Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Рюкзак Рейдовий 60+ олива, виробник Компанія «Сплав» Купити

  1. Список спорядження для пішого походу
  2. Індивідуальна аптечка для мисливця і туриста
  3. Матеріали туристичного спорядження
  4. Методика вибору оптимального спорядження
  5. Список спорядження в похід
  6. спортивний туризм
  7. спортивний туризм
  8. туризм
  9. туристичний посуд
  10. Основні схеми тактичного спорядження
  11. тактична одяг
  12. Тактичне
  13. Тактичне спорядження
  14. Утеплення спортивний одяг
  15. види рюкзаків
  16. Вибираємо похідний рюкзак
  17. Вибираємо рюкзак для подорожей
  18. Історія створення і типи рюкзаків
  19. Як вибрати рюкзак
  20. Як вибрати рюкзак?
  21. Як вибрати туристичний рюкзак
  22. Як вибрати туристичний рюкзак
  23. Як вибрати туристичний рюкзак для походів
  24. Як правильно вибрати рюкзак
  25. Як правильно одягати рюкзак
  26. Який вибрати Рюкзак, поради бувалого
  27. Про укладанні рюкзака
  28. Загальні поради щодо вибору рюкзака
  29. Підгинання спинки рюкзака за формою собственой спини
  30. Регулювання лямок рюкзака
  31. Регулювання рюкзака під своє зростання
  32. рюкзак
  33. рюкзак
  34. Рюкзаки - які бувають
  35. Рюкзаки - словник термінів
  36. Рюкзаки: для полювання, риболовлі, туризму
  37. Скільки повинен важити рюкзак
  38. Поради щодо вибору рюкзака
  39. Укладання рюкзака
  40. Olive - оливковий (камуфляж)
  41. жіноче
  42. чоловіче
  43. унісекс
  44. Види тактичних рюкзаків
  45. Розбір військово-тактичного рюкзака
  46. тактичні рюкзаки
  47. Екіпірування і рюкзак десантника
  48. Жіночий туристичний рюкзак
  49. Як правильно вибирати жіночий туристичний рюкзак?
  50. Спортивні рюкзаки
  51. Сумки та чохли для зброї
  52. MOLLE
  53. Короткий огляд екіпіровки на основі MOLLE
  54. Моллі, АЛІСА та інші корисні речі
  55. Несуча платформа MOLLE (PALS) і її варіанти
  56. фурнітура Duraflex
  57. фастекс
  58. Air Mesh
  59. Airmesh
  60. поліестер

призначення туризм призначення   туризм   Список спорядження для пішого походу   Громадське спорядження на кілька чоловік намет сокиру пила газова або бензинова пальник з запасом палива для вогнища тросик казанки для їди і чаю розпалювання для багаття (сірники, запальнички, сухий спирт) аптечка ремнабор (нитки, голка, ізоляційна стрічка, скотч, клей, мотузка) Особисте спорядження учасника спальний мішок килимок для сну сидушка (Хоба, поппер) ліхтар + батарейки трекінгові палки особиста аптечка гігієнічні засоби: рідке мило, вологі серветки, гель-антисептик, туалетний папір, паста, щітка, маленький рушник, гребінець, манікюрні  Перші ножиці, прокладки або тампони

Список спорядження для пішого походу

Громадське спорядження на кілька чоловік намет сокиру пила газова або бензинова пальник з запасом палива для вогнища тросик казанки для їди і чаю розпалювання для багаття (сірники, запальнички, сухий спирт) аптечка ремнабор (нитки, голка, ізоляційна стрічка, скотч, клей, мотузка) Особисте спорядження учасника спальний мішок килимок для сну сидушка (Хоба, поппер) ліхтар + батарейки трекінгові палки особиста аптечка гігієнічні засоби: рідке мило, вологі серветки, гель-антисептик, туалетний папір, паста, щітка, маленький рушник, гребінець, манікюрні Перші ножиці, прокладки або тампони.

