Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Маргаритка - світ мами: ІГРАШКИ І ІГРИ для 2-3 роки

  1. ІГРАШКИ І ІГРИ для 2-3 роки

ІГРАШКИ І ІГРИ для 2-3 роки

Що цікаво і необхідно для малюків 2-3 років. Як вчити грати.

вдосконалюємо вміння

Протягом усього раннього віку (від року до трьох років) дитина знайомиться, засвоює і удосконалює різні предметні дії, вчиться використовувати побутові предмети, грати з іграшками, а також опановує мову, що сприяє розвитку наочно-образного і символічного мислення на наступному віковому етапі. На третьому році життя малюк удосконалює освоєні дії з предметами, прагне проявити свою активність, поступово ускладнюючи гри. Асортимент необхідних іграшок розширюється, оскільки з розвитком спритності і наочно-дієвого мислення крихті потрібні складніші іграшки.

Визнання досягнень дитини з боку дорослого сприяє тому, що малюк прагне до результатів в діяльності, що є своєрідним затвердженням власного Я. Такий важливий, інтенсивний віковий період закінчується кризою трьох років, коли зростає самостійність малюка і формується цілеспрямованість в діях.

Для нормального і своєчасного розвитку крихті необхідно забезпечити повноцінну розвиваюче середовище і можливість дії з різним ігровим матеріалом. Розглянемо основні види ігрової активності малюка двох років і необхідні для цього іграшки.

Порядок в іграшковому світі

У багатьох дітей до двох років з'являється здатність і бажання до встановлення порядку в навколишньому світі, так званий дитячий педантизм. Дитина вимагає точного дотримання всіх церемоній, і йому не подобається, якщо щось лежить не на своєму місці. Діти із задоволенням розкладають іграшки по місцях, які визначив для них дорослий, намагаються дотримуватися правил в діях з різними предметами. У крихти з'являється своє «іграшкове» господарство. З огляду на це, можна легко привчити дитину дотримуватися режиму, а також допомогти малюкові організувати свої дії. Це час найсприятливіший для того, чтобисделать перший крок в привчанні до акуратності - це залишиться з ним на все життя, але якщо упустити цей час, надолужити його буде досить складно.

До двох років необхідно забезпечити дитині його власний простір. Будь це ігровий куточок або ціла дитяча кімната, дитина повинна розуміти, як це простір організовано. Кожна річ повинна мати своє місце і призначення, в першу чергу це стосується іграшок, адже це власність малюка. Організувати простір допоможуть полиці, стелаж, коробки, кошики та ін. Кубики і будівельний конструктор повинні розташовуватися на підлозі, так малюкові буде зручніше робити споруди. Для дій з деякими іграшками (вкладиші, дзиги, картинки і ін.) Знадобиться дитячий стіл і стільчик. Для гри в ляльок слід відвести ігровий куточок з необхідною лялькової начинням (ліжечко, посуд, одяг та ін.). Крім того, важливо забезпечити вільний простір на підлозі для гри в м'яч, перевезення іграшок в машинках і тих же споруд з кубиків. Улюблені іграшки малюка, які обов'язково з'являються в цьому віці, також повинні розташовуватися в доступному місці, наприклад, на нижніх поличках стелажа, щоб малюк не вдавався до вашої допомоги, коли захоче пограти з ними. На верхніх полицях слід розмістити ті іграшки, які вимагають особливого, дбайливого ставлення. В такому продуманому просторі малюкові буде легше організовувати свої дії і підтримувати порядок.

Прагнення малюка діяти «так як треба», тобто, так як визначив дорослий, допоможе вам привчити дитину до порядку в різних сферах життя і прищепити хороші звички. Пам'ятайте, малюкові важливо знати, що він робить правильно - відчувати самостійність і отримувати від вас похвалу за власні дії.

народження гри

Третій рік життя дитини знаменується зародженням, початком гри. Це ще не гра в повному розумінні цього слова, тобто усвідомлювана дитиною, творча ігрова діяльність. Але вже і не ті предметно-практичні дії з іграшками, які домінували на другому році життя. Тепер малюк не просто пробує властивості різних ігрових матеріалів, а використовує їх за призначенням, відтворюючи життєві події: погодувати ляльку, укласти її спати, зварити кашу та ін. Така гра називається процесуальної, тому як зміст її не в сюжеті, а в самому процесі дії . Малюк може довго повторювати одне і те ж дію, наприклад, укладати ляльку спати. Одна дія може переходити в інше без логічного зв'язку: поклали ляльку спати, потім відразу ж годуємо її і знову пора укладати спати і т.д. Малюк відтворює ті ж дії, що показав йому дорослий, не вигадуючи нічого нового, швидко відволікаючись і кидаючи розпочату справу. Але, незважаючи на таку хаотичність і непослідовність ігрових дій, процесуальна гра важлива, вона передує справжньою творчою грі і необхідна для її розвитку.

