- Як зав'язувати краватку на весілля - покрокова інструкція схема вузлів
- 1. Хрестовий вузол
- 2. Принц Альберт
- 3. Віндзорський вузол
- 4. Малий вузол
- 5. Простий вузол - «четвірка»
- Як вибрати колір краватки на весілля
Безперечно, на шлюбної церемонії наявність краватки у мужики є обов'язковим. Колір краватки, якість тканини і вид вузла завершують образ нареченого, роблячи його більш стильним і елегантним. Багато хто не знає, як зав'язувати краватку, а деякі з них користуються всю життя лише одним класичним способом і вельми задоволені. Але, весілля - це особливий випадок, тому в даній ситуації потрібно виглядати не як завжди, а в усій красі. З цієї причини слід розглянути й інші не менш популярні варіанти, якими давно користується весь світ.
Як зав'язувати краватку на весілля - покрокова інструкція схема вузлів
1. Хрестовий вузол
Для цього варіанту підходять краватки з тонких тканин. Його досить складно зав'язувати, але він елегантно виглядає і ідеально підходить для урочистих моментів.
- Накинути краватку поверх сорочки (широкий кінець повинен бути праворуч), як представлено в фото інструкції. Після перехрестити кінці, щоб широкий був зверху, обернути його за вузький кінець.
- Широкий кінець краватки провернути перед вузьким, завести в петлю, що утворилася, після чого широкий кінець витягнути швом назовні.
- Знову обернути широким кінцем вузький і протягнути в сформовану центральну петлю. Тепер даний вузол придбав свою остаточну форму. Акуратно розправити вузлик, притримуючи його за широкий кінець, а тепер підтягнути вузький кінець.
- Це обов'язково для всіх типів вузлів - кінці краватки повинні збігатися по довжині і розташовуватися рівно по центру.
2. Принц Альберт
Зазвичай краватку на весілля чоловічій половині людства дуже складно вибрати, а зав'язати його відповідним чином - ще складніше. Тому цей компактний тип вузла допоможе вам складна справа перетворити в просте. Він хороший для сорочок з довгим коміром. Найкраще він виглядає при комбінації вузького краватки і м'якої тканини.
- Зробити перехлест - широкий кінець повинен лежати зверху.
- Після зробити оборот широкого кінця за вузький.
- Повторити такі обороти ще два рази (навколо вузького кінця).
- Завести за основний вузол широкий кінець.
- Протягнути його в утворену в самому центрі петлю.
- Тепер протягнути широкий кінець в центральну петлю і вирівняти вузлик.
3. Віндзорський вузол
Це широкий вузол, він являє собою трикутну форму - максимально відповідний варіант для урочистої шлюбної церемонії. Найбільш гармонійно він виглядає з широким коміром.
- Надіти краватку, його широкий кінець повинен бути на 30 см довше вузького, схрестити кінці - в цьому випадку широкий кінець розташовується над вузьким. Протягнути через шийну петлю широкий кінець краватки по лівій стороні (перед центральним вузлом).
- У сформовану петлю по лівій стороні протягнути широкий кінець.
- Тепер широкий кінець обвести за вузький.
- На цьому етапі слід підняти широкий кінець і протягнути через центральну петлю, простягнувши його вниз.
- І останнє, слід акуратно розправити широкий кінець, затягнути його в вузол і підтягнути краватку коміра.
4. Малий вузол
Деякі любителі класики вже знають, як зав'язувати краватку по кроків по інструкції відпрацьованої, тому що вони найчастіше використовують його в побуті. Але, для тих, кому це в новинку доведеться трохи підучитися. Насправді цей вузол невеликих розмірів і підходить для краваток, які виготовляються з важких тканин. Зазвичай його надягають на сорочку з щільним прилеглим комірцем.
- Накинути краватку лицьовою стороною.
- Широкий кінець розгорнути швом назовні і перехрестити кінці, щоб вузький розташовувався зверху.
- Провернути широкий кінець за вузький - вийде петля.
- Підтягнути широкий кінець до горла, просмикуючи його в центральну петлю краватки.
- Витягнути широкий кінець, вирівняти довжину, затягнути і розправити вузол.
5. Простий вузол - «четвірка»
Найчастіше він застосовується для краватки, виготовленого з важкої тканини.
- Надіти краватку, широкий кінець повинен бути довшим на 30 см вузького і перехрестити кінці.
- Обернути широкий кінець за вузький.
- Провести його над вузьким кінцем (утворюючи петлю).
- Потрібно витягнути широкий кінець до горла, потім протягнути в утворену центральну петлю (зверху вниз) - готове.
6. Хороша альтернатива краватці на весілля - це краватка-метелик.
Він увійшов в моду в 1700-х року і понині користується небувалою популярністю. Тому якщо ви не любите носити краватку, вам його складно зав'язувати, скористайтеся даним методом.
- Спочатку на сорочку надаватися краватку, лівий кінець (А) повинен бути на 4 см довший правого (В).
- Далі кінці перехрещуються, щоб довгий кінець був зверху, потім він заводиться в утворену центральну петлю між самим краваткою і коміром.
- Тепер з більш короткого кінця (В) формується в бантик, для цього його потрібно притримувати великим вказівним пальцем, скласти цей кінець вдвічі, укладаючи поперек коміра.
- Притримуючи сформований бант, потрібно опустити довгий кінець (А) поверх «метелики».
- Не знімаючи вказівний палець з центру «метелики», завести (від низу до верху) довгий кінець за шар банта - утворюється петля.
- Зауважте її в вузлик за шаром верхнього банта.
- І останнє, потрібно акуратно взяти бант і підтягнути два кінця в різні боки, щоб тугіше затягнути вузлик.
Як вибрати колір краватки на весілля
Якщо ви вирішили одягнутися на весілля в світлий літній костюм, то краще всього вибрати краватку з легкої тканини соковитих, насичених тонів, але не яскраво-викликають, щоб ваш образ гармонійно вписувався в образ парного тандему з нареченою. Для більш темних сорочок тон краватки підбирається безпосередньо під колір весільного костюма.
Якщо вам все-таки до вподоби світлі строкаті сорочки і ваша друга половинка буде в захваті від такого вбрання, то правильніше підібрати світлий, бажано однотонна краватка. У більш холодну пору, наприклад, для зимових костюмів краватку підбирається з щільних тканин. Додати «соковиту родзинку» в гладкий однотонний костюм допоможе краватка з великим красивим малюнком.
Для класичних костюмів в ледве помітну смужку чи клітинку найкраще підібрати однотонну краватку. Можна використовувати і з малюнком, але тоді він повинен бути з крихітним, практично не виділяється візерунком. Для темних костюмів і суворої гладкою сорочки добре комбінуються краватки світлих тонів, хоча б світліше або яскравіше костюма.
Вибирати краватка потрібно так, щоб підкреслити ваші достоїнства і приховував недоліки, коли справляєте весілля в Таїланді . Він повинен гармонійно «лягти на вашу груди» і відповідати не тільки костюму і сорочці, а вбрання нареченої - адже ви тепер пара. Визначте окрему увагу не тільки забарвленням краватки, але якістю матеріалу. Якщо визначитися з забарвленням важко, то постарайтеся освоїти головні критерії. Вони прості, краватка повинна бути тоном світліше весільного костюма і темніше на один тон вашої сорочки. Для багатьох це виявиться непосильним наукою, тому привчайтесь радитися про подібні тонкощі зі своєю майбутньою дружиною.