Сироїдіння - це не просто модно. З настанням весни тема консервованих і заморожених овочів і фруктів стає неактуальною. Навіть якщо ви взимку не відмовляли собі в заморських овочах з магазину, зголоднілий організм вимагає свіжої зелені, і готовий вживати її в первозданному вигляді, без термообробки. І чим вище шкала термометра росте в плюс, тим більше на столі переважають страви сироедческой кухні.
Таке прагнення до сироїдіння викликано організмом неспроста. Суть його полягає у вкушении живої їжі. Все, що проходить теплову обробку понад 42 оС вважається вже неживої (не сирий) їжею.
У здорової їжі здоровий дух. Навесні, коли все оживає, наш організм теж начебто прокидається після зимової сплячки і прагне насолодитися свежевиращеннимі овочами і фруктами - отримати живу енергію з їжі. Незважаючи на низьку калорійність, така їжа дає набагато більше здорової енергії, ніж найкалорійніше м'ясо.
Сироїдіння допомагає зробити фігуру стрункою без жорстких дієт і виснажливих вправ. Харчуючись взимку переважно їжею тваринного походження, багатої білком, ми забезпечуємо себе теплом і енергією, але при цьому засмічуємо свій організм шлаками, що неминуче позначається на нашій вазі, на нашій шкірі та волоссі. Споживаючи сирі овочі і фрукти ми, навпаки, розвантажуємо, очищаємо і зціляємо своє тіло.
Клітковина і хлорофіл, що входять до складу овочів і фруктів, сприяють очищенню і відновленню організму. Також ці компоненти викликають лужні реакції, що перешкоджає виникненню алергій, шкірних і грибкових захворювань.
Особливості страв сироедческой кухні:
- Швидкі в приготуванні.
- Не вимагають додаткової термообробки.
- Не містять солі.
- Нагрівати можна до 42 оС.
Навіть не будучи закостенілим Сироїд, зробіть своє меню і меню ваших близьких сироедческімі стравами.
Салат «Весна»
Складові:
- 1 помідор
- 1 огірок
- ½ болгарського перцю
- 50 гр. редису
- 3-4 листи салату
- 2 ст.л. рослинної олії
- ½ пучка петрушки
Поріжте всі овочі кубиками. Подрібніть листя салату і зелень. Змішайте овочі та зелень, заправте їх рослинною олією.
Салат з капусти і авокадо
Складові:
- 200 гр. капусти
- 1 авокадо
- 1 морква
- 1 пучок зеленої цибулі
- 2 ст.л. лимонного соку
Нашинкуйтекапусту і зелену цибулю. Потріть на дрібній тертці моркву. Поріжте кубиками авокадо. Перемішайте овочі і заправте їх соком лимона.
Помідорний салат з морквою і часником
Складові:
- 3 середніх помідора
- 1 невелика морква
- 1 зубок часнику
- 1 пучок петрушки
- 2 ст.л. рослинної олії
Крупно наріжте помідори. Натріть моркву на дрібній тертці. Перемішайте помідори з морквою. Додайте туди подрібнену зелень і видавіть зубок часнику. Заправте салат олією.
Зверніть увагу, що в ці рецепти не входить сіль, тому що вона є консервантом, що суперечить канонам сироедческой кухні!
Тут ми розглянули лише деякі рецепти з сироедческой кухні, якими можна як урізноманітнити повсякденне меню, так і оздоровити свій організм. Якщо ж ви серйозно зацікавилися сироїдінням, як способом життя, рекомендуємо звернутися до дієтолога. В центрі здорового харчування «НоуХауМед» ви завжди зможете отримати адекватну консультацію, достовірне і швидке обстеження, а також знайти особистого дієтолога , Який стане вам вірним другом.