Індивідуальна аптечка для мисливця і туриста

Комплектація наборів для виживання, Індивідуальна Аптечка мисливця, мандрівника, туриста - склад, призначення, загальні правила укомплектування. Аптечки індивідуальні АІ-Н-1 і АІ-Н-2 Спецназ - склад і рекомендації щодо застосування. Приблизний перелік препаратів та засобів першої медичної допомоги для мандрівників, туристів, мисливців і рибалок, а також виживання в дикій Природі.

Матеріали туристичного спорядження

Багато новачків, збираючи спорядження для походів в гори, задаються питанням, що таке мембрана, фліс, Polartec і т.д. Ми вирішили зробити невеличкий лікнеп і в цій статті зібрали опису найбільш поширених сучасних тканин, що використовуються при виготовленні туристичного спорядження.

Методика вибору оптимального спорядження

Ідеологія вибору спорядження В горах спорядження грає дуже велику роль. Багато різновидів рельєфу не можна подолати без конкретного спорядження, та й просте життя в горах може бути сильно затьмарена невдалим підбором речей. Але, на жаль, дуже багато людей не вміє правильно вибирати спорядження і регулярно наступає на одні і ті ж граблі.

Список спорядження в похід

Щоб взяти участь в поході в гори, вам необхідно зібрати відповідний одяг, взуття, рюкзак тощо. - все те, що прийнято називати особистим спорядженням. Обов'язкове спорядження: Рюкзак: 60-70 л для жінок і 70-90 л для чоловіків. Бажано, щоб до нього був вологозахисний чохол.

спортивний туризм

Туризм - тимчасові виїзди (подорожі) людей в іншу країну або місцевість, відмінну від місця постійного проживання на термін від 24 годин до 6 місяців протягом одного календарного року або з вчиненням не менше однієї ночівлі в розважальних, оздоровчих, спортивних, гостьових, пізнавальних, релігійних та інших цілях без заняття діяльністю, оплачуваною з місцевого джерела.

спортивний туризм

Спортивний туризм це підготовка і проведення спортивних подорожей з метою подолання протяжного простору дикої природи на лижах (лижний туризм), за допомогою засобів сплаву (водний туризм) або пішки в горах (гірський туризм). Спортивне подорож проводиться силами автономної групи з 6-10 чоловік.

туризм

Туризм - тимчасові виїзди (подорожі) людей в іншу країну або місцевість, відмінну від місця постійного проживання, на термін від 24 годин до 6 місяців протягом одного календарного року або з вчиненням не менше однієї ночівлі в розважальних, оздоровчих, спортивних, гостьових, пізнавальних , релігійних та інших цілях без заняття діяльністю, оплачуваною з місцевого джерела.

туристичний посуд

Як відомо, вибір того чи іншого спорядження для походу є дуже важливим і відповідальним справою. Зроблений вибір вплине не тільки на комфорт в поході, але і на всю його успішність. Це відноситься не тільки до рюкзаків, наметів чи спальника, а й до таких важливих дрібниць, як туристичний посуд.

Тактичне Тактичне

Основні схеми тактичного спорядження

У першій половині 20-го століття основними матеріалами були шкіра і брезент. Фурнітура - сталева. Під час другої світової війни, з метою економії стали застосовуватися кожзаменители, але це була радше вимушений захід. З 60-х років 20-го століття з'являються нові матеріали: нейлон та алюмінієві сплави.

тактична одяг

Поняття «тактична» (одяг, екіпірування, спорядження і так далі) - досить молоде і розмите, воно не має чітких меж і конкретики. Прийнято вважати, що тактична одяг (і предмети екіпіровки) призначена для використання представниками різних силових структур, а також військовими, рятувальниками, поліцією.

