- Роль епідермісу і дерми
- Ефективність гіалуронової кислоти
- терапія особи
- Терапія носогубних складок
- Терапія для губ
- Показання до застосування
- Догляд після процедури
- Наслідки застосування гіалуронової кислоти
Зміст статті
У будь-якому віці всі жінки мріють виглядати молодо і красиво. Насправді знайти таку мрію досить просто. Необхідно стежити за своїм організмом і за що відбуваються в ньому процесами і при цьому точно розуміти з якого віку слід починати застосування косметологічних процедур, ін'єкцій і омолоджуючих кремів і з яким складом.
Гіалуронова кислота незамінна в нашому організмі і її активно використовують в складі різних препаратів для особи, тіла і волосся.
Увага: хочете дізнатися докладніше про гіалуронову кислоту - читайте в статті « Вся користь і шкода гіалуронової кислоти »
Щоб розібратися в тому, з якого віку слід починати застосування препаратів з вмістом в них гіалуронової кислоти, розглянемо спочатку структуру шкіри і процеси, які в них протікають.
Роль епідермісу і дерми
Роль епідермісу полягає в захисті шкірних покривів від впливу зовнішнього середовища. Він утримує природну вологу всередині шкіри.
Дерма ж складається з великої кількості волокон, частина з яких це еластин і колаген. Розташовані вони горизонтально і вертикально, утворюючи щось на зразок каркаса. Саме він утримує шкірні шари в «напрузі», що робить шкіру пружною і гладенькою.
Для підтримки цього каркаса з еластину і колагену необхідна вода, яка накопичується близько молекул гіалуронової кислоти.
Під натиском віку наша шкіра змінюється, регенерація клітин знижується, тому організму необхідне підживлення. Відмінним варіантом для цього і служить гіалуронова кислота.
Ефективність гіалуронової кислоти
Омолоджуючі «уколи краси» сприяють:
- відновленню водного балансу;
- повертають тонус клітинам;
- впливає на природне вироблення колагену;
- допомагає позбутися від зморшок.
З цієї причини застосовувати гіалуронову кислоту слід після 30 років, коли з'являються перші ознаки старіння. Однак іноді вже і в 25 можуть з'являтися зморшки. Причинами цього може бути спадковість, екологія або стреси.
Але це зовсім не означає, що доглядати за шкірою до 25 років не потрібно. Якщо її не очищати щодня, то на ній можуть накопичуватися бруд і бактерії, які можуть привести до якнайшвидшого в'янення шкіри. Тому слід щодня зволожувати і очищати її.
Як не можна краще для цих цілей підходить крем з вмістом в ньому гіалуронової кислоти.
Однак більшість жінок не знає, з якого віку дозволяється використовувати крем з вмістом цієї речовини. При цьому якихось певних рамок немає: кремом на основі гіалуронової кислоти можна починати користуватися з 20 років для загальної підживлення організму.
Систематично застосування крему дозволить зволожити і підтягти шкіру.
Вибирати крем слід, строго орієнтуючись на маркування препарату 20+, 25+, 30+, 45+. Так як з певним віком до складу крему входять різні компоненти.
Увага: хочете докладніше дізнатися про те, як правильно вибирати крем з гіалуроновою кислотою і при цьому не помилитися - читайте в статті « Як вибрати крем з гіалуроновою кислотою для обличчя ", а також «Які крему можна купити в аптеці»
терапія особи
Робити ін'єкції в обличчя рекомендується з 30-ти річного віку, коли в організмі сповільнюється природна вироблення колагену і гіалуронової кислоти.
Така терапія уколами допоможе поліпшити загальний стан шкіри обличчя, омолодити його. Але варто пам'ятати, що результат від даної процедури має тимчасовий характер і через вісім - десять місяців сеанс слід повторити.
Зазвичай сеанс включає в себе чотири процедури з періодичністю в десять днів.
Терапія носогубних складок
Скорботні або як прийнято їх називати носогубні складки - це глибокі, яскраво виражені зморшки біля рота. З'являються вони у віці 35 років, іноді раніше.
Усунути такі зморшки за допомогою масок і кремів неможливо. Тому ін'єкції в носогубні складки гіалуроновою кислотою дуже і дуже ефективні. І результат досягається вже після проходження одного сеансу. Триває він, приблизно, двадцять хвилин. Щоб прибрати носогубні складки косметолог вводить препарат підшкірно, всередину зморшки. Таким чином, засіб потрапляє миттєво, що і забезпечує швидкий результат.
Коригування скорботних складок дозволяє:
- запустити процеси в дермі;
- заповнити ділянку залома;
- зволожити;
- розрівняти поверхню шкіри;
- усунення складок;
- стимуляцію власного еластину і колагену.
Частота проведення і концентрація гіалуронової кислоти залежить від вираженості проблеми.
Терапія для губ
здійснювати ін'єкції гіалуронової кислоти в губи з метою їх корекції можливо в будь-якому віці. Уколи забезпечують відмінний результат, не викликають ускладнень, а ефект від процедури триває до півроку.
Показання до застосування
Процедуру можуть проводити при необхідності:
- формування симетрії;
- зміни форми;
- для збільшення обсягу;
- корекції куточків рота;
- поліпшення загального вигляду губ;
- зменшення зморшок навколо рота і для омолодження.
Результат можна вже спостерігати після завершення сеансу.
Догляд після процедури
відновлення після проходження мезотерапії для губ триває приблизно тиждень. За цей час можна спати на животі, наносити будь-яку косметику на губи, торкатися до них. Перший час краще не проводити гігієнічні процедури і зменшити споживання рідини.
Якщо після процедури з'явилася набряклість або синці, слід скористатися сухим льодом або охолоджувальними компресами.
Використовувати губну помаду забороняється до повного відновлення губ. На цей же час забороняється відвідування басейну, солярію, пляжу, лазні.
Увага: хочете більше дізнатися про всі заборони - читайте в статті « Які існують заборони після проведення сеансу мезотерапії »?
Використання гіалуронової кислоти - це сучасна, безпечна і безболісна процедура. Завдяки цьому препарату, можливо, досягти зміни форм і обсягу губ, усунути носогубні складки, поліпшити і омолодити обличчя.
Наслідки застосування гіалуронової кислоти
Іноді можуть виникати побічні ефекти, пов'язані з індивідуальною непереносимістю кошти, чи з неправильним її дозуванням.
Кислота, синтезована з рослинної сировини - містить найменше алергену.
Однак, неправильне застосування цієї речовини може призвести до розвитку таких реакцій:
- підвищеного серцебиття, тахікардії;
- тремору;
- набряку Квінке;
- свербіння;
- алергії;
- потемніння в області уколу;
- атрофії.
Будьте уважні і здоров'я і краси вам!