Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Як почистити ванну

  1. Вибираємо засіб для очищення і догляду
  2. Як почистити ванну білого
  3. Народні засоби
  4. сода
  5. оцет

Ванна апріорі повинна виблискувати чистими кранами і білосніжним покриттям

Ванна апріорі повинна виблискувати чистими кранами і білосніжним покриттям. Тільки тоді людина отримує не тільки задоволення від процедури, але і естетичну насолоду.

Поки з часу встановлення сантехніки та ванної пройшло трохи часу, догляд за нею нескладний. Покриття ще міцне, мало схильне до руйнівної дії води з агресивними домішками і іржею. Чищенні ванни не доводиться приділяти багато часу, покриття нове, позбавлене подряпин, тому можна обходиться без спеціальних засобів. Як почистити ванну, більше хвилює власників, які тривалий час експлуатують її. Який би дбайливий догляд не був забезпечений, все одно покриття псується і не тільки від води. Не завжди після прийняття ванни застосовуються спеціальні засоби, які дбайливо доглядають і очищають жирний наліт з її стінок. Бактерії отримують сприятливе середовище, чим завдають шкоди цілісності покриття, змінюють його колір і псують загальний вигляд.

Через те що деякі покриття ванни занадто чутливі до хімічних компонентів, доводиться дуже уважно ставитися до вибору доглядають і очищувальних засобів. Є власники дорогих ванн, які також турбуються про білосніжному кольорі покриття і прискіпливо вибирають ефективні препарати.

Вибираємо засіб для очищення і догляду

Відвідавши найближчого супермаркету, переконуєшся, яка величезна кількість представлених препаратів «обіцяють» навести в квартирі ідеальну чистоту. Важливо вибрати правильно той засіб, який зробить це з максимальною ефективністю.

Коли справа стосується вибору засоби для чищення ванни, потрібно не тільки враховувати його м'який вплив на покриття, але і відбілюючі і очищаючі властивості. Багато виробників пропонують використовувати свої препарати, зовсім не турбуючись про довговічність покриття і його стійкості до агресивних речовин. Результат від застосування таких препаратів радує споживача деякий час, тільки потім виявляються несподівані моменти. Щоб не розчаруватися в купленому засобі, пропонуємо звернути увагу на препарати, які можна застосувати в домашніх умовах для чищення ванни без шкоди для її покриття і отримання чудового результату.

« Ніка-Саніта піна »- очищуючий спрей, який зручно наносити і легко змивати. Не потрібно ніяких додаткових дій від споживача. Активна піна розчиняє вапняний наліт, жировий наліт і бруд, допомагає почистити не тільки саму ванну, але і хромовані крани від забруднень і кальцієвих відкладень, а також плитку і скло. У складі кошти щавлева і ортофосфорна кислота, які легко позбавляють поверхню від іржі і оберігають метал від корозії, видаляють стійкі забруднення з будь-яких покриттів. Поверхнево-активні речовини повністю розчиняють жировий наліт і дбайливо видаляють його з поверхні. При застосуванні засобу для чищення ванни «Ніка-Саніта піна» уважно прочитайте інструкцію до застосування препарату. Обробка емальованих поверхонь не повинна перевищувати 1 хвилини.

До того як чистити ванну з цим засобом, необхідно змити губкою залишилася бруд після прийому душу. Потім нанести тонким шаром спрей «Ніка-Саніта піна» і почекати, щоб препарат подіяв, потім змити його душовою насадкою.

Очищуючий гель « Ніка-Саніт »- універсальний засіб, за допомогою якого вдається почистити одночасно ванну, унітаз, плитку і хромовані крани в домашніх умовах. Гель активний відразу проти кількох головних «ворогів» чистої ванної кімнати: іржі, вапняного нальоту, жирових відкладень і сечового каменя. Очищуючий гель містить загусник, який утримує препарат на поверхні і перешкоджає його швидкому стіканню з вертикальних стінок, дозволяючи довше впливати на забруднення. Крім того, гелеобразная форма кошти підвищує його економічність. У складі "Ніка-Саніт" відсутній хлор, який може пошкодити делікатні поверхні і випаровується в повітря.