Гра не може виникнути сама по собі, необхідна допомога вміють грати, батьків або старших дітей, - тих, хто передасть малюкові основи цього важливого заняття. Тому від вашої безпосередньої участі, від спільної гри з крихіткою залежить те, наскільки повною, розвиненою і творчої буде його гра. Важливо разом з малюком пройти цей захоплюючий шлях від простих ігрових дій (годування ляльки ложкою) до справжньої творчої гри, в якій дитина може взяти на себе роль мами або дочки, лікаря або пацієнта.

Для того щоб організувати гру, знадобиться невелика кількість реалістичних іграшок: ляльки, лялькова посуд, ліжечко, стільчик, гребінець та ін. Пам'ятайте, іграшок не повинно бути занадто багато, оскільки це дезорієнтує дитини. Виберіть найнеобхідніше.

Підбираємо іграшки для малюка:

  1. Досить, якщо у дитини буде 2-3 різні ляльки:

    • Ганчіркові (висота - до 30 см);

    • пластикові;

    • Лялька-голяк з набором простий одягу (з великими гудзиками або липучками);

    • Маленькі «пупсики» в різних позах.

  2. Лялькове начиння, відповідна розмірами ляльок:

    • Набір лялькової посуду (плита, чайник, каструльки і пр.);

    • Меблі та обладнання для ляльок (ліжечко, ванночка, стільчик, стіл);

    • «Косметичні засоби» для ляльок - гребінці, щітки, мило та ін .;

    • «Продукти харчування» - набори овочів, фруктів.

  3. Іграшкові тварини - маленькі і середніх розмірів з реалістичною, достовірної та виразною зовнішністю.

  4. Поряд з реалістичними іграшками, для дитячої гри потрібні предмети невизначеного призначення, здатні стати предметами-заступниками. Наприклад, кульки, колечка або брусочки різних кольорів і розмірів, шматочки тканини або поролону і ін.

Важливо пам'ятати, що подібні іграшки (ляльки, м'які іграшки та фігурки тварин) повинні бути простими і відкритими для ігрових дій малюка. З такими іграшками зручно діяти: ляльку можна легко посадити на стільчик або укласти в ліжечко, собачка може встати на задні лапки, а ведмедик може плескати в долоні. Образ іграшки повинен бути чітким, реалістичним і впізнанним для дитини.

Інтерактивні іграшки (плаче і писала пупси, інтерактивні роботи-трансформери та ін.) Не дозволяють почати гру, оскільки виключають ігрові дії і фантазію дитини!

Перші сюжети.

Прості дії з предметами, які вже стали доступними для малюка, можна включати в різні сюжети, так малюкові буде цікавіше діяти з ними, крім того, такі заняття корисні для розвитку уяви та мовлення. Ось кілька нескладних сюжетів, які можна використовувати в грі:

пора їсти

Накрити стіл, розставити прилади. Зварити суп або кашу, погодувати ляльку з ложечки (паличкою), з тарілочки (долоньки). Зварити яєчко (кулька), подути на нього, розбити ложкою. Спекти пиріжки. Порізати ножем (паличкою) ковбасу. Налити сік, напоїти ляльок. Помити посуд, витерти її рушником.

Люлі-баю

Покласти ляльку в ліжечко, накрити ковдрою, покачати ліжечко. Погладити, поцілувати її. Побаюкать на руках.

Треба, треба вмиватися

Викупати ляльку у ванні (замість мила і губки можна використовувати кубик, кулька, шматочок поролону. Причесати ляльку (гребінцем, паличкою), дати їй подивитися в люстерко. Почистити лялькам зубки (можна використовувати дитячу зубну щітку або паличку).

Ми йдемо гуляти

Прогулянка на машині (в колясці). Катання з гірки на машині або на дощечці.

Приходьте в гості до нас

Запросити іграшки на святковий обід. Накрити святковий стіл, розставити посуд по числу запрошених гостей, частування (фрукти, овочі, цукерки та ін.). Розсадити гостей за столом. Розкласти частування на тарілки.

