Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Історія фарбування волосся »Womens-Magazine.ru

Фарбувати волосся за своїм бажанням наші предки навчилися ще багато століть тому Фарбувати волосся за своїм бажанням наші предки навчилися ще багато століть тому. Спробуємо простежити перші джерела появи фарби для волосся.

Темний - значить благородний!

Вперше жінки почали фарбувати волосся за 2000 років до нашої ери. У давню пору фарбування використовувалося тільки в цілях виділення особливого статусу і становища людини в суспільстві, і це було примхою вищих верств.

А нижчих верств під загрозою смерті заборонялося вживати фарбу для волосся А нижчих верств під загрозою смерті заборонялося вживати фарбу для волосся. У Стародавньому Єгипті, наприклад, найбільш використовуваними були темно-каштановий і чорний колір волосся - вони позначали влада, благородство, витонченість і силою характеру. Починаючи з XI століття до н. е., для того щоб зробити волосся більш темними, єгиптяни користувалися різними методами: наприклад, використовували кохлем (суміш сажі та інших компонентів) і хну (висушене листя Лавсона). У Стародавній Греції у молодих дівчат переважали чудові попелясті і золотисті відтінки. Також для фарбування користувалися різні ароматизовані порошки з відтіночним ефектом.

Світлий - символ любові Світлий - символ любові

Біляве волосся дуже цінували стародавні римлянки. Вони готували фарбу на основі трав, айви і золи. Після використання фарби потрібно було кілька годин перебувати під променями сонця. Методи освітлення волосся стали ще більш відомою після появи в Стародавньому Римі світловолосих німецьких рабинь. Їх колір волосся викликали заздрість у римлянок. Рецепти фарб перетворилися: в них стали додавати вапно, кіновар, тальк і бамбукову золу.В працях римського лікаря Гелена, які збереглися до сьогоднішніх днів, говориться, що сиве волосся тоді фарбували відваром волоського горіха.

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»