Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Як зробити парові ванночки для обличчя в домашніх умовах?

  1. Для чого потрібні парові ванночки?
  2. Яких результатів можна досягти за допомогою ванночок?
  3. Протипоказання до проведення сеансів:
  4. Як зробити парову ванночку?
  5. Сприятливий вплив лікарських трав і ефірних масел
  6. Корисні рекомендації
  7. Рецепти парових ванночок для обличчя в домашніх умовах

зміст:

Краса шкіри в основному залежить від стану організму. Щоб завжди мати квітучий зовнішній вигляд, необхідно займатися спортом, стежити за своїм харчуванням, вживати достатню кількість рідини і вітамінів. Але навіть володіючи відмінним здоров'ям і дотримуючись всіх принципам здорового способу життя, представниці прекрасної статі не повинні нехтувати додатковим доглядом за шкірою обличчя . Парова ванночка - косметична процедура, за допомогою якої можна зберегти привабливу зовнішність і молодість на багато років.

Для чого потрібні парові ванночки?

Для чого потрібні парові ванночки

доглядають засоби завжди підбираються індивідуально. В даному випадку слід брати до уваги вік, тип шкіри і навіть погодні умови. Але крім щоденного нанесення кремів, масажу і інших процедур, необхідно періодично проводити глибоке очищення обличчя. Це дозволить уникнути закупорки сальних проток відмерлими клітинами і пилом, що нерідко стає причиною запальних процесів і раннього старіння шкіри.

Парові ванночки для обличчя в домашніх умовах є невід'ємною складовою додаткового догляду за шкірою. В процесі проведення сеансу верхній шар епідермісу розм'якшується, завдяки чому можна легко позбутися від скупчилися на його поверхні ороговілих частинок. Таке очищення підсилює ефективність багатьох косметичних процедур, сприяючи більш глибокому проникненню поживних речовин в шкіру.

Яких результатів можна досягти за допомогою ванночок?

Яких результатів можна досягти за допомогою ванночок

Парові ванночки особливо підійдуть жінкам і дівчатам зі змішаним і жирним типом шкіри, оскільки через активної роботи сальних залоз саме у них найчастіше з'являються прищі і вугрі. Очищення обличчя за допомогою даної процедури стане справжньою знахідкою для тих, хто не один рік бореться з цією проблемою. Під час сеансу, завдяки впливу гарячої пари, відбувається ряд змін, які благотворно позначаються на стані шкіри.

  • По-перше, відкриваються пори, що істотно полегшує видалення чорних крапок і забруднень з поверхні особи.
  • По-друге, поліпшується кровопостачання шкіри, а значить, клітини краще насичуються киснем і живильними речовинами.
  • По-третє, завдяки впливу пара і допоміжних складових - лікарських трав або морської солі - нормалізується робота сальних залоз.
  • По-четверте, корисні компоненти масок і кремів краще вбираються і надають максимальне дію.

Парові ванночки слід проводити з великою обережністю власницям сухої і чутливої ​​шкіри , Особливо після 30 років. Вірний вибір допоміжних інгредієнтів і дотримання правил проведення процедури допоможуть дуже швидко досягти чудових результатів.

Використовуючи лікарські трави, можна попередити запальні процеси, зняти роздратування шкіри, глибоко зволожити її і наситити корисними речовинами. Ефірні масла, додані в воду для ванн, прекрасно тонізують і омолоджують шкіру. Завдяки регулярним процедурам вона стає більш чистою, гладкою і пружною.

Протипоказання до проведення сеансів:

Протипоказання до проведення сеансів:

  • незагоєні рани і садна;
  • запальні та інфекційні процеси;
  • дуже суха чутлива шкіра;
  • купероз, або розширені судини на обличчі;
  • високий артеріальний тиск;
  • бронхіальна астма;
  • сильне оволосіння особи;
  • наявність шкірних захворювань (в цьому випадку необхідний дозвіл лікаря).

Як зробити парову ванночку?

