Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Вдале переселення. Вдале господарство. вдалий сезон

  1. меблі
  2. кухня

зміст:

Ось і почалася приємна дачні суєта. Планів - безліч. Посадити, побудувати, придумати що-небудь новеньке. Але в першу чергу, привести будинок в порядок, вдихнути в нього життя. Досвідчена дачниця Ольга Назарова розповідає "смачно журналу", як за допомогою простих прийомів прикрасити і оновити своє літнє житло.

Додати неповторний вигляд будинку можуть химерні корчі, які легко знайти в лісі. З корчі можна зробити люстру, сховавши за сучками лампочки. Більш пряму за формою корч можна підвісити на ланцюгах до сволока. У видовбаних в ній нішах незвично виглядають свічки або лампадки. Ірина Зброшко

Духота квартир позаду. Приїжджаємо на дачу, відкриваємо вікна і вдихаємо нарешті на повні груди. Цієї миті чекає кожен дачник. Здається, що життя тільки і починається, коли ти - на дачі. Можна ходити босоніж по дерев'яних мостинам, слухати приголомшливу тишу і ранніх птахів. Можна гуляти по запашного лузі і тихому лісі, купатися в річці, їздити на велосипеді, милуватися заходами і, звичайно, ростити квіти і урожай. Але перш, ніж зажити таким життям, наводимо будинок в порядок і повертаємо йому житловий вигляд, втрачений за зиму. Ось нескладні прийоми зміни обстановки.

До змісту

меблі

Посадки на ділянці
Облаштувавши будинок, можна зайнятися ділянкою. Наприклад, посадити на ньому нові рослини.
Йошта - корисніше смородини. Це гібрид чорної смородини та агрусу. У неї немає шипів, вона швидко росте, а ягоди у неї - чорні, з фіолетовим нальотом, з щільною шкіркою, розміром і формою нагадують вишню. Смак кисло-солодкий, аромат - мускатний. Ягоди багаті вітаміном Р, а за кількістю вітаміну С перевершують чорну смородину в чотири рази.
Нектарного малина - солодше малини. Це гібрид малини з північної ягодою Поленика. Кращий сорт - Хейса. Нектарного малина ароматна, як Поленика, і урожайна, як малина. Пагони не вище 1,5 метрів, так що урожай зручно збирати дітям. Цей сорт характерний максимальної зимостійкістю: ягоди збирають до середини жовтня. Ірина Зброшко

За зиму зайва волога зробила свою чорну справу. Меблі, простоявши в промерзлому сиром будинку, вимагає обробки складами, які найкраще приготувати самим за спеціальними рецептами. Лікування це настільки ефективно, що його роблять не частіше двох разів на рік. Ефект після нанесення розчинів видно відразу - меблі гарнішає на очах.

Якщо на ваш погляд, вона вимагає більш суттєвого оновлення або заміни, не поспішайте від неї позбавлятися. Є прості способи змінити обстановку до невпізнання.

Перший спосіб. Меблі можна пофарбувати в новий колір. Наприклад, слонової кістки або світло-оливковий. На стулках і фасадах намалювати польові квіти, зелень, овочі, фрукти, скопіювавши їх з журналу або довідника. Головне - малюнок повинен бути простим. При цьому можна пограти з відтінками зеленого: салатовим, темно-зеленим, болотним. На тлі топленого молока, таке різнобарв'я виглядає чудово. Що стосується фарби, то краще брати акрилову, вона швидко сохне.

Доповнення. доповнюємо картинами в простих рамах (на картинах будуть доречні сільські пейзажі) або фотографіями, накидками на крісла і диван - яскравими, що підтримують життєрадісний, сонячний стиль.

Другий спосіб. Старий буфет, пофарбований в колір молодого листя, чекає ефектного доповнення. На ньому можна намалювати кількох червоних тюльпанів. А можна вирізати їх з картону, пофарбувати і приклеїти до буфету вініловим клеєм. Аплікації - ефектні і несподівані.

Третій спосіб. Для прикраси дідуся-буфета можна використовувати і гербарій. Створюємо красиві композиції з сухих квіток і листя, приклеюємо до меблів вініловим клеєм, закріплюємо фіксуючим лаком з пульверизатора (його можна купити в художньому салоні).

Четвертий спосіб. Якщо дачні меблі темна, підійде розпис в традиційно російською стилі, який можна скопіювати з павло-посадських хусток. Для фону беремо коричневу, червону, чорну і білу фарби, а для розпису - червону, жовту, зелену, золоту.

Оживляюча мікстура. Наносимо на поверхню меблів і через 5 хвилин поліруємо до блиску сухою, м'якою серветкою. Для світлої меблів: 10 г натурального воску і 100 г соєвого масла розігріваємо на водяній бані, перемішуємо. Склад придатний протягом півроку.
Для темних меблів: 2 г натурального воску змішуємо з 1 ч. Л. ланоліну, 20 мл соєвого масла і 5 мл скипидару. Розігріваємо на водяній бані.
Для сильно потьмянів меблів: Перемішуємо 1 частина лляної олії, 1 частина скипидару, 1 частина оцту, 7 частина денатурату.

Доповнення. Цей стиль добре доповнять настінні і підлогові килимки, бабусині серветки, вишиті скатертини та металевий посуд - самовар, старі кавники і чайники.

