Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Особливості ділового спілкування з іноземними партнерами

Головна Випадкова сторінка


Корисне:

Як зробити розмову корисним і приємним Як зробити об'ємну зірку своїми руками Як зробити те, що робити не хочеться? Як зробити брязкальце Як зробити чарівний комплімент Як зробити так щоб жінки самі знайомилися з вами Як зробити ідею комерційної Як зробити хорошу розтяжку ніг? Як зробити наш розум здоровим? Як зробити, щоб люди обманювали менше Питання 4. Як зробити так, щоб вас поважали і цінували? Як зробити краще собі і іншим людям Як зробити побачення цікавим?

категорії:

архітектура Астрономія Біологія Географія Геологія Інформатика мистецтво Історія кулінарія Культура маркетинг Математика Медицина менеджмент Охорона праці право виробництво Психологія релігія Соціологія Спорт техніка фізика Філософія хімія Екологія Економіка електроніка



Переговори з іноземними партнерами.

У веденні таких переговорів існують свої етикетні особливості.

Переговори починаються з того моменту, коли одна зі сторін виступить з пропозицією обговорити деталі і умови укладення контракту. Коли друга сторона приймає пропозицію, настає один з найважливіших етапів - підготовка до переговорів. Саме на цьому етапі багато в чому закладається успіх переговорів. Від того, наскільки ретельно буде підготовлено переговори, залежить не тільки їх остаточний результат, а й сам процес: чи будуть переговори тривалими, затяжними, конфліктними, або вони пройдуть швидко без зривів. Підготовка до переговорів включає два основних питання: вирішення організаційних проблем і опрацювання самого процесу переговорів. До організаційних проблем відносяться: складання програми прийому, формування делегації учасників переговорів, визначення місця і часу переговорів і т.д.

Найбільшої уваги, витрат сил і часу вимагає підготовка програми прийому іноземних партнерів. Основними елементами цієї програми є: порядок зустрічі; персональний склад зустрічаючих; вітання та подання, вітальні промови; розсадження по автомашинах; ділова частина програми (зустрічі, бесіди, переговори); прийоми, сніданки, обіди та ін .; культурні заходи; поїздки по країні; проводи.

Кожен народ має свої звичаї, традиції, культуру, політичне і державний устрій. Все це позначається на особливостях ділових відносин і прийнятих правилах поведінки. Незнання національних особливостей ділового етикету може справити на партнерів небажаний враження, утруднити взаємодію як на стадії переговорного процесу, так і при реалізації тих чи інших спільних проектів. Північноамериканська ділова. Американські бізнесмени відрізняються високою діловою активністю, здатності до виживання, схильністю до ризику. У ділових відносинах на виробництві домінує беззаперечне підпорядкування і жорстка дисципліна. Американський стиль ведення переговорів проявляється в прагненні обговорити не тільки загальні підходи, але й деталі, пов'язані з реалізацією домовленості. Американцям імпонує не надто офіційна атмосфера, відкритість, дружелюбність. Однак вони нерідко виявляють егоцентризм, так як вважають, що при веденні справ їхні партнери повинні керуватися тими ж правилами, що і вони. Американці досить наполегливо намагаються реалізувати свої цілі на переговорах, люблять торгуватися. Як правило, не терплять великих затягувань у веденні переговорів. Тому партнери по переговорах нерідко вважають американців занадто наполегливими, агресивними. Американський стиль ведення переговорів характеризується досить професіоналізму.

Німецькій діловій культурі властиві такі риси, як прагнення до порядку, дисциплінованість, пунктуальність, економічність, пунктуальність. Головна відмінність німецької манери вести справи - ступінь офіційності. Всі зустрічі призначаються завчасно. Дуже несхвально сприймаються раптові пропозиції, зміни. Одягаються строго. Дуже високо цінується професіоналізм.

При укладанні угод німці наполягатимуть жорсткому виконанні прийнятих зобов'язань, а також у сплаті високих штрафів у разі їх невиконання.

Французи - галантні, вишукані, дотримуються етикету. Цінують інтелект, уміння висловлюватися. При переговорах намагаються уникати офіційних обговорень питання «один на один», прагнуть зберегти свою незалежність. Люблять вивчати всі аспекти і наслідки пропозиції. Жорстко ведуть переговори. Негативно ставляться до компромісів.

Японці - колективістський характер праці. При переговорах - увага приділяється розвитку особистих відносин з партнерами. Прагнуть уникати зіткнення позицій. Не люблять ризикувати; коли зустрічаються з черговою поступкою з боку партнерів вони часто відповідають тим же. Педантичні і дуже відповідально ставляться до своїх зобов'язань.

Араби - Основна риса - дотримання ісламських традицій. Переговори ведуться на основі довіри між партнерами. Люблячий вести торг за столом переговорів. Завжди намагаються залишити за собою можливість продовжити контакти, якщо на цей раз угоди досягти не вдалося.


Date: 2015-09-05; view: 346; Порушення авторських прав

Сподобалася сторінка? Лайкні для друзів:

Як зробити наш розум здоровим?
4. Як зробити так, щоб вас поважали і цінували?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»