Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Компот з вишні на зиму - 5 золотих рецептів + ​​фото

  1. традиційний рецепт
  2. Напій зі смородиною на зиму
  3. Варіант на зиму з вишні без кісточок з абрикосом
  4. Поєднання вишні і яблук
  5. Відмінний компот на зиму з додаванням агрусу

Практично кожна господиня влітку готує компот з вишні на зиму. Щоб зробити напій дійсно смачним, потрібно знати деякі хитрощі і секрети. Компот можна приготувати не тільки за традиційним рецептом, але з додаванням яблук, смородини, агрусу або без кісточок. Ще дуже зручний спосіб заготівлі - без стерилізації, який полегшує працю на кухні, а також помітно економить час. Читайте статтю повністю, щоб дізнатися всі тонкощі.

традиційний рецепт

Холодної лютої зими, ніщо так не бадьорить, як ковток кислувато-солодкого напою. Взимку, коли імунітет людини вимагає вітамінів, саме компоти надають той дорогоцінний резерв, який підтримає організм в тонусі. Холодної лютої зими, ніщо так не бадьорить, як ковток кислувато-солодкого напою

Вишневий компот для зими закатати легко, особливо якщо це традиційний рецепт. Розглянемо класичний спосіб закачування, який виробляється за все в кілька кроків:

  • в першу чергу слід обробити ягоду, видаливши гілочки і кісточки. Видаляти ядриця в даному випадку не потрібно;
  • банки ретельно вимити і стерилізувати. Краще використовувати 3-х літрові банки, так як саме в цей обсяг можна покласти достатню кількість ягід, які віддадуть свій сік;
  • розкладіть ягоди по підготовленим банкам, засинаючи 1/3 об'єму або трохи менше. Тепер наші банки необхідно залити окропом, накрити кришками, залишити на 10-15 хвилин;
  • після закінчення відведеного часу рідина переливаємо назад в каструлю, ставимо гріти, чекаємо поки закипить. Тим часом, в кожну трилітрову банку кладемо 250 г цукру;
  • коли сироп закипить, відразу розливаємо його по банкам до самого верху, а потім закочує. Банки перевернути, укутати до повного охолодження.

підготовка вишні для компоту за рецептом - на фото

Тепер, коли найпростіший рецепт компоту з вишні для зими розкритий, слід звернути свою увагу на наступний, більш творчий підхід до закаточной процедурі.

Напій зі смородиною на зиму

Варіант з вишень зі смородиною об'єднує в собі дві кисло-солодкі ягоди, які крім безмежної користі в зимовому періоді, завжди знайдуть своє місце в повсякденному споживанні. Даний напій пропонується із застосуванням червоних, а також чорних плодів смородини, як компонентів двох різних рецептів. Червоні - використовуються з вишнею для кислого компоту, а чорні - солодкого.

Червоні - використовуються з вишнею для кислого компоту, а чорні - солодкого

Компот вишневий зі смородиною - на фото

В даному випадку консервація проводиться згідно наступних кроків:

• відібрані плоди стиглої вишні і смородини ретельно промиваються, трохи підсушують;

• 3-х літрова ємність ретельно миється, наповнюється 400 гр вишні, 250 смородини. Саме таке співвідношення кількості ягід робить пиття неповторним, неймовірно смачним. Не намагайтеся приготувати смачний рецепт в літрових банках, у вас це ніколи не вийде - невелика кількість ягід просто не здатне віддати більше соку, ніж є;

• ємності з плодами заливаються окропом, прикриваються на 5-7 хвилин, після чого напій зливається назад в емальовану посудину, розмішується з 250 гр цукру, кип'ятиться, поки пісок повністю не розчиниться;

• тепер ягоди в скляних банках заливаються киплячим сиропом, надійно закочуються кришкою. Обов'язково перевернути, а також укутати. Коли бутлі охолонуть, їх слід розмістити у прохолодному місці в умовах повної відсутності освітлення.