П'ятий спосіб. Старі меблі можна штучно зістарити. Цей метод називається патинування. Для цього вибираємо дві фарби. Наприклад, жовту і зелену, білу і сіро-блакитну, білу і жовту. Наносимо першу фарбу, ретельно профарбовуючи всі щілини. Після висихання наносимо другий фарбу. Даємо їй висохнути, а потім затираємо поверхню залізною щіточкою з м'якою щетиною. Завершуємо шаром матового лаку. Виходить стильні меблі під старовину.

Доповнення. Чи не залишимо без уваги і підлоги. Вони можуть бути як незабарвленими (жива текстура дерева відмінно виглядає), так і пофарбованими в більш насичений колір, ніж меблі. Дощату підлогу можна зробити веселим, пофарбувавши мостини в різні кольори: першу - в блакитний, другу - в жовтий, третю - в білий, четверту - знову в блакитний, п'яту - в оливковий, шосту - в білий і так далі. До речі, цю роботу можна довірити дитині.

До змісту

кухня

5 ідей для інтер'єру
Ірина Іліє, декоратор фірми АХА
Найшвидший спосіб реанімувати інтер'єр дачі - використовувати текстиль. Модні кольори цієї весни: лимонно-жовтий, салатовий і блакитний. По-перше, пожвавлюємо старі фіранки. З тканини, що підходить до них по тону, нарізаємо довгі стрічки (30-40 штук) шириною 5-6 см і прикріплюємо до карнизу. З цієї ж тканини робимо кишені на спинки стільців і крісел. По-друге, прикрашаємо простір диванними подушками. Останні тенденції - подушки різної форми і фактури. Використовуємо для них тасьму, пензлики, мережива. По-третє, моделюємо новинки з відслужили речей. Наприклад, зі звичайного поролону робимо куби-пуфи або подушки для стільців і лавок. По-четверте, маскуючи розсаду на вікні декоративними панелями. Для цього до звичайної рейці приклеюємо довгу смугу липучки, другу частину липучки пришиваємо до тканини. Рейку кріпимо з двох сторін вікна. По-п'яте, робимо гобелен. На каркас з рейок кріпимо красиву тканину і вішаємо замість картини.

Дуже практичний і незвичайний метод декору старої кухонних меблів - декорування керамічною плиткою. Навіть грубо збиті дачні меблі перетворюються, як у казці, під яскравими соковитими керамічними шарами.

Перший спосіб. Облицювати можна стільниці, узбіччя мийки , Столиків, шафи, буфети. Вибирати плитку краще невелику - 10 см на 10 см, максимум - 15 см на15 см. Не помилитеся, якщо виберіть життєрадісний рослинний орнамент. Можна використовувати і різні за кольором плитки. Добре, якщо і на стіні подекуди з'явиться плитка, якою декоруєте меблі, тоді простір буде єдиним. Крім того, керамічна плитка добре поєднується з натуральним каменем і теракотовим цеглою. Головне - почуття міри, композиція та зручність.

Другий спосіб. До стелі на ланцюгах можна підвісити дерев'яну полицю для металевого начиння, з гачками для сковорідок і каструль. Ланцюги можна замінити білими мотузками - їх простіше купити, і ефект непоганий.

Доповнення. Якщо зважитеся на покупку нових фіранок, зупиніться на прозорій блакитної тканини, а до неї підберіть яскраво-жовту підкладку. Такі штори додадуть сонячного світла дуже ніжний відтінок.

Третій спосіб. Для поновлення кухні на дачі можна використовувати і фарбу. Для меблів та стін краще вибрати колір коньяку і ванілі, пряженого молока і свіжої зелені, оливковий, різних відтінків в поєднанні з білим і темно-зеленим. Для шафок, столу і кухонного буфета - ідеально поєднання кольору меду і молока. Всі стільниці офарблюємо медовим кольором, а ніжки і нижню частину фасадів - в молочний. Доповнення. Виставляємо світлу посуд, плетені з лози кошики, для стільців і дивана робимо світлі чохли і подушки.

Четвертий спосіб. А ось прийом для кухонного начиння. На металеві миски, відра, чайники можна нанести патину, що імітує "старовину" предметів. Для цього очищаємо їх поверхні від пилу і жиру, плоским пензликом наносимо металізовану фарбу, наприклад, золоту або мідну. Поки вона не висохла, наносимо шар патини. Протягом декількох хвилин вона спровокує окислення металів, присутніх в фонової фарбі, що і створить ефект старіння. Фонову фарбу і суміш якою патинують можна недорого придбати в салонах для художників.

П'ятий спосіб. Особливим сільським шармом віє від шафок і тумбочок з наклеєним гербарієм з пряних трав, салатів і цибулі, "посаджених" в горщики. Горщики вирізаємо з натурального гофрокартону і приклеюємо вініловим клеєм на меблі так, щоб вони стояли на одній горизонтальній лінії, в один ряд. За допомогою того ж клею над горщиками приклеюємо засушені гілочки зелені. Для надійності закріплюємо аплікацію фіксуючим матовим лаком з пульверизатора.

Коментувати можут "Вдале переселення. Вдале господарство. Вдалий сезон"

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»