Тактичне

Тактика (грец. Τακτικός «що відноситься до побудови військ», від τάξις «лад і розташування») - складова частина військового мистецтва, що включає теорію і практику підготовки і ведення бою з'єднаннями, частинами (кораблями) і підрозділами різних видів збройних сил, родів військ (сил) і спеціальних войскна суші, в повітрі (космосі), на море і інформаційному просторі; військово-теоретична дисципліна.

Тактичне спорядження

Тактичне спорядження включає в себе кілька деталей екіпіровки. Це і класичні елементи: рюкзак, бронежилет і ранець, і більш розширений види амуніції, які продовжують поповнюватися новими елементами. Цікаво, що навіть найперші деталі, серед яких і військові кепки, винайдені кілька десятків або навіть сотень років тому, не втратили своєї актуальності, але зазнали деяких змін і удосконалення.

Спорт Спорт

Утеплення спортивний одяг

Якщо зробити історичний екскурс, то виявиться, що утеплена спортивний одяг вперше з'явилася в Англії в XIX столітті. Це були мисливські костюми з жорсткою регламентацією обов'язкових елементів і спробою створити ефект захисту від дощових європейських зим.

Тип спорядження рюкзаки Тип спорядження   рюкзаки

види рюкзаків

Найбільш популярні рюкзаки можна поділити на: експедиційні, трекінгові (туристичні), рюкзаки для скі-турів (лижні прогулянки, гірськолижні види спорту), сноубордические, велосипедні (на велосипед і маленькі велорюкзаки на спину), спелеологічні транспортні мішки й рюкзаки для Каньонінг, штурмові , міські, для носіння дитини.

Вибираємо похідний рюкзак

Кожен початківець турист задається питанням, який рюкзак вибрати, і як вибрати рюкзак для певних заходів, мета яких - виїзд на природу. Вибираємо правильний похідний рюкзак: Головний критерій вибору - це те, для чого рюкзак вам потрібен взагалі.

Вибираємо рюкзак для подорожей

Вибір рюкзака - проста або складна задача? Зараз на ринку дуже багато виробників рюкзаків, дуже багато моделей, і діапазон цін теж дуже великий. І все-таки вибір не так складний, як може здатися. Значна частина питань знімається, якщо ви готові витратити на рюкзак 4-6 тисяч рублів.

Історія створення і типи рюкзаків

Rucksack (з нім.) - речовий мішок, заплічних мішок для тривалого перенесення за спиною різних вантажів. Рюкзак - незамінний супутник сучасного мандрівника, туриста, дослідника. Ймовірно, він пройшов довгий шлях еволюції, перш ніж придбати той вигляд, до якого ми з вами звикли.

Як вибрати рюкзак

Як правильно вибрати рюкзак? Рюкзак - це найвірніший друг і супутник туриста, головний атрибут будь-якого походу, саме тому на його вибір слід звернути найпильнішу увагу. Рюкзак вміщує в себе весь "жит і побут" мандрівника, забезпечує його комфорт, але може і перетворити похід на тортури.

Як вибрати рюкзак?

Якщо ви любитель подорожей або вперше збираєтеся в похід, то дуже важливою частиною вашого спорядження, без якої просто не обійтися, стане рюкзак. Незалежно від того, який вид туризму ви віддаєте перевагу - гірський / водний похід або лижну прогулянку, - вам скрізь потрібна буде сумка для перенесення своїх речей.

Як вибрати туристичний рюкзак

«Ніякий спорядження не псує так безнадійно враження від походу, як незручні черевики або поганий рюкзак. Тому їх підбору слід приділяти найпильнішу увагу. »(Вислів радянської туристичної школи) Перш за все, треба сказати, що існує велика кількість рюкзаків різних спеціалізацій: альпіністські, велосипедні, для катання на гірських лижах, водних видів спорту, військові, рибальські та багато інші.

