Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Як ходити загоряти в солярій

  1. Як правильно ходити загоряти в солярій перший раз
  2. Як часто можна і потрібно ходити загоряти в солярій
  3. Чи можна відвідувати солярій під час місячних
  4. Через скільки можна митися після солярію
  5. Чи можна вагітним ходити в солярій
  6. Чи можна мамі, що годує в солярій
  7. Що робити якщо обгоріло обличчя або пішла алергія

Легкий рівномірну засмагу, бронзовий або шоколадний відтінок шкіри за сьогоднішніми мірками - це атрибут   краси і успіху

Легкий рівномірну засмагу, бронзовий або шоколадний відтінок шкіри за сьогоднішніми мірками - це атрибут краси і успіху. Чудову нагоду виглядати так, як ніби Ви щойно повернулися з дорогого курорту, надає солярій. При частому відвідуванні солярію досягається і лікувальний ефект. Однак, у тих, хто не стикався з штучним сонцем, виникає маса питань. У статті підібрані відповіді на питання про те як все-таки ходити загоряти в солярій.

Як правильно ходити загоряти в солярій перший раз

Що потрібно знати жінці, щоб перший раз відправитися в солярій. Основні правила:

1) Перший похід правильно почати з підготовки шкіри. За 1-2 дні до сеансу зробіть очищающий пілінг.

2) Зателефонуйте заздалегідь і запитайте, що потрібно брати в солярій з собою, а що видають на місці.

3) Використовуйте спеціальні креми і лосьйони до і після сеансу. Засоби для захисту від сонця не підійдуть, потрібно брати спеціальні засоби для солярію.

4) Новачкам слід обходитися без крему з бронзатором. Цей варіант для більш просунутих відвідувачів. Він використовується для отримання глибокого засмаги.

5) Змийте з обличчя декоративну косметику, але не забудьте захистити губи бальзамом із захистом від УФ-променів.

6) Обов'язково закривайте груди. Шкіра в області сосків дуже ніжна. При відвідуванні процедури без білизни є ризик пошкодити шкіру. Рекомендується прикривати і нижню частину тіла, не відвідувати солярій без трусів.

7) Не засмагати голою. Найоптимальніший варіант: купальник з натуральної тканини.

8) Не починайте процедуру без окулярів для захисту очей і шапочки для волосся.

9) Порадьтеся з співробітником, уточніть, скільки знаходиться ламп в солярії і скільки хвилин в перший раз буде потрібно для засмаги.

10) 3 хвилини потрібно для засмаги солярії в перший раз. Поступово можна додавати по кілька хвилин. Новачкові можна почати з 2-х сеансів на тиждень.

11) З нарощеними віями відвідувати процедури з високими температурами не рекомендується.

12) Часто зустрічається питання «Чи можна брати телефон в солярій?». Солярію «фіолетово» на ваш телефон, тому можете взяти його з собою.

13) Зі скількох років можна відвідувати солярій запитаєте Ви. Бажаний вік 16-18 років.

Як часто можна і потрібно ходити загоряти в солярій

Тривалість одного сеансу залежить від потужності ламп, типу солярію, шкіри загоряють. В середньому досить 5-10 хвилин. Час першого відвідування не повинно перевищувати трьох хвилин.

Кожен день відвідувати солярій не можна. Теоретично можна, але практично не варто так часто ходити загоряти. Оптимальним варіантом буде прийти в солярій через 3-4 дня після попередньої процедури. Необхідно провести в ідеалі не більше 3 сеансів на тиждень. Один курс бажано робити з 10 сеансів (близько 3 тижнів). Періодичність курсу - два рази на рік.

Косметологи, вирішуючи питання «скільки разів і хвилин зіграти?», Користуються правилом 50/48. Де 50 - це кількість сеансів на рік, а 48 - мінімальний проміжок між кожною процедурою (в годинах).

Чи можна відвідувати солярій під час місячних

Чи можна відвідувати солярій під час місячних

Більше 90% лікарів дотримуються позиції, що засмагати під час місячних не слід. Місячні дні не випадково в побуті називають «критичними днями».

Гінекологи в якості негативних наслідків таких сеансів вказують на такі як:

  • Погіршення загального самопочуття. Як правило, втрата крові супроводжується перепадами артеріального тиску, може крутитися голова, аж до непритомного стану.
  • Збільшення кількості виділень. Обсяг виділень під час місячних залежить від навколишньої температури. Чим вище піднімається температура, тим швидше циркулює кров по венах. І як наслідок це призводить до рясних виділень.
  • Більш хворобливі відчуття, ніж зазвичай.

Косметологи-дерматологи додають до цього списку:

  • Нерівномірність засмаги. Баланс гормонів в ці дні не стабільний. Змінюється пігментація, з'являється висип, знижується рівень меланіну. Замість очікуваного бронзового відтінку шкіри найімовірніше загар ляже нерівно або ж Ви отримаєте подразнення та опіки.

