- Створення і застосування фена акумуляторного
- фен акумуляторний
- Будівельний фен акумуляторний
- Будівельний фен своїми руками
- Важливо! Щоб технічний фен був оснащений декількома насадками
- Техніка безпеки
Створення і застосування фена акумуляторного
Будівельний фен - це ручний пристрій, за допомогою якого відбувається негайне нагрівання необхідних ділянок поверхні. Слід зазначити, що за своєю конструкцією він подібний до стандартного фену, яким сушать волосся.
Фен будівельний можна зробити своїми руками. Для цього, потрібно знати, що невід'ємними складовими є електродвигун і електроспіраллю.
Так, утворюється необхідну кількість повітря, електродвигун нагрівається до температури приблизно 700 градусів.
фен акумуляторний
Фен акумуляторний врятли де-небудь можна придбати. Але його можна зробити самостійно. Сама назва «акумуляторний» фен говорить за себе. Такий вид будівельного фена працює завдяки акумулятору, тобто без допомоги електромереж. Безумовно, він виконує ті ж функції, що і технічний фен.
Доведеться приділити увагу вибору потужності, від якої буде залежати ефективність роботи фена. Потужність може бути різною. Наприклад, на ринку продажів можна зустріти будівельні фени потужністю до 2300 Ватт.
Будівельний фен акумуляторний незамінний в будівельній сфері, проте може застосовуватися і в биту.Существуют думки, що за допомогою технічного фену навіть можливо розпалити вугілля, але не перестарайтеся з фантазією і сильно не експериментуйте.
Цікаво! Бензопила тайга 245. Ремонт своїми руками, тут!
Будівельний фен називають по-різному: фен промисловий, фен професійний будівельний і навіть термопістолет. Однак мова йде про одне й те ж пристрої і з однаковими характеристиками.
Будівельний фен акумуляторний
Будівельний фен акумуляторний може знадобитися при знятті фарби, розморожуванні труб при замерзанні, продування, склеюванні, сушки, охолодженні, розтоплюванні потрібних ділянок і т.п.
Бувають випадки, коли потрібно знизити температуру ділянки, в цьому випадку корисно буде використовувати холодну сушку.
Термопістолет повинен мати електронну систему регулювання, завдяки чому утворюється потрібна температура повітряного потоку. Щоб температура відповідала обраним налаштувань бажано встановити датчик, який буде відповідати за регулювання температури.
Будівельний фен своїми руками
Крім цього, при складанні будівельного фена своїми руками можна ще встановити світлодіодні індикатори для розпізнавання потрібної температури.
Після складання інструмента, бажано його випробувати на будь-якій ділянці, щоб оцінити можливості.
Важливе значення має система електронної підтримки налаштованого повітряного потоку.
При складанні будівельного фена своїми руками акцентуйте увагу на зручній формі рукоятки. Її можна зробити закритою, або відкритою.
Важливо! Щоб технічний фен був оснащений декількома насадками
До їх видів відноситься:
- кругла насадка (для ліквідації старої фарби, шпалер і т.п.);
- плоска насадка (для сушки);
- знижує (для точкового розігрівання);
- ріжучий (для різання пінопласту, а також пластмасових ділянок);
- зварювальний (з метою зварювання);
- рефлекторна (для зняття фарби, лаку, розігріву труб);
- щілинна / шліцьові (для зварювання і т.п.).
Отже, будівельний акумуляторний повинен бути оснащений нагріваючим елементом (який відповідає за потужність), електричним двигуном, а також вентилятором.
Для того щоб спорудити такий будівельний інструмент, важливо знати, алгоритм його роботи. Так, при включенні фена відразу в роботу вступає двигун, пристрій нагрівається і утворюється певна температура. Електродвигун повинен бути пристосований до вентилятора для утворення потрібної температури повітряного потоку.
Доцільно подумати і про масу створеного вами технічного інструменту, від якої залежить тривалість безперервної роботи.
Якими технічними можливостями наділити будівельний фен вибирати вам. Він може мати як прості характеристики, так і багатофункціональні.
Техніка безпеки
Пам'ятайте, що будівельний фен відноситься до пристроїв підвищеної небезпеки! При роботі з феном краще надіти рукавички або застосувати інші засоби індивідуального захисту в цілях особистої безпеки.
Таким чином, при створенні фена будівельного своїми руками, важливо врахувати такі характеристики, як потужність, температура і продуктивність.
Термопістолет завдяки своїм технічним можливостям знадобитися на всі випадки життя.
Думаємо, у цілеспрямованої людини вийти створити акумуляторний будівельний фен своїми руками і для себе він зробить, так скажемо, «технологічний прорив».