Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Весняні канікули 2015: як правильно організувати відпочинок дитини

  1. ЧИТАЙ ТАКОЖ: Як правильно спланувати канікули дитини: поради педіатра

Весняні канікули в 2015 році починаються як зазвичай, 22 березня, але триватимуть цілих два тижні! Як організувати відпочинок дитини, щоб перехід від канікул до школи проходив спокійно.

Під час весняних шкільних канікул у дитини різко змінюється розпорядок всього дня і сну: хлопці звикають відсипатися до 9-10 годин ранку, багато грають і гуляють. Твоя задача зробити так, щоб після канікул уроки не стали для школяра справжнім стресом. Як же діяти?

1 Нехай дитина дотримується звичайного розпорядку дня і під час канікул: підйом не пізніше 8.00, а сон з 22.00.

2 На канікули, як правило, задають уроки. Простеж, щоб завдання виконувалися не в останній вечір перед першим навчальним днем. Не лінуйся, подивися щоденник і разом з дитиною визначте, що має бути зроблено. Потім домовтеся, в який час він буде виконувати завдання. Якщо він зрозуміє, що в день йому буде потрібно не більше 20 хвилин, то навряд чи буде чинити опір.

3 Кращий помічник при багатьох проблемах - це свіже повітря. Під час канікул постарайся, щоб ваша дитина частіше бував на вулиці, грала в рухливі ігри. Буде ідеально, якщо іноді ці прогулянки будуть сімейними. Організуй відпочинок дитини правильно. Учень, який проводив багато часу на вулиці під час канікул, адаптується до школи набагато швидше, ніж той, хто весь цей час просидів біля комп'ютера і телевізора.

4 Зверни увагу на харчування дитини. З весняним авітамінозом впорається полівітамінний комплекс, але перед тим, як купувати порадься з лікарем.

5 Останні 3-4 дня канікул наблизити режим дня до шкільного. Можливо, для цього доведеться настояти на тому, що він не дивився фільми, які закінчуються пізно. Терпи все «Ну, мама, будь ласка!» І «Я на тебе образився».

6 Не забувай про ласку. Психологи кажуть: якщо дитину не гладити щодня по голові, то у нього «засихає мозок». Звичайно, це образний вислів, але воно недалеко від істини. Доведено, що діти, яких батьки часто гладять по голові, обіймають, цілують, більш оптимістичні, кмітливі і відкриті в спілкуванні.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Як правильно спланувати канікули дитини: поради педіатра

Як же діяти?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»