Хто з нас в дитинстві не грав зі звичайними дерев'яними кубиками? Всі ми пам'ятаємо, як будували з них вежі, складали картинки і багато-багато іншого. В даний час у продажу є величезна кількість різноманітних розвиваючих іграшок та конструкторів, проте популярність дерев'яних кубиків для дітей, з роками анітрохи не зменшується.
У чому користь дерев'яних кубиків?
Так чому ж ця гра до цих пір залишається однією з найулюбленіших, як для малюків, так і для їх батьків? Дитячі дерев'яні кубики привертають увагу дитини, вони можуть бути як абсолютно незабарвленими, так і з яскравими картинками на всіх сторонах; як звичайної кубічної форми, так і будь-яких інших, найрізноманітніших форм. Кубики розвивають уяву, дрібну моторику, а також сприяють навчання дитини буквах, квітам та іншим категоріям, які можуть бути на них зображені.
Крім того, дерев'яні кубики здатні замінити будь-який конструктор, адже їх можна також складати в певному порядку, тим самим збираючи будиночки, вежі і будь-які інші предмети, досить тільки включити уяву. До того ж, збирати конструктор з кубиків навіть складніше, адже деталі тут не зчіплюються один з одним, а значить, ця гра вимагає від дитини більшої уваги і посидючості.
З якого віку можна грати з малюком в кубики?
Уже на перший день народження ви можете подарувати вашому чаду набір дерев'яних кубиків. Для початку це можуть бути самі звичайні моделі, головне, щоб вони були виконані в яскравих кольорах і привертали увагу дитини. Зовсім маленький малюк буде їх просто мацати, перекладати в різні ємності і, неодмінно, спробує на зуб. Але дерево - натуральний і безпечний матеріал, тому хвилюватися немає про що.
Трохи пізніше, зазвичай після півтора-двох років, дитині можуть сподобатися дерев'яні кубики з картинками або буквами. З їх допомогою ви зможете показувати малюкові, а згодом і він вам, - фрукти, овочі, різних тварин, - все те, що зображено на гранях кубиків. Також їх можна успішно використовувати і для навчання основним квітам.
Нарешті, після двох років дитина разом з батьками зможе спробувати зібрати свої перші пазли з дерев'яних кубиків. Звичайно, спочатку малюк не зможе справлятися з цим складним завданням самостійно, але потихеньку, займаючись кожен день, у нього незабаром все почне виходити.
Грати з кубиками дитина зможе і в дошкільному, і навіть ранньому шкільному віці, наприклад, вчити з їх допомогою цифри, рахунок, букви і слова англійського алфавіту і багато іншого.
Набори конструкторів з дерев'яних кубиків також існують для дітей різного віку, але чим старша дитина, тим дрібніше будуть деталі і більше їх кількість.
Хто з нас в дитинстві не грав зі звичайними дерев'яними кубиками?У чому користь дерев'яних кубиків?
Так чому ж ця гра до цих пір залишається однією з найулюбленіших, як для малюків, так і для їх батьків?
З якого віку можна грати з малюком в кубики?