Як вибрати туристичний рюкзак

Туристичний рюкзак по праву може називатися добрим другом кожного мандрівника. Саме він супроводжує свого господаря у всіх походах і відповідає за збереження його багажу. Від якості та місткості, а головне, зручності обраного вами рюкзака залежить не тільки кількість речей, які ви зможете взяти з собою в похід, а й ваш настрій, яке не зіпсує зламаний карабін або відірвана лямка.

Як вибрати туристичний рюкзак для походів

До вибору туристичного рюкзака потрібно підходити з особливою ретельністю. Це найважливіша покупка з усього спорядження. Зручний туристичний рюкзак значно полегшує перенесення вантажу, зберігає здорової спину і поперек. Асортимент туристичних рюкзаків в продажу на сьогоднішній день великий, а універсальних туристичних рюкзаків, на жаль, не буває.

Як правильно вибрати рюкзак

Рюкзак - це сумка, забезпечена лямками, для носіння її на спині. При використанні рюкзака навантаження рівномірно розподіляється на плечі, спину і, в разі наявності поясного ременя, на стегна. Рюкзак зручний для носіння ще й тим, що дозволяє залишати руки вільними.

Як правильно одягати рюкзак
Як зменшити вагу рюкзака

Отримати прийнятний за вагою рюкзак, який не перевищував би 25% -33% вашої маси тіла, насправді не так-то просто. У реальному житті, більшість туристів починає з того, що відправляється в свій перший похід з дуже важким рюкзаком. Гарненько пропотівши і багато зрозумівши за ці кілька днів, в наступний раз людина бере з собою вже значно менше речей.

Який вибрати Рюкзак, поради бувалого

Будь-який турист, мисливець або рибалка знає наскільки важливо правильно вибрати рюкзак і з якою старанністю необхідно підходити до вибору даного засобу переміщення ваших речей, адже саме від це залежить кількість речей, які ви зможете дозволити собі взяти в чергову вилазку на природу.

Про укладанні рюкзака

Один з найактуальніших питань в туризмі полягає в тому, як укласти рюкзак, щоб було зручно його нести і всі речі були «під рукою»? Давайте спробуємо розібратися. Упаковка і регулювання рюкзака Щодня нас оточує місто - галасливий, забудований однотипними будинками, між якими безперервним потоком їдуть сотні машин.

Загальні поради щодо вибору рюкзака

Які бувають типи рюкзаків? Станковий рюкзак - вибираючи даний тип рюкзака, варто пам'ятати, що даний вид рюкзака має спеціальну громіздку раму, що дозволяє носити великі і важкі вантажі тривалий час на великі дистанції, так як, саме завдяки такій рамі, навантаження на спині розподіляється більш правильно, ніж у інших рюкзаків.

Підгинання спинки рюкзака за формою собственой спини

У тих рюкзаках, де в якості каркаса використовуються знімні металеві смуги (так звані «лати»), існує можливість моделювати форму спинки. Спочатку на заводі їй надається така форма, щоб рюкзак підходив якомога більш широкого діапазону людей.

Регулювання лямок рюкзака

Отже, рюкзак налаштований під ваш зріст, наповнений речами і ви готові вирушати в дорогу. Тепер, коли він має свою остаточну форму і вагу, настав час донастроіть його під себе, відрегулювати всі пряжки підвісної системи. Всього на сучасних рюкзаках їх п'ять.

Регулювання рюкзака під своє зростання

Висота спинки виставляється один раз при покупці рюкзака і далі залишається незмінною весь час його служби. Принаймні до тих пір, поки він належить одному і тому ж людині. Правильна довжина спинки визначається наступним чином. Одягніть рюкзак і застебніть поясний ремінь так, щоб верхня частина його крил припадала на гребені тазових кісток.

рюкзак

Рюкзак (від нім. Rucksack - заплічних мішок) - спеціалізована сумка для перенесення на спині спорядження, продуктів харчування, особистих речей і т. П. Оснащений двома лямками. При носінні рюкзака навантаження лягає на плечі і спину, а руки залишаються вільними.