Варіант на зиму з вишні без кісточок з абрикосом

Зимовими холодними вечорами також не буде зайвим випити корисного напою з абрикосом. Отже, покроковий рецепт з абрикосом:

• насамперед підготуйте ягоди, промийте, видаліть кісточки з фруктів. Абрикос бажано розрізати по центру на дві частини, так внутрішньої м'якоті буде простіше передати свій смак. З вишні кісточки можна дістати шпилькою або скористатися спеціальним пристроєм, щоб ягоди не розривалися. Варто зазначити, якщо готуєте варіант без кісточок на зиму, тоді беріть свіжі, тверді плоди, що не розпадуться після обробки окропом;

• розкладіть вишню і абрикоси по 3-х літровим банкам, дотримуючись співвідношення 1: 1 (можна збільшити або зменшити кількість абрикосів, але смак тоді теж зміниться);

• тепер залийте окропом, накрийте кришками і залиште на 5-7 хвилин. Не тримайте більше зазначеного часу, в іншому випадку ягоди розваляться і буде компот з м'якоттю.

• злийте сироп назад в каструлю і закип'ятіть. Тим часом, в кожну банку насипте по склянці цукру (250 гр) і починайте заливати киплячим сиропом. Заливати потрібно по самий краєчок банки. Закатати і укутати, поки не охолоне.

Все гранично просто, трохи маніпуляцій на кухні і компот з вишні на зиму з абрикосами готовий!

Поєднання вишні і яблук

Варіант з вишні і яблук (аромат літа) - це чудовий напій на зиму, який мало того, що корисний і бездоганний в смаку, ще неймовірно привабливий зовні. Отже, рецепт кисло-солодкого напою:

• традиційний відбір якісних і хороших плодів, які необхідно добре промити;

• перекласти фрукти в друшляк і дати стекти зайвої рідини;

• розрізати яблука на 4 частини і відокремити м'якоть від кісточок. Рекомендується після розрізання опустити часточки в друшляку ненадовго в киплячу рідину, після чого повторити процедуру в холодній воді. Така маніпуляція допоможе плоди не темніти деякий час;

• розмістити яблука і вишні пошарово, в заздалегідь підготовлених банках;

• залити окропом і дати постояти 7-10 хвилин;

• злити рідину назад в ємність, додати цукор (з розрахунку 250гр / 2,5 л води) і знову закип'ятити;

• киплячий сироп розлити по банках і надійно закатати кришкою.

• накрити закачування теплою ковдрою, дати банкам охолонути. По закінченню необхідного часу заховати в підвал або інше темне прохолодне місце на зиму.

Відмінний компот на зиму з додаванням агрусу

Відмінний - різновид зимового напою складається з гармонійно поєднаних ягід вишні, а також агрусу. Для приготування компоту з вишні і агрусу на зиму слід уважно дотримуватися наступним рецептом з урахуванням нижчевикладених рекомендацій:

• підготувати ягоди вишні і агрусу до процедур за допомогою промивання, видалення хвостиків і плодоніжок;

• підсушені ягоди розмістити в стерилізовані скляні ємності, засипати 250-300 гр цукру з розрахунку на 2,5-3 л води;

• закип'ятити воду в емальованому посуді і розлити окріп по банкам. Накрити ємність кришкою для збереження температури і потримати 5-6 хвилин, але не більше;

• перед тим, як остаточно закривати компот з вишні, слід повторно закип'ятити рідина з банок;

• потім налити в банки з плодами киплячий сироп, негайно закатати. Також заховати під теплий плед або ковдру, поки не охолоне.

Термін зберігання вишневого компоту трохи менше, але, незалежно від цього, його рекомендується застосувати, як можна раніше, а значить випити в перший же рік. Що виділяється кислота з кісточок в закритій банці з часом набуває отруйні властивості, тому бажано не залишати закрутки більш, ніж на два роки.

Тепер, коли успішно приготований компот з вишні на зиму, гарантовано обдарує домогосподарку і всіх домочадців кращими своїми якостями з настанням холодних вогких днів, слід лише підтримувати належний рівень зберігання напою. Рекомендується періодично перевіряти стан ємності на відсутність грибка і бродіння.

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»