Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Як відбілити білу блузку в домашніх умовах, якщо вона посіріла, від жовтизни і злиняти?

  1. Правила догляду
  2. Відбілювання білої блузки народними засобами
  3. Відбілювання синтетичних і делікатних тканин
  4. Сучасні хімічні відбілювачі
  5. Виведення плям з білої блузки
  6. Як відбілити злиняти білу блузку?
  7. Як відбілити пахви на білій блузці?
  8. Як попередити зміну кольору білої блузки?

У гардеробі кожної людини можна зустріти білі речі. Це не тільки стильно і красиво, а вважається символом чистоти і свята. Білий одяг, а особливо блузка або сорочка добре поєднуються з різними різнобарвними предметами гардероба. У гардеробі кожної людини можна зустріти білі речі

Жінка в білому одязі стає витонченою, тендітної, романтичної. Незважаючи на всю любов до білого речам, з часом вони втрачають свою привабливість, урочистість. Білий колір стає сірим або жовтим, з'являються плями.

Повернути первісну білизну виробу можна за допомогою народних способів і хімічних засобів. Розглянемо найефективніші способи, які допоможуть повернути первісну білизну речам.

Перш ніж приступити до процесу необхідно навчиться правильно доглядати за білим виробами.

Правила догляду

  1. Білі речі стираються завжди окремо від кольорової білизни. І не варто себе тішити надією, що кольорові речі не линяють. Що робити, якщо линяє тканину , Як її прати, можна дізнатися тут.
  2. Використовуйте для білих речей спеціальні порошки. Саме в цих засобах у складі присутні відбілюючі речовини, які надають білизні чистоту і білосніжність.
  3. Дотримуйтесь температурний режим прання і прасування, який встановив виробник. Синтетичні вироби рекомендується прати при температурі не більше 40 градусів, а ось для натуральних тканин температура повинна бути не менше 60 градусів.
  4. Рекомендується перед пранням впорядкувати білизна за кольором і по типу тканини.
  5. Для прання використовуйте якісні порошки, які не зіпсують річ. Якщо на блузці є плями, їх необхідно запрати перед пранням. Виробники пропонують такі засоби для виведення плям у вигляді спреїв, порошків, мила.

Відбілювання білої блузки народними засобами

Для відбілювання будемо використовувати прості і всім доступні засоби.

Придбати їх можна в аптеці або в будь-якому магазині:

  1. Перекис водню - універсальний засіб, яке використовують не тільки в медицині, але і в господарстві. Для відбілювання необхідно використовувати 3-х% розчин перекису. У чотирьох літрах води розвести 2 ч. Л. 3-х% перекису водню. Температура води повинна бути не більше 40 градусів. Якщо річ має жовтуватий або сірий відтінок в розчин рекомендується додати 2 ч. Л. кальцинованої соди. Річ замочити на півгодини. Під час процедури обов'язково виріб перевертати, для рівномірного відбілювання.
  2. Для великої кількості білих речей використовуйте гидроперит. На п'ять літрів води знадобиться 5 таблеток кошти. Їх необхідно розтовкти і розчинити в невеликій кількості води, потім додати в загальний обсяг води. Дія розчину 20 хвилин.
  3. В 4 літри гарячої води додати перекис водню і нашатирний спирт по 1 ст. л. Речі замочити в розчині на півгодини, потім прополоскати і висушити в провітрюваному приміщенні.
  4. Вибілюємо білу блузку за допомогою марганцівки. У гарячій воді розвести невелику кількість марганцівки, вода повинна змінити колір в світло-рожевий колір. Всі кристали повинні розчинитися добре, інакше можна зіпсувати річ. Білизна замочити, додати трохи прального порошку. Залишити до повного охолодження води.
  5. Використовуйте господарське мило. Річ намилити, залишити на 30 хвилин, прополоскати.
  6. Бавовняні і лляні вироби рекомендується кип'ятити в мильному розчині протягом півгодини. Для рівномірного відбілювання речі періодично помішувати. Посуд для кип'ятіння обов'язково повинна бути емальований. Як кип'ятити білизну в домашніх умовах , Детально розглядалося тут.
  7. Знадобиться зубна паста без додавання фарбника, сіль 100 грам, розпушувач для тіста 0,5 склянки, оцет 2 ч. Л.

Увага! Дотримуйтеся дозування, річ тримати в розчині довше, ніж зазначено не рекомендується.

Змішати зубну пасту з одного 100 грамового тюбика і сіль, додати розпушувач і оцет. Суміш почне шипіти, швидко додавайте теплу воду, приблизно 2 літри. Дія розчину 2 години.

якщо вирішили вивести жовті плями на білому одязі або старі плями, що не відпираються, в розчин додайте 1 ч. л. кальцинованої соди. Після того як речі відбілити випрати їх пральній машині.

Відбілювання синтетичних і делікатних тканин

Процес повинен здійснюватися більш делікатним способом. Тому для відбілювання синтетичних тканин рекомендується використовувати сіль. У літрі теплої води розчинити 3 ст. л. солі. Річ замочити на півгодини.

Якщо сіль не допомагає відбілити біле виріб, скористайтеся борною кислотою. Вона не тільки відбілити річ, але і позбавить від грибкових інфекцій. У гарячій воді розвести 2 ст. л. кислоти. Залишити виріб на 2 години.

Увага! При відбілюванні речей дотримуйтеся всіх рекомендацій, а саме кількість часу впливу розчину на річ, температуру розчинів, концентрацію. Інакше можна зіпсувати річ.

Сучасні хімічні відбілювачі

Не кожна господиня має в своєму розпорядженні часом, щоб вибілювати речі народними засобами. На допомогу можуть прийти відбілювачі різного виробництва. Тим більше в магазинах можна зустріти широкий асортимент продукції, яка як запевняє виробник, відбілює і усуває жовтизну на білих речах.

