Волосся на наших тілах створені самою природою, а ось поняття краси і моди - винахід людства. Представниці прекрасної статі ще з давніх часів вважали, що красиве жіноче тіло повинно бути безволосим і ніжним, як у немовляти, а буйство рослинності - це доля чоловіків. Єгипетська красуня Нефертіті нещадно себе катувала, щоб мати гладку, як шовк шкіру. Нам, сучасним красуням, пощастило набагато більше.
Шовкові ніжки: 9 способів видалити непотрібні волоски
Позбутися від волосся можна за допомогою депіляції і епіляції. Депіляція прибере непотрібну рослинність на тілі на час. Депілірованних ноги, пахви і область бікіні можна і в домашніх умовах. Позбутися від волосся на кілька років або навіть назавжди можна за допомогою салонних методів епіляції, для цього зазвичай потрібно кілька процедур. Отже, почнемо з найпростіших способів депіляції в домашніх умовах, а потім перейдемо до найсучасніших методів, які нам пропонують в салонах краси.
Спосіб № 1. Гоління - найпоширеніший в побуті спосіб позбавлення від рослинності на тілі, але тут головне голити ноги регулярно, тобто через 2-3 дня, іноді й частіше. Незважаючи на це, кілка щетина з'являється вже на наступний день. Якщо шкіра світла, а волосся темне і швидко ростуть, від такого способу краще відмовитися. «Колючі» на дотик ноги - не вирішення проблеми.
Дивіться фотогалерею: Наймодніші купальники сезону літо-2008
Щоб пом'якшувати волоски до гоління, найкраще використовувати спеціальні емульсії і пінки для гоління. Зараз вже можна купити спеціальні «жіночі» пінки, якраз розроблені для депіляції, є емульсії для чутливої шкіри. Голити можна у напрямку росту волосків або проти зростання. Гоління проти росту волосся виходить більш ретельним. Після процедури залишки піни змивають і споліскують шкіру холодною водою. Потім шкіру витирають насухо і змазують кремом після гоління. Він знімає роздратування і відновлює захисну плівку на поверхні шкіри. В ідеалі, якщо ви обираєте такий спосіб, ноги потрібно голити кожен день.
Спосіб № 2. Хімічне знебарвлення - простий і ефективний спосіб, за умови, що у вас на ногах рідкісні і нежорсткі волосся. Рідкий освітлювач наноситься на шкіру і через певний час змивається. Волосся освітлюються, стають непомітними на тілі, ламкими. Хімічне знебарвлення роблять і в домашніх умовах. Для цього волосся протирають кілька разів на день спонжиком, змоченим в невеликій кількості 5-10% перекису водню, до якої додають кілька крапель нашатирного спирту.
Можна використовувати і пергідроль (50% перекису водню). Його розводять водою у співвідношенні 1:10. Компреси з цього розчину накладаються на 1-2 години кожен день, поки волосся не знебарвиться. Для підтримки ефекту компреси повторюють протягом 3-4 днів.
Спосіб № 3. Депіляція воском. Воскова депіляція буває трьох видів: гаряча, тепла і холодна. Гаряча депіляція - сама безболісна. Різниця між ними тільки в температурі воску. У магазинах продають спеціальні касети, заправлені воском, і апарат для його розігрівання. Касета вставляється в апарат, і через 15-20 хвилин можна починати процедуру.
Склад наноситься у напрямку росту волосся. На оброблену область накладається папір, яка входить в комплект з восковими касетами, її зривають різким рухом проти росту волосся. Воскова депіляція позбавить вас від волосся на ногах на місяць. Після процедури не можна приймати гарячий душ. Потрібно обробити ноги протизапальними розчинами. Існують і спеціальні заспокійливі лосьйони. Не варто робити епіляцію воском під час місячних. Хворим на епілепсію, діабетом, тромбозом або варикозним розширенням вен цей спосіб категорично протипоказаний.
Спосіб № 4. Крему - депілятори. Існують спеціальні креми для області бікіні.
Читайте також: Ідеальний живіт за місяць - це не фантастика!
Епіляція інтимної зони - так це боляче?
Як зробити попу апетитною?
Спосіб № 5. Машинки-депілятори висмикують волоски з коренем, тому такий спосіб видалення волосся зробить ваші ніжки гладкими на 1-2 місяці. Сучасні депілятори роблять з ефектом охолодження, щоб пом'якшити неприємні і болючі відчуття. «Мінус» таких машинок в тому, що за допомогою них волосся ефективно видаляють до колін, в області бікіні механічне видалення рослинності дуже болісно. Крім того, після регулярного користування таким способом депіляції на шкірі
Шовкові ніжки: 9 способів видалити непотрібні волоски
з'являються врослі волоски.
Спосіб № 6. Електроліз - це метод епіляції, який дозволяє назавжди позбутися від непотрібних волосся. На волосяні цибулини діють розрядом електричного струму. Процедура проводиться в салоні, звичайно потрібно кілька сеансів. Час одного сеансу не більше 10 хвилин.
Спосіб № 7. Ультразвукова епіляція - це радикальне видалення волосся за допомогою сучасного апарату і спеціального гелю. Процедура починається з депіляції воском. Потім поверхню шкіри обробляють спеціальним гелем. За перший сеанс ви позбудетеся від тих волосяних фолікули, які знаходяться в активній фазі росту. Необхідно провести кілька сеансів. Головний мінус полягає в тому, що препарати для епіляції руйнують крім волосяних фолікул і навколишні клітини шкіри. Протипоказанням є індивідуальна непереносимість. Такий спосіб небажаний для області бікіні.
Спосіб № 8. Лазерна епіляція - останнє досягнення індустрії краси в області безболісного видалення волосся. При лазерної епіляції енергія лазера миттєво нагріває, а потім руйнує клітини, що містять клітини волосяної цибулини. Однак лазер руйнує волосяні цибулини тільки темного волосся, він не діє на світлі, Пушкова волосся і неефективний при темній шкірі.
Для повного усунення зайвого волосся необхідно провести кілька процедур, так як після одного сеансу назавжди видаляють тільки волосся в початковій стадії розвитку. Зрілі і старі волосся після епіляції виростають знову. Деякий час може зберігатися невелике почервоніння шкіри, але воно не вимагає особливого лікування і проходить самостійно. Після лазерної епіляції протягом тижня не можна засмагати, протягом двох тижнів при виході на сонці необхідно користуватися сонцезахисним кремом.
Спосіб № 9. Фотоепіляція - один з нових, ефективних і безболісних способів позбутися від непотрібної рослинності. На волосся впливають джерелом світлового випромінювання високої потужності, в результаті теплового впливу волосяний фолікул руйнується. На відміну від лазерної епіляції, методом фотоепіляції видаляють волосся будь-якого кольору і структури на всіх типах шкіри і на будь-якій ділянці тіла. Виняток становить лише дуже світле і сиве волосся.
Кращі SPA-курорти світу
Крем для засмаги: який вибрати?
Для досягнення стійкого багаторічного ефекту потрібно від 3 до 6 процедур, з інтервалом від кількох тижнів, до півтора місяців, але вже після перших сеансів структура волосся порушується, і вони стають більш рідкісними і тонкими. Після лазерної епіляції протягом тижня не можна засмагати, протягом двох тижнів при виході на сонці необхідно користуватися сонцезахисним кремом.
Епіляція інтимної зони - так це боляче?Як зробити попу апетитною?