- Специфіка такої процедури, як корекція нарощених нігтів
- Що необхідно для корекції нарощених нігтів гелем
- Покрокова інструкція корекції нарощених нігтів гелем в домашніх умовах з фото
- Відео про те, як робити корекцію нарощених нігтів гелем в домашніх умовах
- Як зробити корекцію нарощених нігтів акрилом
- Корекція нарощених нігтів на типсах
- Через скільки робити корекцію нарощених нігтів
Рейтинг: Немає рейтингу
Представниці жіночої статі, які прагнуть виглядати доглянуто і красиво в повсякденному житті, як і в будь-який святковий день, просто не можуть залишити без уваги свої руки. Вони нерідко вдаються до послуг майстрів нігтьового сервісу за такими процедурами, як гігієнічний манікюр, парафінотерапія і spa-процедури для рук, покриття гель-лаком і нарощування нігтів. Нарощування в свою чергу має на увазі своєчасну корекцію. Хотілося б докладніше зупинитися на тому, що ж таке корекція нарощених нігтів і що необхідно взяти до уваги, якщо ви користуєтеся або плануєте скористатися такою послугою.
Специфіка такої процедури, як корекція нарощених нігтів
Корекція нарощених нігтів зазвичай передбачає відвідування манікюрного кабінету. Це досить тривала процедура, при якій на відросла частина нігтя додається цей матеріал, щоб знову надати манікюру акуратний первозданний вигляд. При корекції можна частково або повністю змінити дизайн нігтів, а також їх форму і довжину.
Існує два види нарощування: гелем і акрилом . Специфіка роботи двома цими матеріалами має суттєві відмінності:
- для здійснення гелевого нарощування і корекції використовують гель, який полімеризується в УФ-лампі , А при роботі з акрилом майстер змішує два компонента - акрилову пудру і мономер, які застигають без додаткових приладів;
- гель нічим не пахне, в той час як мономер, без якого нарощування акрилом неможливо, має різкий запах, за рахунок чого він протипоказаний людям, схильним до алергії, що страждають астмою, а також вагітним;
- гель - легкий матеріал, і при обпилювання нігтів гелева пил злітає в повітря, акрил важче гелю, і пил від нього опускається на поверхню столу;
- за допомогою гелю зручно робити акваріумні дизайни і різні колірні розтяжки, акрил - не такий прозорий, подібні варіанти нейл-арту при акриловому нарощуванні теж можливі, але виглядають не так ефектно.
Якщо з якої-небудь причини ви не можете зробити корекцію в салоні, а час коригувати нігті вже прийшло, ви можете здійснити цю процедуру самостійно в домашніх умовах за наявності всіх необхідних для цього матеріалів.
Що необхідно для корекції нарощених нігтів гелем
Для корекції нарощених нігтів гелем потрібні наступні матеріали:
- фрезерна машинка (в домашніх умовах можна замінити пилкою);
- м'яка щіточка для видалення нігтьової пилу;
- пензлик для гелевого нарощування;
- обезжириватель;
- пилка і баф;
- УФ лампа;
- сіллером;
- кольоровий або прозорий гель (в залежності від того, яким було нарощування спочатку);
- паперова серветка, щоб витирати пензлик;
- безворсовие серветки;
- олія для кутикули;
- праймер ;
- клінсер.
Коригуючи нігті, використовуйте пилочку для нарощених нігтів з великої абразивностью 80-100 грит. Вона підійде як для гелевих нігтів, так і для акрилових.
Покрокова інструкція корекції нарощених нігтів гелем в домашніх умовах з фото
Йдучи до цієї інструкції, ви дізнаєтеся, як робиться корекція нарощених нігтів гелем поетапно в домашніх умовах і зможете здійснити процедуру самостійно. Перед тим як приступити, обробіть руки антисептиком, розм'якшіть і видаліть кутикулу зручним для вас способом. Подальші дії вимагають акуратності і відсутності поспіху.
- За допомогою пилочки або фрезера зніміть з нігтів блискучий шар сіллером від попереднього покриття, підпиляєте нігті, скоректуйте їх форму і довжину таким чином, щоб не залишилося відслонень. Відшліфуйте кожен ніготь бафом. Видаліть нігтьову пил щіточкою.
- Знежирте відросла частина натурального нігтя, потім нанесіть праймер на всю довжину нігтів.
- Пензлем нанесіть гель на нігті від області кутикули до вільного краю дуже тонким шаром. Просушіть в лампі 2 хвилини. Повторіть цей крок і видаліть липкий шар безворсовой серветкою і клінсером.