рюкзак

Рюкзак вже дуже довгий час є невід'ємною частиною нашого з вами життя. Пов'язано це, в першу чергу, звичайно, з тим, що його практичність і зручність дійсно незаперечні. Справді, що може бути практичніше предмета, в якому може поміститися буквально все необхідне в подорож? Немає нічого більш пристосованого для ручного перенесення багажу, ніж простий і невибагливий рюкзак.

Рюкзаки - які бувають

Рюкзак - постійний супутник будь-якого мандрівника. Рюкзаками користуються все і повсюдно - в місті, на пікніку, в туристичній поїздці, на сходженнях, в походах. Рюкзаки були винайдені давно і за свою історію зазнали значних змін.

Рюкзаки - словник термінів

Бічна стяжка Наявність спеціальних ременів, що дозволяють при необхідності зменшувати обсяг рюкзака. Найчастіше такі ремені представляють собою бічні стяжки для коригування товщини рюкзака. Так як при використанні рюкзака на стяжки виявляється велике навантаження, то необхідно переконатися в їх міцності і надійності швів.

Рюкзаки: для полювання, риболовлі, туризму

Рюкзак = німецьке слово, яке позначає заплічних мішок. Перші рюкзаки - прямі нащадки армійських ранців, які використовувалися у всіх арміях Європи в дев'ятнадцятому столітті. В даний час рюкзак - являє собою спеціальний мішок для перенесення вантажів.

Скільки повинен важити рюкзак

Перш за все, як тільки мова заходить про вагу рюкзака, не прийнято називати якихось конкретних значень, виражених в кілограмах. Всі ми досить сильно відрізняємося один від одного по своїй комплекції і фізичним можливостям, так що один і той же вага може сприйматися нами зовсім по-різному.

Поради щодо вибору рюкзака

Вибір рюкзака - справа тонка, складна і відповідальна, адже рюкзак повинен стати вашим кращим другом, а не найлютішим ворогом. Оскільки універсального рюкзака не буває, для початку ми спробуємо розібратися з рюкзаками похідними, тобто такими, які значну частину шляху їдуть на плечах своїх господарів.

Укладання рюкзака

Розподіл ваги Існує два базові принципи укладання рюкзака. Перший з них досить очевидний - важкі речі повинні розташовуватися якомога ближче до спини. Так рюкзак буде менше розгойдуватися під час ходьби. Але, найголовніше, чим ближче його центр мас до вашому хребту, тим природніше і пряме положення зберігає ваше тіло, менше втомлюючись під час ходьби.

колір Олива колір   Олива

Olive - оливковий (камуфляж)

М65. Уявляє собою суміш зеленого і тьмяно-коричневого відтінків. Вважається класикою камуфляжу. Більш глибокий колір в порівнянні з хакі. Якщо хакі адаптований до пустелі, Olive Green має більш широкий профіль застосування. Широко використовувався армією США в роки Другої світової, Корейської і В'єтнамської воєн.

Підлога жіноче Підлога   жіноче

жіноче

Вибір жіночого одягу Яка жінка хоча б раз у житті, стоячи перед шафою, набитим під зав'язку всілякими нарядами, що не зітхала про те, що їй «нічого надіти»? Підтекст у цих зітхань, як правило, звучить так: «Я не впевнена, що ці торішні ганчірки допоможуть мені завойовувати увагу з боку чоловіків».

чоловіче чоловіче

чоловіче

Вибір чоловічого одягу Чим старше ми стаємо, тим більше ми набиваємо руку на пошук підходящої нам одягу. На самому початку шляху, коли необхідно просто оновити гардероб, ми безцільно блукаємо по гіпермаркетів і купуємо просто джинси, просто футболку або черевики.

