Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





архітектурні стилі

Стиль Art Deco (ар-деко, ар деко, арт деко, арт-деко) панував в Європі і Америці в період між двома світовими війнами, і по праву названий останнім «Великим стилем» європейських столиць

Стиль Art Deco (ар-деко, ар деко, арт деко, арт-деко) панував в Європі і Америці в період між двома світовими війнами, і по праву названий останнім «Великим стилем» європейських столиць. Він виник в Парижі на початку 1920-х років як продовження Модерну (Ар Нуво), але на нього впливали і неокласицизм, конструктивізм, кубізм, футуризм. Іконою стилю стали знамениті хмарочоси Нью-Йорка: Empire State Building, Chrysler Building і Rockefeller Center. Мистецтво арт деко продовжує основні теми і прийоми Модерну: криві лінії і образи млосних блідих жінок з розпущеним волоссям, незвичайне поєднання дорогих та екзотичних матеріалів: алюмінію, слонової кістки, ебенового дерева, перламутру, бронзи, скла і кераміки.

В основу стилю лягли і елементи Ампіру, і враження від розкопок археологів в Єгипті і Центральній Америці, і мистецтво декораторів Російських Балетних Сезонів в Парижі В основу стилю лягли і елементи Ампіру, і враження від розкопок археологів в Єгипті і Центральній Америці, і мистецтво декораторів Російських Балетних Сезонів в Парижі. Відкриття гробниці фараона Тутанхамона вплинуло на смаки людей так само сильно, як і форми новітніх локомотивів і автомобілів. Інтер'єри в стилі арт-деко більше схожі на колекцію «стильних речей» (меблів, тканин, виробів з бронзи, скла, кераміки), а не на цілісний образ. Не випадково, багато хто з таких інтер'єрів називалися «павільйон колекціонера» або «ательє художника». З мистецтвом Модерну рубежу століть стиль арт-деко об'єднує прагнення художників і архітекторів створити відчуття благополуччя і «розкішного життя».

Початок Другої Світової війни поставило крапку в повільному згасанні цього стилю. І тільки через кілька десятиліть забуття, в 80-х роках ХХ століття, почав повертатися інтерес до стилю арт деко. Зараз інтер'єри арт декоочень популярні в Америці, особливо багато їх в Нью-Йорку і Маямі.

При оформленні інтер'єру ванної кімнати в стилі арт-деко успіх забезпечать кілька простих прийомів:

  • Не захаращуйте ванну кімнату меблями і аксесуарами.
  • Не тримайте на увазі предмети щоденного вжитку (зубні щітки, креми, ...)
  • Віддайте перевагу дзеркальним і глянсовим поверхням
  • Витримайте приміщення в світлій пастельній гамі з драматичними акцентами чорного або темно-синього кольору

На підлозі у ванній кімнаті прекрасно виглядатимуть прості геометричні візерунки, викладені з натурального каменю, керамічної плитки або мозаїки контрастних кольорів: зигзаги, класичний чорно-білий малюнок шахового поля або архаїчні орнаменти.

Хрестоматійна палітра стилю арт-деко: білий, пастельний світло-зелений і драматичні акценти чорного . Восьмигранна форма унітазу і біде - візитна картка стилю. Сувору геометричність інтер'єру пом'якшують закруглені лінії раковини , змішувача і дзеркала.

Колірна палітра арт деко залишалася практично незмінною весь час, тому оберіть для стін напівматову фарбу світлих приглушених тонів (світло-оливкового, блакитного, відтінки сірого). А керамічну плитку або обробку каменем використовуйте по мінімуму і лише там, де вона дійсно необхідна.

Сантехніка

ванна

У великій ванній кімнаті краще поставити отдельностоящую ванну лаконічних, обтічних форм з нержавіючої сталі. Якщо ж площа приміщення мала, то облицьована плиткою або навіть дзеркальними панелями акрилова або сталева ванна прекрасно доповнять образ. Не варто надмірно захоплюватися додатковими аксесуарами до ванної: підголовники або ручки можуть звести нанівець зусилля дизайнера по створенню стильного інтер'єру.

Раковини і туалетні столики

Краще рішення для ванної в стилі арт-деко - це раковина квадратних форм на консолі з нержавіючої сталі. Але якщо Вам потрібно місце для зберігання косметики і побутових дрібниць, то без туалетного столика не обійтися. Виберіть столик сріблястого кольору або лакований з темного дерева, і поставте на нього прозору раковину-чашу.

крани крани

Змішувачі та крани для ванної кімнати в стилі арт-деко найчастіше бувають на 3 отвори - з отдельностоящимі рукоятками. Глянцеві хромовані або з нержавіючої сталі, зі строгими геометричними обтічними формами змішувачі для раковини, ванни і душу доповнять інтер'єр ванної кімнати. Не варто купувати змішувачі з одним важелем або класичні з бронзовим покриттям - ні ті, ні інші не підійдуть по стилю.

меблі

У невеликій ванній кімнаті краще обійтися взагалі без меблів, оскільки вона може зруйнувати відчуття вишуканої простоти і легкості. Підбираючи обстановку для просторої ванної кімнати, коштувати пошукати оригінальні предмети обстановки в антикварних магазинах, тим більше, що оригінальну французьку меблі цього періоду знайти не складно і коштує вона, як для антикваріату, цілком помірно.

Якщо ви вибрали раковину з п'єдесталом або консоллю, то зберігати повсякденні дрібниці можна в дзеркальному шафці над раковиною.

акценти

Аксесуари та світильники, також як і змішувачі, варто вибрати хромовані або з нержавіючої сталі. Часто виробники сантехніки доповнюють лінійки своєї продукції такими необхідними елементами.

Розставити акценти у ванній кімнаті допоможуть кілька чорно-білих фотографій.

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»