Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Сперечаємося, ви не здогадаєтеся про сьогодення призначення цих 10 речей

  1. Помпон на шапці
  2. Квадратна дірка на паличці від чупа-чупс
  3. Стрілки на брюках
  4. «Карман» в жіночих трусах
  5. Квадрат-нашивка на рюкзаку
  6. Дірочка між камерою і спалахом айфона
  7. Цифра «57» на пляшках кетчупу Heinz
  8. Код на упаковці з-під косметики
  9. Змінні леза на канцелярському ножі
  10. Перемикач на дзеркалі заднього виду

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

Ми щодня бачимо величезну кількість самих різних речей і вже так звикли до багатьох з них, що навіть не запитуємо себе: «А навіщо взагалі потрібен помпон на шапці? А отвір в паличці від чупа-чупс? »

Ми в AdMe.ru дуже зацікавилися подібними питаннями. І ось що нового ми дізналися про предметах, які бачимо мало не кожен день.

Помпон на шапці

В даний час помпони зустрічаються на кожній другій шапці, і ця деталь сприймається нами виключно як аксесуар. Вперше помпони з'явилися на головних уборах французьких моряків в XVIII столітті. На кораблях того часу були вузькі приміщення з невисокими стелями, і у помпона була важлива роль - оберігати голову від ударів об виступи. Потім він став використовуватися в армійській формі різних країн. За кольором і формою помпона можна було дізнатися про рід військ. Тепер це всього лише прикраса. Однак в приміщеннях з низькими стелями він може бути дуже корисний.

Квадратна дірка на паличці від чупа-чупс

Квадратна дірка на паличці від чупа-чупс

Багато хто помилково вважає, що вона потрібна для того, щоб проковтнув паличку дитина не задихнувся. Однак для цієї мети паличку роблять порожнистої по всій довжині. А отвір збоку потрібно для того, щоб цукерка не спадала. Коли паличку занурюють в ще рідкий льодяник, він заповнює спочатку цей отвір. Після застигання виходить міцний фіксатор льодяника на паличці.

Стрілки на брюках

Зараз важко уявити собі діловий костюм без стрілок. Невже їх стали робити спеціально як якийсь стильний елемент? А ось і ні. В кінці XIX століття в Європі на фабриках шили одяг і велику її частину відправляли в інші країни. Щоб в трюмах кораблів одягу вміщувалося більше, її пресували і утрамбовували перед вантаженням. Після тривалої подорожі на брюках залишалися складки, позбавитися від яких було практично неможливо. Потім стрілки на брюках просто увійшли в моду.

«Карман» в жіночих трусах

«Карман» в жіночих трусах

Справа в тому, що за санітарними нормами внутрішній шар повинен робитися з особливою м'якої тканини. Це стосується і чоловічого, і жіночої нижньої білизни. Однак за технологією пошиття саме жіночих моделей неможливо зробити обидва шва внутрішніми, тому один з них не зашивають, і виходить своєрідний кишеню. Тепер ми точно знаємо, що класти туди нічого не потрібно.

Квадрат-нашивка на рюкзаку

Напевно ви помічали невеликий шкіряний квадратик на багатьох рюкзаках. Це так званий язичок для прив'язування, тобто спочатку був дуже корисний в поході. Через нього можна було протягувати мотузки, карабіни і прив'язувати додаткове обладнання, щоб звільнити руки. Сьогодні язичок використовують в основному для краси.

Дірочка між камерою і спалахом айфона

Мало хто знає, що ця дірочка - насправді допоміжний мікрофон. Він розташований з боку камери, щоб при відеозапису звук був краще. Також це допомагає Siri краще розуміти різні акценти, а ще зменшити шум, який сприймає головний мікрофон.

Цифра «57» на пляшках кетчупу Heinz

Більшість людей вважає, що номер - це всього лише елемент дизайну упаковки або позначення кількості інгредієнтів. Але насправді це дуже корисна штука. Коли кетчуп не капає з пляшки, нахиліть її і вдарте ребром долоні по числу «57». Ви точно здивуєтеся результату.

Код на упаковці з-під косметики

Якщо ви подивіться на будь-яку упаковку косметичних засобів, будь то рідкий тональний крем, тіні або пудра, то побачите ззаду символ, схожий на маленький відкритий контейнер, на якому стоїть маркування - 6M, 12M або 24М. Ці цифри позначають «час життя» вашої косметики: 6, 12 і 24 місяці відповідно. Корисний лайфхак: щоб ваша косметичка не заповнювався простроченою косметикою, напишіть маркером число, після якого косметика буде вже непридатна для використання. Для цього потрібно просто додати до дати відкриття продукту число місяців з маркування.

Змінні леза на канцелярському ножі

Змінні леза на канцелярському ножі

Аж ніяк не всі знають, що затупілась лезо на канцелярському ножі можна відламати, отримавши нове гостре лезо. Багато хто не роблять цього, тому що вважають небезпечним. Насправді це дуже легко! Для цього необхідно виставити лезо по краю, зняти заглушку, за допомогою отвору на заглушці зафіксувати лезо і відламати який прийшов став непридатним частина.

Перемикач на дзеркалі заднього виду

Це перемикач «день - ніч», що дозволяє уникнути засліплення водія вночі від світла фар їде позаду. Справа в тому, що дзеркала заднього виду мають подвійне покриття, що відбиває, яке завжди можна поміняти за допомогою одного натискання на перемикач. Лайфхак, який буде особливо цінний для новачків-автомобілістів.

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

А отвір в паличці від чупа-чупс?
Невже їх стали робити спеціально як якийсь стильний елемент?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»