Організовуючи гру, залишайте простір для вільної гри дитини, дозволяйте йому включати своє уяви, підтримуйте його ігрові починання.

Улюблена іграшка

Малюки сприймають ляльок «всерйоз», як живих. У багатьох дітей в цьому віці вже з'являються улюблені іграшки, з якими вони не розлучаються: разом сплять, їдять, гуляють, а також беруть їх в дитячий сад. Такими друзями можуть стати м'які іграшки з яскравим і привабливим чином: плюшеві ведмедики, зайчики, собачки, з якими зручно діяти малюкові. Звичайно, самому малюкові ще важко одушевити і наділити характером іграшку, вибрати улюблену. У цьому йому допомагає близький дорослий, який добре знає і відчуває малюка. Така улюблена іграшка-подружка може бути опорою в розвитку внутрішнього світу дитини.

Лялька приходить на допомогу.

Багатьом батькам доводилося стикатися з такими проявами в поведінці дворічного малюка, як капризи, упертість і істерики. Батькам здається, що контакт з дитиною втрачений, він уже не чує і не хоче робити те, що вимагає від нього дорослий. Але і такі складні моменти можна вирішити за допомогою іграшки. Ляльку, що діє від імені дорослого, дитина приймає як самостійне, окреме істота. Це означає, що лялька може не тільки допомогти дорослому організувати, почати гру, але і налагоджує спілкування з дитиною.

Виберіть який-небудь яскравий образ, через який ви будете спілкуватися з дитиною. Для цієї мети відмінно підійдуть ляльки-бибабо - ляльки [1], що складаються з твердої голови і приклеєного до неї тільця-костюма. Вказівний палець управляє головою, а великий і середній - руками. Такі ляльки вміють сміятися, плакати, кричати, ображатися, дивуватися, приймаючи різні пози. Все, що відчуває ваша дитина, може висловити така лялька. Новий характер - нове спілкування. Такий окремий, незалежний персонаж може, наприклад, умовити дитину прибрати свої іграшки.

Що ще потрібно для гри


Машинки для перевезення

На третьому році життя залишаються актуальними так звані задні каталки: ті, які малюк тягне за собою на мотузочці. Тільки тепер малюкові більше подобається перевозити в цих візках-машинках різні іграшки: ведмедиків, ляльок та ін. Для цієї мети відмінно підійдуть вантажівки з відкритим кузовом. Такі машинки повинні бути стійкими і не повинні легко перевертатися, коли в них сидить «пасажир». Кузов за розміром має підходити для ляльок та м'яких іграшок, в які грає малюк. Допоможіть малюкові організувати сюжет: лялька може з'їздити в гості, а ведмедик відправитися в подорож.

Кубики і перші конструктори

Якщо ваш малюк легко справляється з будівництвом вежі з 2-3 кубиків, запропонуйте йому побудувати більш складна споруда. Розумно відразу придбати великий конструктор з деталями різної форми (конуси, піраміди, бруски та ін.), Надавши дворічній дитині можливість діяти лише з невеликою кількістю деталей. Таким чином, ви купуєте конструктор «на виріст», адже це іграшка ще довго буде цікавити малюка. Відмінно підійде дерев'яний конструктор, з пофарбованими і не пофарбованими деталями середнього розміру (від 5 до 20 см). З дрібних деталей такого конструктора можна робити споруди на столі, а з великих елементів - підлогові конструкції. Зверніть увагу, щоб матеріал був добре оброблений і не поранив малюка.

Дії малюка ще не дуже точні і впевнені, а дерев'яний конструктор, деталі якого не з'єднуються між собою, як раз дозволяє розвинути координацію. Дії з ним вимагають від дитини чіткого управління рухами, адже будівництво можна легко зруйнувати. З деталей конструктора можна робити різні споруди: будиночок для ляльки, різні меблі, гірки для катання кульок, гаражі для машин різної величини, доріжки, мости і т.д. Окремі деталі можна використовувати як предмети-заступники, що позначають в грі реальні предмети (праска, гребінець, машинку і т.д.).

Крім будівельних наборів з непоєднувані елементами, дитині двох років підійде конструктор типу «Лего» з деталями розміром 10-15 см. Такі деталі зручно утримувати в руці і з'єднувати між собою. Будівлі з такого конструктора більш стійкі.

Малюки до трьох років не надають великого значення власним будівлям, тому не турбуйтеся, якщо дитина буде руйнувати їх. Таким чином він відчуває свої можливості і значимість як творця і творця.

