Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Реставрація дерев'яних меблів своїми руками: усуваємо подряпини, відколи

  1. Продукти в допомогу!
  2. майонез
  3. лимон
  4. чай
  5. Розчинна кава
  6. спеціальні засоби
  7. Морилка
  8. Звичайна рідка фарба
  9. масляна поліроль
  10. Підручні засоби
  11. Зубна паста
  12. Кольорові олівці
  13. йод
  14. Олівець для брів
  15. Крем для взуття
  16. Кольорова крейда
  17. маркери

Подряпини на улюблених меблів, особливо якщо вона нова, дуже легко можуть зіпсувати нам настрій. А при перестановці або переїзді улюблена меблі дуже часто дряпається на самому видному місці.

Можливо ви про це ніколи навіть не замислювалися, але замаскувати або прибрати подряпини на дерев'яних меблів дуже легко і просто, зробити це можна своїми руками в домашніх умовах використовуючи найпростіші підручні засоби.

Отже розглянемо всі варіанти домашнього лікування подряпин на улюбленій меблів :

Продукти в допомогу!

горіхи

Як це не дивно, саме волоський горіх дуже часто використовують для замазування подряпин на дереві. Волоським горіхом без застосування фізичної сили замазуємо подряпину і тут же все надлишки прибираємо м'якою сухою ганчіркою, щоб дерево не ввібрало надто багато соку і на меблях не залишилося плями.

майонез

Тріщини на дерев'яному покритті можна обробляти майонезом. Найпопулярніший соус нагоді і в домашній реставрації меблів. Дрібні тріщини заповнюємо майонезом витираючи надлишки соусу і залишаємо в такому стані на кілька днів. Надлишок білка і олії, який знаходитися в складі майонезу вбереться в деревину, вона розбухне і сама собою закриє дрібні тріщини. Через 2 - 3 дні видаляємо майонез, яка не вбрався і поліруємо поверхню м'якою тканиною.

лимон

Розчином лимона з рослинним маслом, завдавши його попередньо на чисту ганчірку без ворсу, можна полірувати дрібні подряпини на дерев'яній поверхні.

чай

Круто заварений чай також можна використовувати для зафарбовування подряпин, чим довше ви будете його заварювати - тим темніше буде фінальний колір . Наносити потрібно дуже акуратно, щоб не передозувати подряпину інакше дерево вбере занадто багато фарбованої рідини і може утворитися пляма.

Розчинна кава

З однієї столової ложки кави, додаючи теплу воду, робимо густу кашку. Цією масою наповнюємо подряпину уникаючи попадання на цілі ділянки покриття. Надлишки видаляємо сухою ганчіркою.

Який би вид домашньої реставрації дерев'яних меблів ви не вибрали для себе, по завершенню роботи обов'язково відполіруйте оброблені місця, це допоможе надати поверхні блиску. І якщо не дивлячись на всі зусилля, у вас з якихось причин не вдалося реставраційне справа в домашніх умовах, не сумуйте, ви завжди можете звернутися до професіоналів, які допоможуть повернути улюблених меблів колишній облік.Смотріте відео про те, як продовжити життя старих меблів:

спеціальні засоби

Віск для меблів

Меблевим воском усувають дрібні відколи, подряпини і тріщини, а також вм'ятини на ламінованої і не тільки меблів з дерева. Розплавлений віск потрібно наносити на пошкоджені ділянки меблів шпателем, після його застигання надлишки потрібно зрізати, а місце обробки заполірувати.

З огляду на технології нанесення, зазвичай цей метод використовують професіонали або люди, які мають якісь навички в роботі з гарячим воском. Віск підбирають за кольором меблів, а якщо такого немає, місце відколу можна трохи подкрасіть.Смотріте відео про те, як правильно закладати подряпини на дерев'яній поверхні м'яким воском:

Морилка

Цей спеціальний матеріал, який випускається у вигляді рідини, його наносять на підготовлене дерево, щоб надати йому певний колір. Морилка відрізняється від фарби і емалі тим, що при нанесенні не утворює плівку залишаючи добре видимої структуру дерева, сам колір як би проникає у верхній шар деревини.

