Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Домашня чистка обличчя за допомогою парової ванни

  1. Як часто можна робити парову ванну?
  2. Парова ванна для особи в 9 етапів

Парова ванна для особи останнім часом стала такою ж популярною процедурою, як і інші методи очищення Парова ванна для особи останнім часом стала такою ж популярною процедурою, як і інші методи очищення. Суть полягає в тому, що пар пом'якшує шкіру, відкриваються пори, що сприяє глибокому очищенню від скопилася бруду. За допомогою пара ви можете не тільки видаляти акне, але і поліпшити циркуляцію крові, що додасть шкірі здоровий і блискучий вигляд.

Як часто можна робити парову ванну?

За відпарюєте особи не обов'язково звертатися до фахівців в косметичних салонах, це досить проста процедура, яку можна з легкістю проводити вдома. Парова ванна для особи підходить для всіх типів шкіри без винятку, але не варто ним зловживати і робити занадто часто.

Людям з нормальним типом шкіри рекомендується робити один раз на тиждень. З жирною шкірою обличчя рекомендується проводити процедуру не частіше двох разів на тиждень. Якщо у вас суха або чутлива шкіра - один раз на два тижні більш ніж достатньо.

Слід попередити, що людям, які страждають на астму, серйозну форму акне або алергією на будь-який компонент парової ванни, робити відпарювання не рекомендується. Порадившись зі своїм лікарем, якщо Ваша шкіра сильно червоніє при будь-якому впливі на неї, перш ніж приступати.

Парова ванна для особи в 9 етапів

Вам потрібно хоча б півгодини, щоб влаштувати собі санаторно-курортне лікування прямо вдома. Крок за кроком проведіть дії, описані нижче, і нагородою буде чиста здорова шкіра.

  1. Ретельно очистіть обличчя. Використовуйте лосьйон для вмивання або скористайтеся милом. Скраб використовувати не можна, досить, наприклад, просто умити обличчя теплою водою і переконатися, що немає слідів жирної шкіри або бруду на обличчі.
  2. Доведіть воду до кипіння. Вам буде потрібно закип'ятити мінімум півлітра води в будь-який каструльці. Відпарювання можна проводити як водою, так і з застосуванням різних трав і ефірних масел. Якщо хочете відправити простою водою - переходите відразу до пункту 4.
  3. Використання трав або ефірних масел. Трави або масла можуть дати додатковий ефект відпарювання. Вибирати треба в залежності від Вашого типу шкіри.
  • Для жирної шкіри: лаванда, зелений чай, масло евкаліпта або чайного дерева, ромашка м'ята або навіть тонкі скибочки лимона.
  • Для сухої шкіри: лаванда, ромашка, рожеве масло, зелений чай.
  • Для чутливо шкіри: ромашка, лаванда.
  • Для нормальної шкіри: лаванда, зелений чай, масло чайного дерева.

Після вибору додаткового інгредієнта додайте його в каструлю з киплячою водою. Вимкніть вогонь і почекайте 5-10 хвилин, щоб вода трохи охолола - гаряча пара може не тільки викликати роздратування, але і нанести опіки.

  1. Візьміть рушник і почніть процедуру. Накрийте голову рушником і нахиліться над каструлею, так, щоб теплий пар доходив до Вашого обличчя.
  2. Відпарюєте особа протягом 10-20 хвилин. Щоб уникнути опіків не варто нахилятися занадто низько. Якщо у Вас чутлива шкіра, не варто робити парову ванну для особи довше 10 хвилин. При жирній шкірі можна відпарювати всі 20 хвилин.
  • Тримайте особа на відстані не менше, ніж 30-40 сантиметрів.
  • Закрийте очі - деякі інгредієнти можуть викликати подразнення очей.
  • Дихайте глибоко. Якщо раптом відчули запаморочення або здається некомфортно через спеку - зробіть невелику перерву.
  1. Протріть обличчя рушником. Сильно терти не можна, досить просто промокнути.
  2. Гарний час, щоб нанести на обличчя маску. Можна зробити як медову маску, яка підходить для всіх типів шкіри, так і для Вашого типу шкіри.
  3. Помийте обличчя теплою водою. Теплий пар розкриває пори і тепер саме час допомогти їх закрити, поки туди не потрапила пил або бруд.
  4. Нанесіть крем для обличчя. Вашій особі зараз необхідно зволоження. Якщо є крем для гідратації - ще краще, нанесіть його. Цим ви проведете глибоке очищення шкіри.

Сподіваємося Ви спробуєте на собі парову ванну для особи і особисто переконаєтеся в тому, наскільки просто і ефективно можна очистити обличчя будинку без особливих зусиль і витрат.

Схожі статті

Як часто можна робити парову ванну?
Як часто можна робити парову ванну?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»