разі не повинна бути гарячою, а теплою. Оптимальна температура від 35 до 37 градусів. Пам'ятайте про те, що, якщо ванна гаряча, ефірні масла швидко випаровуються і ванна вже зовсім неефективна, при цьому може негативно впливати на людину, йому стає важко дихати, підвищується артеріальний тиск, частішає биття серця.
5. Перед тим як в ванну додати ефірну олію, його обов'язково змішують з основним маслом - жожоба, оливковою, також рекомендують це робити в столовій ложці меду, молока, сметани, кефіру.
6. Ванну потрібно готувати і приймати в приміщенні, яке закрите, щоб не вивітрювалися аромати масла, які через вдихання їх позитивно впливають на організм.
7. Не можна при прийомі ванни з ефірними маслами використовувати інші гігієнічні засоби - шампунь, бальзам, мило, гелі, креми, лосьйони і т.д. Так ванна стане неефективною.
8. Процедура повинна тривати не більше, ніж 15 хвилин. Курс лікування до 10 ванн, все залежить від вашої мети і, якого ефекту ви хочете досягти.
Дуже важливо дотримуватися всі перераховані вище правила, тільки тоді можна буде досягти приголомшливих результатів. Також дуже важливо звернути увагу на різні масла, тому що кожне з них має свою корисну властивість.
Ефірні масла для ванни
1. За допомогою ефірного масла евкаліпта, доданого в ванну можна привести в порядок стан шкіри, позбавиться від зайвих бактерій, які є причиною запального процесу, також за допомогою їх можна поліпшити самопочуття людини.
2. Ванна з лавандовим маслом допоможе розслабитися після важкого робочого дня, заспокоїть і налаштує на приємний і міцний сон.
3. Ванна з апельсиновим ефірним маслом покращує обмін речовин в організмі і шкірних клітинах, таким чином можна швидко схуднути, освіжитися, а головне позбутися целюліту.
4. Лимонне ефірне масло, доданий в ванну, допоможе підбадьоритися, підвищить увагу, допоможе сконцентруватися, налаштуватися на роботу, особливо добре її приймати після сильного стресу і напруженого робочого дня.
5. Ванна з ефірним маслом ялиці відновить роботу всього організму, можна ще додавати в неї масло з сосни, хвої.
6. Бізнес-ванна на основі ефірного масла іланг-іланг, вона підходить для людей, які постійно працюють, їх оточують турботи, вони, кудись поспішають. За допомогою цієї ванни можна зняти стрес, заспокоїться, забути про роботу, позбавиться від втоми, депресивного стану.
Види ванн з ефірними маслами
Кожне масло по-своєму впливає на організм людини, якщо людина хоче схуднути, потрібно проконсультуватися з фахівцем, він обов'язково підбере вам склад ефірних масел, за допомогою яких можна буде досягти потрібно результату. Найчастіше для схуднення використовують ванну з апельсина, грейпфрута, кедра, гвоздики, ялівцю , Лимона, ялиці, фенхелю, сосни. Вони допомагають і в боротьбі з целюлітом.
Для заспокійливої ванни підійде масло лаванди, неролі , Ромашки, жасмину, іланг-ілангу, меліси, майорану, липовий цвіт, сандалу , За допомогою їх можна позбутися від стресу, послаблять, заспокоять.
Якщо ви хочете добитися омолоджуючого ефекту від ванни з ефірними масла, потрібно додавати масло з мірри , Герані, лотоса, мімози, троянди. Вони володіють бадьорить і тонізуючий ефект. Також, для наповнення енергією, добре використовувати ефірні масла кардамону, базиліка, мандарина, лайма, апельсина, розмарину, деревію, чебрецю.
Таким чином, ванни з ефірними маслами користуються популярністю з давніх часів, ще в Стародавньому Єгипті Клеопатра любила приймати ванну з додаванням масел, приготованих на основі квітів, так вона домагалася того, що шкіра у неї завжди була гладка, ніжна, оксамитова. Ефірні масла можуть проникати через шкіру в кров і весь організм людини. Коли людина вдихає ефірні масла, воно впливає на нюх, яке відповідає за передачу імпульсів в мозок. Ефірні масла у ванні приносять задоволення, а головне здоров'я. За допомогою їх можна заспокоїтися, розслабитися, позбутися всього негативного, також вони позитивно впливають на сексуальне життя, покращують обмін речовин, благотворно впливають на нервову систему, допомагають при безсонні. Кожна жінка після такої ванни знаходить внутрішню і зовнішню красу.