Звичайна рідка фарба

Якщо меблі вже не нова і так сильно потріскалася, що набула не естетичний вигляд, її краще пофарбувати цілком. Купуємо вподобану фарбу, ошкурівать те, що будемо фарбувати і вперед. А якщо ще й лаком покриєте, то отримаєте практично новий предмет в інтер'єрі .

масляна поліроль

Дуже часто дерев'яні меблі виробники покривають уретаном або поліуретаном, в такому випадку відполірувати подряпини буде складніше. Для цієї мети Староанглійський компанії випустили спеціальну масляну поліроль. Потрібно запастися 600 зернистої наждачним папером (мокрій і сухій). Занурюємо наждачний папір в лимонне масло і зачищаємо подряпини до гладкості. Потім шліфуємо поверхню металевою мочалкою з № «0000» і покриваємо олійною поліролью, щоб повернути колишній блиск в місці реставрації.

Як видалити подряпину на виробі яке покрите лаком або шелаком: для початку потрібно видалити верхній шар лаку або шелаку використовуючи спирт або спеціальний засіб для зняття лаку, можна використовувати засіб призначений для нігтів. Розріджувач наносимо на потрісканий лак поки він не розмокне і не заповнить собою тріщини, потім залишаємо до повного висихання.

Підручні засоби

сигаретний попіл

Простий спосіб для затирання відколів на пошкодженій меблів. Він підійде не для всіх видів дерева, тому краще спробувати на невеликій ділянці дерева, який розташований на меблях в непомітному меблів. З попелу і води робимо густу пасту, потім втираємо її в пошкоджені місця.

Зубна паста

Метод із зубною пастою схожий з «сигаретним попелом». Густу пасту розведену з водою наносимо на відколи й втираємо, можна використовувати стару зубну щітку. Якщо меблі не білого кольору, то зубну пасту краще не використовувати, хіба що для ефекту додання старовинного виду.

Кольорові олівці

Існують спеціальні олівці для забивання скол і подряпин на дерев'яних меблів. Але у цих чудових олівців є один істотний недолік - їх дуже складно знайти у продажу, особливо підходять за кольором.

йод

Йод застосовується при закладенні подряпин на меблях, яка виготовлена ​​з темної породи дерева (горіх, дуб, червоне дерево ). Для обробки подряпин вам будуть потрібні маленька щітка (можна використовувати стару зубну) і слабкий розчин йоду. За допомогою щітки обробляємо подряпину розчином.

Олівець для брів

Ще одне незвичайне рішення в боротьбі з дрібними дерев'яними подряпинами. Якщо ваш олівець для брів за кольором підходить в тон меблів, яка потребує міні-ремонті, зафарбуйте ним все відколи.

Крем для взуття

Так як крем для взуття з легкістю можна купити і в рідкому і в кремоподібну вигляді їм дуже зручно заповнювати будь-які тріщини на меблів, і кольоровою гамою проблем виникнути не повинно. Кремоподібну фарбу для взуття можна наносити на подряпини ватяними паличками.

Кольорова крейда

Дитячими кольоровою крейдою, підбираючи їх за кольором меблів також можна закладати і зафарбовувати дрібні подряпини, так як вони містять віск. Плюс в роботі з ними полягає ще і в тому, що при необхідності їх можна легко видалити.

маркери

MinWax компанія, яка випускає спеціальну фарбу для меблів у вигляді маркерів. Вони дуже зручні і легкі в застосуванні. Повне висихання після нанесення відбувається всього за 1 хвилину. Після зафарбовування використовуйте віск або поліроль, щоб відновився блиск.

Після зафарбовування використовуйте віск або поліроль, щоб відновився блиск

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»