Вішівка "Журавлі" ТМ "Чарівна мить".
Робота середньої складності. Вишивається в дві і одну нитку. У вишивці присутні такі види швів як хрест і полукрест.
Кількість квітів - вісім. З них шість відтінків сірого, білий і чорний. Така кількість сірих відтінків створює деяку незручність, так як легко заплутатися в тонах. Тому раджу працювати з маркером.
Можна розбити канву на квадрати за допомогою нитки яскравого кольору - так легше орієнтуватися.
Готова робота зовні нагадує легкий малюнок олівцем, зроблений на пергаментному папері. Тому, щоб домогтися такого ефекту, виконуйте головне правило в підборі канви - вона повинна бути не білосніжною. Найкраще, якщо колір буде нагадувати старий лист пожовклого паперу. Для цього потрібна канва НЕ фарбує, щоб тканина мала природний колір.
Якщо є бажання зробити картину більш об'ємною, то журавлів можна вишити ниткою в 4-6 складань, а фон - в одне додавання.
В принципі, товщину ниток необхідно підбирати в залежності від того, який номер канви у вас є. Тому що іноді відстань між квадратиками настільки велике, що крізь тонкі нитки просвічується канва, і малюнок виглядає не дуже красиво.
Отже, приступаємо до роботи. На самому початку необхідно обмітати або проклеїти краю канви, щоб робота виглядала більш акуратно і до закінчення вишивки НЕ розтріпалися нитки.
Після того, як краї оброблені, необхідно знайти центр канви, склавши її вчетверо, і відзначити його хрестиком, або маркером.
Щоб робота була рівномірно розподілена на полотні, слід вишивати з центру. Тоді з усіх боків будуть однакові припуски на натяжку і подгибку вироби.
Другий важливий аспект - це те, яким кольором вишивати в першу чергу. Починати вишивку слід з самого темного кольору, а закінчувати найсвітлішим. Тоді нитки не будуть бруднитися, та й під час роботи зручніше орієнтуватися.
Зручність даної схеми в тому, що вона кольорова, і кольори підібрані не у відповідності з кольором ниток, а спеціально для того, щоб легше було користуватися схемою.
Основні деталі схеми вишиваються повним хрестом ниткою в 2 складання, а фон - хрестом і напівхрестом ниткою в одне додавання.
І постарайтеся, щоб всі верхні стібки були спрямовані в одну сторону. Тоді робота буде виглядати красиво.
Приділяйте увагу не тільки лицьовій стороні, а й вивороті - вона повинна бути без вузликів.
Якщо вдалося зберегти вишивку в чистоті, то роботу можна тільки пропрасувати з виворітного боку.
Роботу слід оформити за допомогою паспарту. Колір рамки можна підібрати за основним кольором на вишивці. Добре робота буде виглядати і в рамці з бамбука.
Обожнюю рукоділля! Люблю шукати і ділитися різними роботами. Пишіть коментарі, на мої статті. Дякуємо!