унісекс унісекс

унісекс

Слово унісекс з англійської мови і означає «один підлогу». Уже розібравшись в цьому, для себе можна зробити певні висновки. Якщо говорити в цілому, то стиль унісекс підходить як чоловікам, так і жінкам, будучи при цьому повністю універсальним.

Тип рюкзака рюкзаки тактичні Тип рюкзака   рюкзаки тактичні

Види тактичних рюкзаків

При всій різноманітності сучасних рюкзаків, використовуваних у військових (і не тільки) цілях їх умовно можна розділити на два види - ранець і речовий мішок. Історично маючи спільне походження і коріння, ранцем на стали називати заплічну чотирикутну сумку; безформний же рюкзак - речовим мішком.

Розбір військово-тактичного рюкзака

Було б дивно, якби мети військових і туристів збігалися, тому тактичний військовий рюкзак - річ для адекватного туриста не найнеобхідніша, але часто бажана. Військові стандарти і технології подарували нам міцні сумішеві тканини і синтетичні нейлонові, поступово замінили після Другої Світової війни брезент, надійні системи кріплення тощо.

тактичні рюкзаки

Тактичні рюкзаки - це рюкзаки військового призначення з можливістю кріплення на нього всіляких навісів і средст для виживання в самих різних условоях. Рюкзаки тактичні спочатку призначені для екіпіровки військових підрозділів спеціального призначення.

Екіпірування і рюкзак десантника

Одяг та екіпірування десантних груп повинна відповідати основним вимогам, вона повинна бути не тільки зручною, але і забезпечувати виконання поставлених бойових завдань. В першу чергу екіпірування повинна: ​​не сковувати рухи; забезпечувати життєдіяльність; відповідати всім параметрам надійності.

рюкзаки унісекс жіночі рюкзаки рюкзаки унісекс   жіночі рюкзаки

Жіночий туристичний рюкзак

Давно минули ті часи, коли подорожі були прерогативою лише чоловіків. В результаті боротьби феміністок за свої права жінки отримали право брати участь у всіх сферах суспільного життя, в тому числі і тих, що стосуються подорожей. Зараз туристичні стежки освоюються з однаковим запалом представниками обох статей.

Як правильно вибирати жіночий туристичний рюкзак?

При виборі туристичного рюкзака необхідно враховувати те, що він в будь-якому поході повинен стати надійним і вірним другом, з яким не страшно буде відправитися в подорож будь-якої складності. До вибору моделі, місткості, надійності кріплень, кількості ременів і кишень треба підійти дуже серйозно, тут дрібниць не буває.

Спортивні рюкзаки Спортивні рюкзаки

Спортивні рюкзаки

Спортивні рюкзаки представляють одну з найбільш популярних різновидів рюкзаків і мають широку сферу застосування. Вони використовуються спортсменами і туристами, мандрівниками і велосипедистами - усіма, хто веде активний спосіб життя. Якими бувають рюкзаки для спорту Залежно від особливостей конструкції, у продажу можна знайти спортивні рюкзаки, призначені для занять окремими видами спорту: велосипедні, роллерниє, штурмові альпіністські, для фрірайду і лижних гонок, для трейлраннінга, мультиспорту тощо.

Рюкзаки для зброї Рюкзаки для зброї

Сумки та чохли для зброї

Мисливська рушниця має зберігатися під надійним замком, вирядженим, в розібраному стані і в чохлі. Чохол для рушниці необхідний при транспортуванні і перенесенні. Існує безліч спеціальних чохлів, кейсів і сумок для рушниці, які використовуються для певних цілей.

системи Система PALS MOLLE системи   Система PALS MOLLE

MOLLE

MOLLE - Modular Lightweight Load-Carrying Equipment, Модульне Полегшене Спорядження Для Перенесення Вантажу. Система MOLLE Прийшла на зміну IIFS, широко використовується в армії США до цього дня. В основі MOLLE покладено метод жорсткого кріплення підсумків, піхов, і інших аксесуарів до розвантажувальних жилетів, бойовим ранців і поясам за допомогою нашитих нейлонових строп.