Почистити ванну і надати їй блискучу білизну з цим засобом в домашніх умовах просто і безпечно. «Ніка-Саніт» має всі необхідні дозволи та сертифікати, які дозволяють його використовувати на підприємствах харчової промисловості та дитячих установах. При роботі з цим засобом в повітря не випаровуються шкідливі речовини, а значить, не викликають погіршення самопочуття у людини.

Засіб універсальний, здатне замінити кілька флаконів різних спеціалізованих препаратів для чищення сантехніки, раковини, ванни і унітазу. Аромат препарату ненав'язливий і приємний, без різкого хімічного запаху. «Ніка-Саніт» вбиває бактерії, які сприяють руйнуванню покриття і утворенню неприємного запаху. У домашніх умовах засіб для чищення ванни використовують тільки після того прочитання інструкції на флаконі. Звичайний алгоритм має на увазі нанесення засобу на кілька хвилин і видалення за допомогою проточної води.

Як почистити ванну білого

Якщо ви читаєте цю статтю, значить як почистити ванну - це питання нагальне, і виникла в цьому потреба Якщо ви читаєте цю статтю, значить як почистити ванну - це питання нагальне, і виникла в цьому потреба. Як правило, споживачів хвилюють іржаві плями, які утворюються з плином часу на поверхні ванни або раковини.

Це стійкі забруднення, які видалити важко, але можливо, якщо використовуються ефективні препарати.

У домашніх умовах кошти для чистки ванни використовують тільки після уважного прочитання інструкції на флаконі. Звичайний алгоритм має на увазі нанесення засобу на кілька хвилин і після його «активного» дії видалення за допомогою проточної води.

При покупці в магазині прочитайте склад засобу, який хочете придбати для чищення ванною. Є різниця в складі препарату для акрилового або емальованого покриття. Жорсткі частинки для кращого очищення допустимі тільки для старої ванни, які вже не завдадуть шкоди поверхні, але допоможуть її відбілити. Для чищення акрилового покриття не рекомендується використовувати пральні порошки, для емальованої ванни можна використовувати засоби, у складі яких присутні хлор, кислоти.

Народні засоби

Серед господинь є ті, хто не допускає використання хімічних препаратів для прибирання будинку. Підстав для цього у них достатньо, тому вони шукають нові підручні засобів, які очищають і не шкодять здоров'ю.

сода

Харчовий порошок, які замінює магазинні засоби для чищення та відбілювання різних предметів і посуду. Доступна ефективний при застосуванні. Для реального відбілювання змішують 2 види соди: кальциновану і харчову в рівних пропорціях. Розподіляють порошок по мокрій поверхні і залишають на кілька хвилин. Після цього наносять другий шар будь-якого порошкового відбілювача і столового оцту, також в рівних пропорціях. Ті, хто вже відчув це спосіб чистки, кажуть, що через півгодини поверхню ванни сяє і вражає своєю бездоганною білизною.

оцет

Харчовий продукт, який можна використовувати для чищення ванни, щоб отримати бездоганний результат. Працювати з ним складно, випаровування з різким запахом здатні витримати не всі. Щоб затримати рідину на поверхні, використовують паперові серветки. Чистка таким способом задоволена тривала, доведеться змочувати оцтом тонкий папір і укладати її на стінки ванни. Така аплікація необхідна на кілька годин, щоб оцет поступово знищив в'їдаються плями і видалив вапняний наліт. Після цього серветки видаляють а поверхню ванни добре змивають водою.

Прибрати стійкі плями вапняних відкладень можна, застосувавши нашатирний спирт. Перед застосуванням його розбавляють водою в рівних пропорціях. Змочують плями приготованим розчином і після змивають проточною водою.

Обов'язково при чищенні ванни використовуйте рукавички, які захистять шкіру від агресивних компонентів препаратів. Дотримуйтесь інструкції, які виробник вказав на упаковках препаратів, щоб не отримати плачевного результату при домашньої чищенні ванни.

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»