Як зробити парову ванночку

Щоб правильно провести процедуру, необхідно заздалегідь приготувати концентрований трав'яний настій. Для цього візьміть 20-30 г ромашки, календули, чебрецю або будь-якого іншого лікарського рослини і залийте окропом (200 мл). Можна використовувати як свіжі, так і сухі трави. Через 15-20 хвилин настій буде готовий для використання. Його слід вилити в емальовану миску з 800 мл гарячої води.

Якщо ви бажаєте додати в воду для ванни ефірні масла, робити це важливо безпосередньо перед процедурою, щоб вони не втратили цілющих властивостей. Не слід розчиняти їх в дуже гарячій воді і чекати, поки вона не охолоне, оскільки в цьому випадку їх терапевтичне і косметичну дію значно знизиться. Також в ванночки можна додавати морську сіль. Особливо цей продукт підійде власницям жирної і змішаної шкіри .

Оптимальна тривалість сеансу становить 10-12 хвилин. Цього часу цілком достатньо, щоб шкіра обличчя стала повністю підготовленої до подальших косметичних процедур, таким як пілінг і маска. При жирній шкірі слід проводити один сеанс на тиждень, при нормальної та комбінованої - кожні 10 днів, при сухій - досить робити це щомісяця. жінкам після 30 років не варто піддавати свою шкіру впливу пара частіше, ніж раз на місяць.

Важливо! У процесі сеансу стежте за тим, щоб пара не обпікав обличчя. Пам'ятайте, що процедура не повинна викликати неприємних відчуттів. Якщо ви відчуваєте себе комфортно і при цьому на обличчі з'явилася піт, значить ви все робите правильно. Періодично злегка піднімайте рушник, щоб мати можливість зробити ковток свіжого повітря.

Сприятливий вплив лікарських трав і ефірних масел

Сприятливий вплив лікарських трав і ефірних масел

Слід правильно підбирати допоміжні інгредієнти для парових ванночок, беручи до уваги свій тип шкіри і проблему, яку ви бажаєте вирішити. Від цього буде залежати ефективність як цієї, так і наступних процедур. Наприклад, щоб легко очистити шкіру від чорних крапок, рекомендуємо додати в гарячу воду настій листя кропиви або горобини, а для освітлення пігментних плям і веснянок - петрушку або кульбаба.

при жирній шкірі для приготування настою ідеально підійдуть алое, кропива, подорожник, хвощ, кора дуба, шавлія, березове листя, м'ята і розмарин, ефірну олію чайного дерева, м'яти і лимона; при нормальної та комбінованої - шавлія, розмарин, солодка, гвоздика, чебрець, фенхель, ефірну олію неролі, лаванди, бергамоту, герані, сандалу; при сухій і зрілої - кріп, ромашка, меліса, календула, полин, лавровий лист, пелюстки троянди і материнка.

Корисні рекомендації

Корисні рекомендації

  • Найбільш вдалий час для проведення процедури - вечірній.
  • Шкіру обличчя перед сеансом слід очистити від макіяжу і забруднень.
  • Бажано нанести жирний крем на губи і шкіру навколо очей.
  • Діаметр миски для ванночки повинен бути не менше 20 см.
  • Приберіть з лиця волосся, зібравши їх в пучок або надівши косметичну шапочку.
  • Рушник має бути розраховані таким чином, щоб ви могли повністю покрити голову разом з мискою, не залишаючи при цьому присвятив для надходження холодного повітря.
  • Слідкуйте, щоб температура води у ванні не перевищувала 55 ° С.
  • Відстань від поверхні води до особи на початку процедури має становити близько 30 см, однак, у міру її остигання, можна поступово опускати голову нижче.
  • Більш глибоке очищення можна провести за допомогою скраба або гоммажа, відповідного вашому типу шкіри.
  • Ніколи після парових ванночок не використовуйте косметичних засобів з великими очисними частинками, щоб не травмувати шкіру.
  • Якщо після закінчення сеансу ви не плануєте проводити додаткові процедури, просто вмивайтеся прохолодною водою, додавши у воду кілька крапель соку лимона, і злегка промокніть обличчя рушником.
  • Приблизно через чверть години нанесіть на шкіру зволожуючий крем.