Короткий огляд екіпіровки на основі MOLLE

Модульний принцип навішування підсумків, відомий як "Моллі" (MOLLE - MOdular Lightweight Load-carrying Equipment) або Палс (PALS - pouch attachment ladder system), знайшов застосування в будь-яких змінах сучасного розвантажувального спорядження. Що за Моллі така Після 2000 року спершу в корпусі морської піхоти, а потім і в інших пологах ВС США прийнятий на постачання статутний комплект спорядження, що складається з жилета і пояса (в першому варіанті, в MOLLE

Моллі, АЛІСА та інші корисні речі

Найпопулярнішим жіночим ім'ям в Сухопутних військах і корпусі морської піхоти армії США є Моллі. І не тому, що власниці його домінують в складі військовослужбовців. Насправді це термін, точніше - абревіатура MOLLE, що позначає Modular Lightweight Load Carrying Equipment або "Спрощена модульна система перенесення спорядження".

Несуча платформа MOLLE (PALS) і її варіанти

Так склалося, що абревіатура MOLLE часто підміняє майже невідому у на PALS. У Росії мені не відомий жоден виробник, який оперує другим терміном в описі своїх виробів. Щоб не було плутанини, поясню. MOLLE (MO dular L ightweight L oad-carrying E quipment) - офіційно затверджений в США комплект спорядження, оснащений PALS.

Duraflex Duraflex

фурнітура Duraflex

Ще недавно вважаю, что найміцніша фурнітура - металева, но Згідно виявило, что хороша пластикова пряжка здатно вітримати НЕ Менші НАВАНТАЖЕННЯ, а вага при цьом помітно зніжується. Пластикова фурнітура - найважливіший функціональний елемент рюкзака і екстремального одягу, від якого залежить не тільки гарний настрій на маршруті, відпочинку, а й дещо більше - Ваша безпека.

фастекс фастекс

фастекс

Фастекс (фаст, пряжка-фаст, «тризуб») - напівавтоматична застібка для з'єднання тканинних стрічок, стропів, ременів. Назва «фастекс» бере початок від підрозділу фірми ITW (Illinois Tool Works) ITW Fastex. Фастекс нерідко застосовується і при створенні одягу.

материал Air Mesh материал   Air Mesh

Air Mesh

- загальна назва сітчастих синтетичних тканин, пористої структури. За зовнішнім виглядом Air Mesh походить на сітку, проте завдяки тривимірну структуру розташування волокон Air Mesh не звичайна сітка. Внутрішній шар має більш дрібні осередки, ніж зовнішній.

Airmesh

Сітка air-mesh - об'ємний матеріал, що складається з сітки тривимірного плетіння, який утворює осередки різного розміру в зовнішньому і внутрішньому шарі, і тонкого поролону. Така конструкція обеспечівающівает міцність, постійну циркуляцію повітря, надає амортизуючі властивості, що робить сітку air-mesh ідеальним матеріалом для вживання в місцях, де потрібно без втрати міцності знизити фізичне навантаження, тертя і одночасно забезпечити хорошу воздухопронтцаемость.

поліестер поліестер

поліестер

Поліестер (поліестр) - синтетичне волокно на основі поліефіру і тканину з нього. Матеріал може виготовлятися як тільки з поліестеру, так і з додаванням штучних і натуральних волокон (бавовни, вовни, віскози). Тканина поліестер характеризується невисокою сминаемостью, хорошою тепло-, світло- і атмосферостійкістю, міцністю, стійкістю до забруднень, стирання і органічних розчинників, сильної електрізуемость, труднощами фарбування.

Як вибрати рюкзак?
Справді, що може бути практичніше предмета, в якому може поміститися буквально все необхідне в подорож?
Як правильно вибирати жіночий туристичний рюкзак?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»