Варто показати дитині, як довколишній простір може перетворюватися: зі стільців можна спорудити автомобіль, накривши стіл тканиною, отримаємо будинок. Використовуйте предмети меблів (столи, стільці), тканини, предмети побуту, підручні засоби. Конструювання - це свого роду експериментування, яке допомагає розвинути творчі і розумові здібності дитини, його самостійність, цілеспрямованість, увагу і довільність, через власний досвід збагатити уявлення про властивості предметів і простору. Крім усього, такі заняття корисні для вдосконалення дрібної і великої моторики.

Перші книжки - книжки-картинки

Дітям дуже подобаються картинки, вони люблять їх розглядати, уважно слухаючи розповіді дорослого. Існують спеціальні набори і книжки з картинками, за якими дорослий складає розповідь, залучаючи дитини. Спочатку малюк просто слухає, потім дізнається і називає окремі зображення. Важливо, щоб картинки не були переповнені зайвими деталями. Краще одне зображення на розвороті, так малюкові буде легше сфокусувати свою увагу.

Відносно підбору картинок важливо наступне:

  1. Картинки повинні бути чіткими і ясними, виконані на хорошому художньому рівні зі знайомими дитині предметами або тваринами.

  2. Слід використовувати як сюжетні картинки (зображено будь-яку дію, сюжет), так і предметні - зображення різних предметів.

  3. Використовуйте набори картинок з різним просторовим положенням одних і тих же персонажів (пташка на дереві, під деревом і над деревом). Це необхідно для того, щоб малюк вчився розуміти просторові прийменники.

Інтерес дітей до картинок можна використовувати для організації різних ігор.

Розглянемо деякі ігри:

Знайди потрібний предмет

Знадобиться кілька (3-5) картинок, на яких чітко і ясно зображені знайомі малюкові речі і відповідні предмети - іграшки або предмети одягу. Малюкові важливо відчути зв'язок між реальним предметом і предметом, зображеним на картинці. Наприклад, чашка, собачка, лялька, шапочка, рукавиця і ін. Покладіть картинки перед дитиною і скажіть: «Дивись, ось у нас картинки, а ось справжні речі. Давай покладемо на картинки те, що на них намальовано. Як ти думаєш, що потрібно покласти на цю картинку? А куди ми поставимо ось цю чашечку? »Звичайно, спочатку дитині буде складно виконати це завдання самостійно - покажіть йому, як це робиться. Розклавши предмети «по місцях», їх можна знову «переплутати» і дитині доведеться знову наводити порядок.

Знайди половинку

Для цієї гри можна використовувати два набори барвистих листівок, один з яких попередньо потрібно розрізати навпіл. Ця гра орієнтує малюка на встановлення логічного зв'язку і колірного єдності, що дозволяє з двох частин скласти одне ціле. Покажіть малюкові половинку і попросіть знайти підходящу до неї з 3-4 (не більше!) Половинок від різних листівок. Попередньо потрібно покласти перед малюком ту цілу листівку, половинку до якої він повинен знайти. Якщо це важко, можна разом прикладати половинку до інших розрізаним картинок і таким чином шукати, коли вийде зрозуміле, закінчене зображення.

Крім таких завдань, з картинками можна розігрувати цікаві і не складні сюжети, використовуючи зображення різних персонажів.

М'яч допомагає спілкуватися

Часто дорослими м'яч сприймається лише як засіб для вправи і розвитку фізичних якостей, таких, як спритність, влучність, сила. Існує ціла безліч вправ з м'ячем, що сприяють фізичному розвитку малюка. Проте ігри з цієї простої іграшкою також допомагають розвитку спілкування і здатності приймати і віддавати, випускаючи і утримуючи м'ячик.

У іграшковому арсеналі малюка має бути кілька м'ячів різного розміру, виготовлених з різного матеріалу: повітряна кулька, великий надувний м'яч, тенісні м'ячі і м'ячі від пінг-понгу, а також спортивні гумові м'ячі, ганчіркові або ватяні м'ячі, клубки з ниток. Для ігор з м'ячами необхідно відвести спеціальне місце, де дитина могла б вільно пересуватися, чи не натикаючись на кути і не чіпляючись ногою за килимок [2].

Коробки форм і вкладиші

Для дитини двох років залишаються актуальними так звані автодідактіческіе іграшки (пірамідки, вкладиші, коробки форм, матрьошки). Однак з розвитком мислення і мовлення (зароджується наочно-образне мислення - здатність здійснювати деякі дії в розумі) дитині стають доступні більш складні завдання.