Рецепти парових ванночок для обличчя в домашніх умовах

Рецепти парових ванночок для обличчя в домашніх умовах

Лікарські трави для відварів вибираються в залежності від поставлених цілей, наявних проблем та настрою. Нижче запропоновано кілька варіантів приготування ванн, за допомогою яких можна очистити, вилікувати шкіру і забезпечити належний догляд за нею.

  • Відмінних результатів допоможуть досягти парові ванночки з ромашкою. Вони надають антисептичну, гіпоалергенні і ранозагоювальну дію. Більш того, регулярні процедури сприяють очищенню і зволоженню шкіри. Також вона стає більш пружною і шовковистою, дрібна висипка і лущення в більшості випадків зникають.
  • При активній роботі сальних залоз ромашку можна поєднувати з низкою або лопухом. Якщо на обличчі постійно з'являються прищі, додатковий антисептичний ефект нададуть кілька крапель олії чистотілу, ялиці або сосни. Суха шкіра стане більш гладкою, якщо в настій крім ромашки додати пелюстки троянд або м'яту.
  • Належний догляд за жирною і проблемною шкірою можна забезпечити за допомогою відвару лікарських рослин, а саме: календули (ранозагоювальний і підсушує ефект), материнки (очищає і тонізуючу дію), нирок і листя берези (процес потовиділення приходить в норму, особа набуває гарний колір), шишок ялівцю (покращують мікроциркуляцію, тонізують, знезаражують і очищають).
  • Для зволоження і живлення сухої шкіри прекрасно підійде трав'яний збір, що складається з липового цвіту (знімає запалення, загоює і живить), лаврового листа (містить антиоксиданти і є антисептиком, покращує мікроциркуляцію), глоду (стимулює процес природного зволоження і надає шкірі еластичність) і шавлії (має антибактеріальну та протизапальну дію ).
  • Забезпечити догляд за нормальною шкірою і освіжити її допоможе гвоздика (протимікробний ефект), лаванда (дбайливо очищення і тонізація), буравчик (протизапальну і зволожуючу дію), сандалове масло (усуває грибкові інфекції і знімає роздратування).
  • Омолоджуючого ефекту можна досягти за допомогою збору лікарських рослин, що складається з пелюсток троянд (надають особі ніжність і свіжість), насіння фенхелю (усувають набряклість), подрібнених кореневищ імбиру (містять антиоксиданти, стимулюють кровопостачання шкірного покриву).
  • Сприятливий вплив на проблемну шкіру надає корінь алтея (антисептичний і заспокійливий ефект, поліпшується колір обличчя), чебрець (бактерицидний і ранозагоювальний ефект), живокіст (стимулює регенерацію клітин шкірного покриву).
  • Деякі лікарські трави є відмінними помічниками в боротьбі з пігментними плямами і веснянками, оскільки чудово відбілюють шкіру. Наприклад, солодка (знижує набряклість, регулює водно-сольовий обмін), манжета (зміцнює імунну функцію шкірного покриву, має ефект ліфтингу) і м'ята (природний антисептик, освіжає і пом'якшує шкіру) стануть справжньою знахідкою для жінок, небайдужих до своєї зовнішності.

Завдяки регулярному очищенню шкіри обличчя за допомогою парових ванночок ви завжди будете виглядати чудово і набагато молодше своїх одноліток. Пам'ятайте: той, хто приділяє своєму зовнішньому вигляду хоча б трохи часу, обов'язково пожне хороші плоди. Тому ніколи не шкодуйте часу на косметичні процедури, пов'язані з доглядом за шкірою, навіть якщо сьогодні її стан не викликає у вас занепокоєння.

Для чого потрібні парові ванночки?
Яких результатів можна досягти за допомогою ванночок?
Для чого потрібні парові ванночки?
Яких результатів можна досягти за допомогою ванночок?
Як зробити парову ванночку?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»