Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Конняку. конжаковий спонж

  1. Хто такий конняку і що таке конжаковий спонж
  2. Для чого потрібен спонж. Фішки конжаковий спонжа
  3. Як вибрати конжаковий спонж
  4. структура спонжа
  5. форма спонжа
  6. просочення
  7. Найпопулярніші просочення спонжів
  8. Як користуватися спонжем конняку
  9. Як доглядати за спонжем
  10. Коротко про головне

Азія НЕ втомлюється слати нам класні косметичні гаджети і нові цікаві продукти

Азія НЕ втомлюється слати нам класні косметичні гаджети і нові цікаві продукти. У цьому пості ми розповімо про конжаковий спонж. Ці незвичайні губки захопили світ два роки тому.

Що таке спонж конняку, як він працює, які косметичні завдання вирішує, як вибрати відповідний спонж, як користуватися конняку і правильно доглядати за азіатської штучкою, - читайте в цій статті.

Хто такий конняку і що таке конжаковий спонж

Хто такий конняку і що таке конжаковий спонж

Рослина конняку живе в Південно-Східній Азії.

Конняку також відомий як аморфофаллус коньяк, коняку, Конжак, картопля конняку, мова диявола, лілія вуду, долоню змії, слонячий батат, konjac, konjak, konjaku, konnyaku potato, devil's tongue, voodoo lily, snake palm, elephant yam. 🤓

Основний компонент коренів (бульб) конняку - глюкоманнан, рослинне волокно, відмінний адсорбент. Сухий корінь конняку на 40-60% складається з волокон глюкоманнана.

Волокна глюкоманнана дуже гігроскопічні. Вони здатні увібрати обсяг рідини в 200 разів більше власної ваги. Тому з них виходять класні губки.

Губки і спонж роблять з перемелених коренів конняку без штучних добавок і барвників.

Спонж конняку ще називають конжаковий спонж або Конжак.

Для чого потрібен спонж. Фішки конжаковий спонжа

Навіщо ми зазвичай тягнемо руку до спонж? Потім, що хочемо глибше й ефективніше очистити шкіру. І спонж, як правило, - помічник нашої умивашкі.

Фішка конняку в тому, що він здатний ефективно очищати шкіру сам, без додаткових засобів. Волокна спонжа вбирають забруднення з шкіри, глибоко очищаючи її.

Але не всім комфортний такий варіант вмивання. Якщо ви не відчуваєте достатнього очищення без пінок або гелів для вмивання, використовуйте їх разом з конняку.

Пружна, «гумова» текстура конжаковий спонжа дає густу щільну піну, тому умивашкі потрібно зовсім небагато і витрата кошти помітно скорочується.

Крім цього у конняку ще ціла пачка класних властивостей. він:

  • надає легкий антибактеріальний ефект і запобігає запалення - волокна глюкоманнана діють як природний антисептик;
  • відкриває закупорені пори, очищає їх від сальних пробок і усуває чорні точки;
  • допомагає ефективно змити з шкіри водостійкі сонцезахисні засоби, з якими не завжди може впоратися звичайний засіб для вмивання;
  • акуратно відлущує ороговілі частинки шкіри;
  • усуває лущення, робить шкіру гладкою і шовковистою;
  • не сушить і не порушує бар'єрні функції шкіри;
  • легко масажує і покращують мікроциркуляцію;
  • швидко сохне між застосуваннями, тому у мікробів практично немає шансів на заселення.

Конжаковий спонж працює дуже делікатно. Він зовсім не травмує шкіру під час вмивання. Тому добре підходить для чутливої ​​і схильної до куперозу шкірі.

Як вибрати конжаковий спонж

Як вибрати конжаковий спонж

Структура спонжа пориста. Розмір пір визначає м'якість або твердість губки. А ще спонж відрізняються за формою і складом просочення.

структура спонжа

Спонж з великими порами більш жорсткі. Такі губки підійдуть для нормальної і вікової шкіри.

Спонж з дрібними порами - м'якше. Вони незамінні, якщо у вас чутлива, схильна до запалень або куперозу шкіра.

форма спонжа

Знайти спонж можна на будь-який смак, але частіше за все вони бувають круглими, овальними або краплевидними. Форма не впливає на якість губок, вибирайте ту, яка вам більше подобається.