Не забувайте витирати пензлик про серветку в процесі роботи з гелем. Слідкуйте, щоб на неї не потрапляв ультрафіолет.
- Скорегуйте поверхню нігтів пилочкою і бафом, стежачи за тим, щоб не пошкодити форму.
- Покрийте нігті фінішним сіллером і просушіть в лампі 2 хвилини.
- Скористайтеся маслом для кутикули.
На цьому етапі корекція гелевих нігтів завершується. При бажанні можна доповнити результат гарним дизайном.
Відео про те, як робити корекцію нарощених нігтів гелем в домашніх умовах
Ті, хто робить нарощування в салоні, напевно хоч раз бували в ситуації, коли терміново потрібно привести нігті в порядок, а у майстри все розписано і немає вільного часу. В даному уроці на відео показаний процес того, як відбувається експрес-корекція нарощених нігтів гелем в домашніх умовах. Також ви побачите, як прибрати тріщину на штучному нігті і запобігти подальшому розшаруванню.
Як зробити корекцію нарощених нігтів акрилом
Корекція акрилових нігтів відбувається за тим же принципом, що і гелева. Основною відмінністю є саме нанесення матеріалу і особлива кисть для роботи з акрилом. Кисть змочують у мономере, заздалегідь налито в невелику скляну ємність, потім набирають акрилову пудру. Дану суміш розподіляють по нігтьової пластини.
Додаткових пристосувань для висихання цей матеріал не вимагає, він твердне на повітрі без будь-яких маніпуляцій. З огляду на цей факт, працювати акрилової пудрою і мономером треба швидко, а кисть в процесі роботи необхідно регулярно очищати від залишків матеріалу, в іншому випадку вона прийде в непридатність після першої ж корекції.
УФ-лампа все-таки знадобиться, щоб просушити фінішне покриття сіллером. Цей крок не варто пропускати, так як сіллером, крім блиску, служить ще і закріплювачем, здатним збільшити час шкарпетки манікюру.
Корекція нарощених нігтів на типсах
Зазвичай для нарощування нігтів використовують гнучкі форми на липкій основі, але також іноді застосовують і тіпси. Вони клеяться на натуральний ніготь спеціальним клеєм і служать більш стійкою підкладкою для подальшої процедури нарощування.
При роботі з типсами користуйтеся тільки спеціальним клеєм для тіпсів! Застосування будь-якого іншого клею може сильно зашкодити ніготь!
Майстри використовують тіпси в тих випадках, коли нігті клієнтки занадто короткі або їх природна форма не дозволяє застосовувати звичайні гнучкі форми. Перед тим як приступити до процедури, кожну тіпси потрібно адаптувати під свій ніготь, так як спочатку вони всі мають стандартну довжину і форму. Приклеюючи тіпси, потрібно щільно притискати їх до поверхні заздалегідь знежиреного натурального нігтя, щоб при подальшій експлуатації не було відслонень і відколів.
Також обов'язковим кроком є обпилювання готової підкладки жорстким бафом - без цього матеріал не буде триматися через глянцевому поверхні тіпсів. Після того як підкладка готова, зверху на тіпси наносять гель або акрил, надають нігтям максимально природний вигляд і наносять фінішне покриття. Варто врахувати, що френч, виконаний на типсах, не коригується, його потрібно буде переробляти.
Через скільки робити корекцію нарощених нігтів
Питання про частоту процедури коригування нарощених нігтів напрошується сам собою, але однозначної відповіді дати ніхто не може. Все залежить від того, як швидко відростають ваші нігті, наскільки вони ламкі, чи користуєтеся ви рукавичками, коли робите домашні справи. Також важливу роль в шкарпетці нарощених нігтів має ваша професія і місце роботи, засоби побутової хімії, якими ви користуєтеся.
В середньому від нарощування до корекції проходить три тижні. Якщо ваші нігті ростуть не надто швидко, при акуратній шкарпетці ви можете проходити з розширеним манікюром трохи довше. Якщо ж ваші нігті від природи слабкі і ламкі або ж умови виконуваної вами роботи не кращим чином впливають на їх стан, можливо, вам доведеться вдаватися до корекції частіше. Все дуже індивідуально, роблячи нарощування якусь кількість часу, ви визначите оптимальний термін носіння нігтів до наступної корекції і будете орієнтуватися на нього при наступних записах в манікюрний кабінет.
Процедура нарощування популярна і затребувана. Нарощуючи нігті, відразу варто подумати про те, що через якийсь час вони відростуть і їх необхідно буде коригувати. Для цього не обов'язково йти в салон, тепер ви знаєте, що корекція гелевих та акрилових нігтів можлива і вдома, потрібно просто набратися терпіння, і все вийде!