- Кольорове рішення при оформленні дизайну ванної
- Варіанти поєднань фіолетових тонів
- Обробка ванної кімнати фіолетовою керамічною плиткою
- Особливості палітри фіолетових квітів
- Облаштування фіолетовою ванній
Оформлення дизайну ванної в фіолетовому тоні здатне надати кімнаті таємничість і романтичність. Гра бузкових відтінків керамічної плитки в поєднанні з правильно підібраним освітленням і елементами санвузлів надає приміщенню елегантності і аристократичності. Ідеї дизайну на фото зі свіжими і незвичайними нотками королівського відтінку, можуть перетворити буденне в першого погляду приміщення в комфортний спа-салон для релаксації в домашніх умовах.
У гонитві за сучасним ритмом життя, мало кому вдається хоча б на один годинку відставити убік всі свої турботи, і приділити увагу тільки собі. Але правильне оформлення приміщення для ванною в королівських бузкових і фіолетових відтінках, дозволить в домашніх умовах облаштувати комфортне місце для релаксації, в якому буде приємно проводити час всім членам сім'ї. Використання керамічної плитки як на фото - це наочний приклад ідеального дизайну кімнати гігієни.
Ніжні відтінки фіолетового в колекції Venera фабрики Mosplitka
Кольорове рішення при оформленні дизайну ванної
Вибір кольору ванній з палітри фіолетових відтінків здатний додати кімнаті елегантності, вміло підкреслити смак її господарів. Гамма аметисту - це витонченість, вишуканість, аристократизм. Бузковий відтінок містить в собі ансамбль двох тонів - червоного і ультрамарину. Ступінь їх взаємодії впливає на насиченість фіолетового кольору, який володіє легкістю і в той же час монументальністю. Такий колір прийнято вважати символом гармонії астрального і фізичного початку.
Порада! Фіалковий колір має здатність до розслаблення, в зв'язку з чим він добре підійде загальному дизайну ванною. Як вважають психологи, він прекрасно знімає стрес, що і пояснює його релаксирующие властивості.
Варіанти поєднань фіолетових тонів
Підбираючи відтіночним палітру, слід заздалегідь брати до уваги стилістику ванній і як вона надалі буде обставлена. Фіолетовий колір керамічної плитки ідеально поєднується з наступними кольорами:
- коричневий,
- білий,
- сірий,
- зелений,
- синій,
- жовтий,
- бежевий.
А поєднання фіолетового кольору з золотим або сріблястим додасть кімнаті ноту романтики.
Якщо ідеєю дизайну є спокійний інтер'єр, то можна віддати перевагу в бік пастельній гамі.
Класичне поєднання білого і фіолетового, реалізоване в колекції сади Форбурі фабрики Kerama Marazzi
Обробка ванної кімнати фіолетовою керамічною плиткою
1. З фіолетовою палітрою ідеально поєднується коричневий колір, який здатний надати приміщенню комфортну обстановку, роблячи її більш теплою і затишною. Тому додатковими аксесуарами можуть служити елементи з різних сортів дерева - декоративні полички, рамка для дзеркала і т.д.
2. Уникайте перенасичення в кімнаті основного відтінку. Наприклад, душову зону можна красиво оформити насиченим фіолетовим кольором, а зону умивальника - ніжно бузкового плиткою, з частковими фіолетовими візерунками насиченого кольору. Решту площі можна розділити: нижня частина стіни - темний тон, а верхня - світлий. Місце стикування двох відтінків можна виділити красивим декоративним бордюром. Така обробка візуально підніме стіни ванної, зробить приміщення затишним і аристократичним.
Порада! Навіть звичайна шторка, вкраплення фіолетовою мозаїки і м'який фіолетовий килимок під умивальником можуть кардинально змінити візуальне сприйняття приміщення.
Найбільш часто вживаними відтінками фіолетового кольору з урахуванням сполучень з предметами інтер'єру, використовуваними в дизайні ванної, прийнято вважати:
1. Насичений пурпурно-ягідний колір добре підходить з білим елементів інтер'єру - умивальник, ванна, біде і т.д.
2. Яскравий колір чорниці в комбінації з чорним кольором здатний додати глибину загальному інтер'єру.
3. Тон блідою лілії ідеально поєднується з бежевими відтінками, а для додання інтер'єру спокою і м'якості, дизайнери рекомендують звернути увагу на аксесуари під срібло.
4. Колір стиглої сливи при оформленні ванної потрібно застосовувати дозовано. Можливі елементи мозаїки вздовж предметів інтер'єру.
Фіолетова ванна буде красиво виглядати навіть якщо цей колір буде практично повністю домінуючим.
Особливості палітри фіолетових квітів
Додати інтер'єру у ванній м'якості зможе оформлення сіро-фіолетовими елементами. Вони добре підійдуть в якості основного кольору для меблів і стін.
Неоднозначність фіолетовою палітри сприяє створенню різних стилів інтер'єру у ванній, застосовуючи для цього тільки колір і гру з фактурами. Спочатку можна створити базове рішення, і видозмінювати його за допомогою нових елементів: яскравий килимок, шторка, полки і аналогічні.
Ніжне поєднання пастельних тонів в рамках колекції Орхідея / Амелія від фабрики Mosplitka
Облаштування фіолетовою ванній
Щоб ванна кімната аметистових квітів сприяла релаксації, важливо правильно підбирати елементи інтер'єру в тон загальному ансамблю. У ній красиво виглядатиме сантехніка бежевих, коричневих і білих відтінків. При обробці стін світлими тонами фіолету, підкреслити романтичність в приміщенні зможе сантехніка насиченого кольору тієї ж гами або, наприклад, біла ванна з фіолетовими вставками.
У будь-якому випадку, підбираючи меблі необхідно дотримуватися загального стилю в дизайні. Наприклад, оформляючи кімнату в класиці, можна монтувати ванну з кованими ніжками, а стиль мінімалізм ідеально обіграє меблі зі строгими формами.
Особливий шик приміщенню додадуть елементи меблів з блискучою гладкою поверхнею, оброблені стразами і камінням.
Увага! У дизайні існує одне правило - світлі аксесуари роблять приміщення м'яким для сприйняття. Елементи червоного або жовтого кольору - більш насиченим, яскравим і помітним.
Завершальним етапом оформлення ванної вважається правильний підбір декоративних предметів - підставки під мило, зубні щітки, шторка для душової, килимки. Оформляючи приміщення в фіолетових тонах, можна віддати перевагу контрасту і підібрати елементи жовтого, білого, сірого і червоного кольору.