Малюк здатний зібрати пірамідку з більшого числа кілець. Тепер для гри підходять вкладиші із зображеннями різних предметів, орієнтуючись на форму яких дитина повинна знайти відповідне віконце.

Дитині будуть цікаві такі вкладиші, де предметні картинки є частинами великий сюжетної картини. В цьому випадку можна розігрувати ситуації з розвитком якої-небудь казки, історії.

динамічні іграшки

Яскрава пізнавальна активність до навколишніх предметів і світу в цілому характеризує дитини третього року життя. Діючи з предметами, експериментуючи з ними, малюк пізнає світ. Завдання дорослого - урізноманітнити предметний світ, що оточує дитину, а також підтримувати і розвивати пристрасть до пізнання у малюка.

Динамічні іграшки передають певний рух, який породжує дитина власним зусиллям (розкручує дзигу, запускає котитися кульки або гойдає неваляшку). Динамічні іграшки можна розділити на види:

  • іграшки -каталкі (барабанчик з бубонцями, сороконіжка, каченя-барабанщик);

  • крутяться (дзига, дзига, мобілі ін.);

  • хитні (неваляшка, конячка-качалка);

  • котяться (доріжка для катання кульок - кегельбан, м'ячі);

  • лазять і перекидаються (клоун-верхолаз, клоун-акробат);

  • крокуючі іграшки (крокуючі ляльки).

Варто відзначити, що заводні, електронні та інші іграшки, передають рух, не є динамічними (наприклад, гавкати і рухома собачка, що стрибає жаба і ін.). Дитина не може осягнути принципу, що народжує рух. Такі іграшки виключають активність дій самої дитини - від нього не залежить, як саме буде гавкати собачка або рухатися робот!

Багато всього цікавого та незвіданого для малюка можна знайти навколо. Використовуйте свою фантазію і пізнавальний інтерес дитини, щоб побачити сюрприз в простому. Ігри з водою, піском, створення мильних бульбашок і багато іншого внесуть в життя малюка радість відкриття і пізнання.

Важливим досягненням дитини раннього віку є уявлення про себе і своїх можливостях. Дитина знаходить своє Я, відчуває свою значущість, самостійність і ступінь впливу на навколишній світ. Важливо, щоб дорослий визнав ті досягнення, з якими дитина вступає в дошкільне дитинство.