Побутова хімія для відбілювання:

Побутова хімія для відбілювання:

  1. Хлорсодержащие відбілювачі: Доместос, Ас, білизна ( її склад тут) та інші. Вважаються кошти досить ефективними, але до них потрібно вдаватися тільки в найкритичніших випадках. Препарати можуть викликати роздратування на шкірі, викликати алергічні реакції. Не можна їх використовувати для тонкої і делікатної тканини.
  2. Кисневий відбілювач - засіб, який набирає популярність відсутністю алергічних реакцій. Цей відбілювач підходить для виробів з делікатних і тонких тканин. Такі засоби як: персоль, лебідь, тадокс входить кисневий відбілювач.
  3. Оптичне відбілювання не усуває жовтизну, сірість і не відбілює тканину. Ці кошти, які називають белофори, Бланкфор, геліофори додають в порошок. Вони можуть тільки врятувати злиняти річ.

Виведення плям з білої блузки

Як відбілити білі речі ? Відбілити білу блузку можна, а ось вивести плями різного походження досить складно.

Розглянемо найпоширеніші способи:

Розглянемо найпоширеніші способи:

  • Видалити застаріле пляма за допомогою соди і оцту. На пляма насипати соду, зверху капнути оцтом. Можна буде помітити реакцію, в результаті чого тканину очиститися від плями.
  • Щоб вивести шоколад з білої блузки знадобиться 1 ст. л. борошна і 3 ст. л. рідкого мила. Добре перемішати, суміш нанести на пляму, змити через чверть години
  • Чорнильні плями відіпрати можна за допомогою спиртовмісної розчину. Засіб нанести на тканину, потім випрати.
  • Плями від вина виводяться за допомогою молочних продуктів. Наприклад, сироватка або молоко. Замочити річ у молочному продукті на кілька годин, потім випрати як звичайно.

Порада! Зберегти білизну речей допоможе правильна прання. Періть білі речі окремо від кольорового одягу.

Як відбілити злиняти білу блузку?

Злиняти білу блузку реанімувати тільки за допомогою порошків з оптичним відбілюванням. Вони добре усувають розлучення і небажаний сторонній колір на білих речах. Також можна скористатися розчином борної кислоти.

Основні поради та рекомендації:

Як відбілити пахви на білій блузці?

Кожен стикався з плямами під пахвами від поту. Вони є на кожній речі, особливо плями, видно, коли виріб біле. Плями набувають жовтого іноді навіть рудуватий вид. Особливо це помітно на білій сорочці або блузі. З жовті плями поту можна вивести.

Для цього потрібно застосувати такі способи:

  1. Господарське мило з великим вмістом жирних кислот. Намиль проблемні ділянки, добре потерти, залишити на 40 хвилин, потім річ ​​випрати в стирання машині.
  2. Харчову соду розвести до кашоподібного стану. Суміш нанести на жовті плями, трохи втерти в тканину. Залишити на ніч. Випрати виріб при 30 градусах. Якщо одна сода не справляється з проблемою, тоді змішати соду з оцтом, до отримання однорідної рідкої суміші.
  3. Вивести плями від поту і незрозумілого походження можна за допомогою аспірину. У 100 мл теплої води розчинити 5 таблеток аспірину. Розчином обробити плями, витримати годину, потім можна прати. Якщо забруднення сильні, тоді з аспірину готуємо кашку, яку потім наносять безпосередньо на пляму.
  4. Рекомендується замочити річ в розчині перекису. Для цього в літр води додати 1 ст. л. перекису, річ замочити на годину. Проблемні ділянки потерти щіткою і залишити ще на годину. Потім випрати в звичайному режимі.

Увага! Після перекису обов'язково виріб потрібно добре виполіскувати. Через перекису водню і впливу сонячних променів на одязі можуть з'явитися жовті розводи.

  1. Жовті плями на білій блузці можуть з'являтися не від поту, а від дезодоранту. Тому боротися з ними будемо спиртом або горілкою. Змочити жовті ділянки в міцному напої, залишити на 1 годину. Потім річ ​​випрати.

Увага! Видаляти жовті плями поту заборонено відбілювачем. Хлор вступає в реакцію з потом, в результаті чого залишаються сірі сліди, які потім вивести нічим не можливо.

Краще видаляти свіжі плями в холодній воді, через гарячої води вони в'їдаються в тканину сильніше.

Як попередити зміну кольору білої блузки?

Білий колір актуальний не тільки влітку, а й в інші пори року. Білі речі - це завжди модно і стильно.

Як би не любили і не берегли білі речі, з часом вони все одно втрачають первісну білизну. Як зберегти і запобігти зміні кольору? На це може впливати якість води, використання косметики, екологія та інші фактори.

Щоб не вдаватися до відбілювання речей необхідно знизити ймовірність зміни кольору.

Це можна здійснити такими способами:

  • очистити воду від домішок, а це значить - необхідний фільтр на воду;
  • для прання використовувати порошки, призначені для білих речей;
  • прати білі речі окремо від кольорових;
  • зберігайте білі речі окремо від темних;
  • не рекомендується довго тримати білі вироби без доступу повітря і світла;
  • перед пранням рекомендується речі замочувати в холодній воді;
  • дотримуйтесь температурний режим, який вказаний на ярлику виробу.

Дотримуючись усіх правил і рекомендації біла річ, прослужить довгі роки. Відносити до білих речей дбайливо, і вони Вас будуть радувати первісної білизною.

Як відбілити пахви на білій блузці?
Як попередити зміну кольору білої блузки?
Як відбілити злиняти білу блузку?
Як попередити зміну кольору білої блузки?
Як зберегти і запобігти зміні кольору?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»