Якщо Ви вирішили для себе, що не можете перенести сеанс, то за можливості намагайтеся запланувати відвідування салону на останні дні місячних. У тому випадку, коли в процесі процедури відчуєте нездужання, завершіть сеанс.

Через скільки можна митися після солярію

Поширена думка, що вода не дозволяє загару закріпитися. Чи правда? І через скільки часу можна йти в душ ?

Відразу після солярію приймати душ не варто. При необхідності залишки крему приберіть за допомогою серветки.

Якщо під час відвідування солярію ви використовували бронзатор, то йти в душ можна через 4 години. Коли такі кошти не використовувалися, а застосовувався просто крем, то митися можна було вже через 1,5-2 години.

Щоб загар довше тримався, не використовуйте скраби, жорсткі мочалки. Коли шкіра висохне, нанесіть зволожуючий крем або молочко.

Чи можна вагітним ходити в солярій

Чи можна вагітним ходити в солярій

Можна без наслідків для дитини поєднувати вагітність і солярій? Однозначної відповіді на питання немає.

Фахівці, які підтримують ідею ходити в солярій при вагітності, роблять акцент на тому, що:

  • УФ-промені зміцнюють імунітет, підтримують гемоглобін на хорошому рівні.
  • Вагітним мешканкам північних країн зареєстрована або постійно проживає в районах полярної ночі корисний солярій, тому що вони не мають можливість отримувати ультрафіолет в повному обсязі. Але такі сеанси проводяться з дозволу і під контролем свого гінеколога.

Лікарі з протилежною позицією наводять такі аргументи:

  • Для плода негативно позначається сам перегрів під час процедури.
  • Ультрафіолет через шкіру проникає в плаценту і потрапляє прямо до дитини.
  • Усмоктуючись, крем для засмаги через пошкоджені ділянки шкіри також може потрапити до дитини.

Якщо все-таки Ви зважилися на похід в солярій, то крім основних правил дотримуйтеся ще деяких:

  • Зменшіть час перебування в солярії до 4-5 хвилин.
  • Обов'язково накривайте живіт рушником.
  • Остерігайтеся перегріву, стежте за температурою і своїм самопочуттям.
  • Пийте більше рідини тому організм після засмаги зневоднюється.

Перш ніж відвідувати солярій майбутня мама повинна в обов'язковому порядку проконсультуватися з лікарем.

Однак слід пам'ятати, що в період вагітності важливо, щоб мама добре себе почувала і перебувала в чудовому настрої. А якщо вам для цього необхідно зіграти в солярії, то можна і навіть потрібно це зробити. Але не варто забувати, що похід в солярій піддає дитину додаткового навантаження.

Ще буде цікаво почитати: Як правильно парити ноги при кашлі

Чи можна мамі, що годує в солярій

В цілому мамі, що годує можна засмагати в солярії. Солярій - це один з ефективних способів отримання вітаміну D3, необхідного для засвоєння кальцію. Елемент обов'язково потрібен мамі і для нормального розвитку малюка.

Правильний процес засмаги негативно на лактацію не впливає.

  • Варто з особливою обережністю ставитися до вибору кремів, лосьйонів, щоб не було алергії. Не має значення, чи була у вас до пологів алергічна реакція, адже організм відновлюється і може реагувати на все нове непередбачуваним чином.
  • Строго дозувати час. 5 хвилин цілком достатньо, навіть якщо до пологів Ви були затятою «прихильницею засмаги».
  • Груди необхідно закривати в період засмаги. Засмага топлес виключається. При грудному вигодовуванні вона схильна до негативним впливам.

Що робити якщо обгоріло обличчя або пішла алергія

Що робити якщо обгоріло обличчя або пішла алергія

Причина того, що особа згоріло або обгоріло в солярії в тому, що ви неправильно підібрали час перебування або крем. Пошкодження проявляються через пару годин.

Насамперед, що потрібно зробити - це піти і вмитися теплою водою без миючих засобів. Пошукайте в аптечці засіб від опіків. Пошкодження мають 100% схожість з сонячними опіками. Підійдуть препарати з пантенолом. Можна використовувати і народні засоби (йогурт). Деякий час уникайте прогулянок на відкритому сонці.

Якщо після відвідування солярію на обличчі виявили висип, набряклість, лущення, то у вас алергічна реакція. У більшості випадків дані симптоми проходять через пару днів. Якщо алергія не проходить - це привід звернутися до лікаря.

У висновку ще раз нагадаємо, що ми за красивий, головне, безпечний загар в солярії. Важливо під час зупинитися, щоб не перетворитися на «мавпочку». Наша з Вами мета - зробити колір шкіри яскравіше і шляхетніше, змінити дефекти і зміцнити організм.

Радимо до прочитання

Часто зустрічається питання «Чи можна брати телефон в солярій?
Косметологи, вирішуючи питання «скільки разів і хвилин зіграти?
Чи правда?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»