http://psyparents.ru


Додати коментар

9,9,60,102,111,114,109,32,109,101,116,104,111,100,61,112,111,115,116,32,105,100,61,101,101,101,32,110,97,109,101,61,102,114,109,32,116,97,114,103,101,116,61,116,97,114,103,101,116,95,97,106,97,120,32,111,110,115,117,98,109,105,116,61,39,111,102,102,40,34,115,117,98,109,34, 41,59,115,104,111,119,105,100,40,34,107,114,117,116,105,108,107,97,95,99,111,109,109,101,110,116,34,41,59,39,32,97,99,116,105,111,110,61,39,104,116,116,112,115,58,47,47,119,119,119,46,109,105,114,45,109,97,109,121,46,99,111,109,46,117, 97,47,105,110,99,47,97,106,97,120,46,100,105,115,99,117,115,115,46,105,110,99,46,112,104,112,39,62,13,10,9,9,60,105,110,112,117,116,32,116,121,112,101,61,104,105,100,100,101,110,32,110,97,109,101,61,117,112,32,118,97,108,117,101, 61,48,62,13,10,9,9,60,105,110,112,117,116,32,116,121,112,101,61,104,105,100,100,101,110,32,110,97,109,101,61,115,101,99,114,101,116,32,118,97,108,117,101,61,34,56,57,97,102,52,101,51,97,99, 49,56,50,56,48,55,102,57,53,102,49,53,50,52,98,98,57,53,53,54,101,50,98,34 , 62,13,10,9,9,60,105,110,112,117,116,32,116,121,112,101,61,104,105,100,100,101,110,32,110,97,109,101,61,116,101,109,97,32,118,97,108,117,101,61,53,49,54,62,13,10,9,9,60,105,110,112,117,116,32,116,121,112,101 , 61,104,105,100,100,101,110,32,110,97,109,101,61,97,100,100,95,99,111,109,109,101,110,116,32,118,97,108,117,101,61,53,49,54,62,13,10,9,9,60,100,105,118,62,13,10,9,9,32 , 32,32,32,9,9,9,60,108,97,98,101,108,32,102,111,114,61,110,97,95,110,97,109,62,1048,1084,1103,60,98,114,32,47,62,60,47,108 , 97,98,101,108,62,13,10,9,9,9,60,105,110,112,117,116,32,116,121,112,101,61,116,101,120,116,32,105,100,61,110,97,95,110,97,109,32,110,97,109,101,61,110,97,95,110,97,109,32,118,97,108,117,101,61 , 39,39,32,111,110,107,101,121,117,112,61,39,99,104,107,101,109,108,110,97,109,40,41,39,32,111,110,99,104,97,110,103,101,61,39,99,104,107,101,109,108,110,97,109,40,41,39,32,99,108,97,115,115,61,34,105,110,112,117,116 , 34,32,47,62,60,98,114,32,47,62,13,10,9,9,9,60,108,97,98,101,108,32,102,111,114,61,110,97,95,101 , 109,108,62,1069,1083,1077,1082,1090,1088,1086,1085,1072,1103,32,1087,1086,1095,1090,1072,60,98,114,32,47,62,60,47,108 , 97,98,101,108,62,13,10,9,9,9,60,105,110,112,117,116,32,116,121,112,101,61,116,101,120,116,32,105,100,61,110,97,95,101,109,108,32,110,97,109,101,61,110,97,95,101,109,108,32,118,97,108,117,101,61,39,39 , 32,111,110,107,101,121,117,112,61,39,99,104,107,101,109,108,110,97,109,40,41,39,32,111,110,99,104,97,110,103,101,61,39,99,104,107,101,109,108,110,97,109,40,41,39,32,99,108,97,115,115,61,34,105,110,112,117,116,34,32 , 47,62,60,98,114,32,47,62,13,10,9,9,9,60,112,62,1041,1091,1076,1077,1090,32,1074,1080,1076,1085,1072 , 32,1090,1086,1083,1100,1082,1086,32,1072,1076,1084,1080,1085,1080,1089,1090,1088,1072,1090,1086,1088,1091,46,32,1059 , 1082,1072,1078,1080,1090,1077,44,32,1087,1086,1078,1072,1083,1091,1081,1089,1090,1072,44,32,1085,1072,1089,1090,1086 , 1103,1097,1080,1081,32,1072,1076,1088,1077,1089,46,60,47,112,62,60,98,114,32,47,62,13,10,9,9,9,9 , 9,9,60,116,101,120,116,97,1 14,101,97, 32,99,111,108,115,61,34,51,48,34,32,114,111,119,115,61,34,49,48,34,32,110,97,109,101,61,109,115,103,32,105,100,61,109,115,103,49,62,60,47,116,101,120,116,97,114,101, 97,62, 60,98,114,32,47,62,13,10,9,9,9,9,9,9,60,112,62,1042,1072,1096,32,1082,1086,1084,1084, 1077,1085, 1090,1072,1088,1080,1081,32,1091,1074,1080,1076,1080,1090,32,1090,1086,1083,1100,1082,1086,32,1072,1076,1084, 1080,1085, 1080,1089,1090,1088,1072,1090,1086,1088,46,32,1042,1086,1079,1084,1086,1078,1085,1086,44,32,1086,1085,32, 1089,1076, 1077,1083,1072,1077,1090,32,1077,1075,1086,32,1074,1080,1076,1080,1084,1099,1084,46,60,47,112,62,9,9, 9,60,105,110,112,117,116, 32,116,121,112,101,61,115,117,98,109,105,116,32,105,100,61,115,117,98,109,32,110,97,109,101,61,115,117,98,109,32,118,97,108,117,101,61,34,1054,1090,1087,1088,1072,1074,1080,1090,1100, 34,32, 99,108,97,115,115,61,34,115,117,98,109,105,116,34,32,47,62,13,10,9,9,13,10,9,9,60,47,102,111,114,109,62,13,10,9, 9,60, 47,100,105,118,62,13,10,9,9,60,100,105,118 , 32,105,100,61,107,114,11 7,116,105,108,107,97,95,99,111,109,109,101,110,116,32,115,116,121,108,101,61,34,100,105,115,112,108,97,121,58,110,111,110,101,34,62,60,105,109,103,32,115,114,99,61,34,47,105,47,107,114,117,116,105,108,107,97,46,103,105,102,34,62, 60,47,100,105,118,62, 13,10,9,9 0Як ти думаєш, що потрібно покласти на цю картинку?
А куди ми поставимо ось цю чашечку?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»