Конжаковий губки є і для тіла. Вони більшого розміру і найчастіше прямокутної форми. Такі губки відмінно підходять для очищення шкіри в області шиї і декольте, а також для миття дітей і немовлят, у яких більш ніжна і чутлива шкіра.

просочення

Для посилення природних властивостей спонж просочують натуральними добавками, які додатково вирішують специфічні проблеми шкіри.

Найпопулярніші просочення спонжів

  • Зелений чай - потужний природний антиоксидант , містить катехіни , Вітаміни С і Е. Вони тонізують шкіру і зміцнюють дрібні судини. Спонж з зеленим чаєм освіжає шкіру, вирівнює її рельєф, прибирає дрібні запалення. Хороший вибір для жирної і втомленою шкіри.

  • Бамбуковий вугілля - відмінно видаляє зовнішні забруднення: жир, бруд, пил, а також запах. Якщо у вас жирна шкіра, схильна до підвищеного забруднення, утворення комедонов і чорних крапок, спонж з вугіллям допоможе з ними впоратися. А ще він знімає свербіж, запалення і почервоніння.

  • Лаванда - ефективно бореться з грибками і бактеріями, загоює дрібні ранки, тріщинки і рубці. А ще м'яко очищає і освіжає шкіру. Це універсальний спонж для будь-якого типу шкіри.

  • Куркума - містить вітаміни групи В, Е і С, мікроелементи і антиоксиданти. Знімає запалення, дезінфікує, загоює пошкодження, стимулює регенерацію. Спонж з куркумою підійдуть для проблемної, схильної до запалення, а також вікової шкіри.

  • Біла глина - прекрасно утримує вологу. Тому спонж з білою глиною стають особливо м'якими і ніжними, що особливо оцінять власниці ніжною, чутливою, сухою і збезводненої шкіри.

  • Червона глина - стимулює мікроциркуляцію, зменшує судинну сіточку, уповільнює появу зморшок. Спонж з додаванням червоної глини відмінно підійдуть для догляду за зрілою, чутливої ​​і схильної до куперозу шкірою.

Як користуватися спонжем конняку

Використовуйте конжаковий спонж для вмивання кожен день, самостійно або з звичними засобами для очищення шкіри.

  • Вийміть спонж з вакуумної упаковки.

  • Якщо спонж з просоченням, то під час першого використання додатково намочувати його не потрібно.

  • Спонж без просочення - сухий і твердий як камінь. Занурте його в теплу воду на 10-30 секунд, щоб він став м'яким і пружним.

  • Протріть обличчя вологим спонжем плавними круговими рухами по масажних лініях, у напрямку від зони чола до шиї.

Протріть обличчя вологим спонжем плавними круговими рухами по масажних лініях, у напрямку від зони чола до шиї

  • Якщо ви використовуєте конняку в тандемі з умивашкой, нанесіть на спонж трохи засобу і вспеньте. Масажними рухами протріть спонжем особа. Потім промийте його і приберіть спонжем залишки умивашкі з шкіри.

  • Конжаковий спонжем можна знімати косметику. Нанесіть на нього своє засіб для демакіяжу і протріть обличчя. Потім промийте спонж і протріть ним особа начисто.

Як доглядати за спонжем

Як доглядати за спонжем

Щоб спонж був живий, бадьорий і свіжий якомога довше, ось вам шпаргалка по догляду.

  • Після кожного використання ретельно промивайте конняку в теплій проточній воді.

  • Якщо ви любитель стерильної чистоти, обробляйте спонж окропом. Але не влаштовуйте йому жарку лазню частіше одного разу на тиждень.

  • Після використання акуратно вичавлювати спонж, не викручуючи і не натискаючи на нього з силою.

  • Підвісьте віджатого конняку за протягнути в нього мотузочку. Не сушіть спонж на вертикальній поверхні: в нижній частині буде накопичуватися волога, а це - прямий шлях до утворення грибка і розмноженню бактерій.

  • Сушіть спонж в темному, добре провітрюваному приміщенні.

Пам'ятайте, що навіть при дотриманні всіх правил догляду, термін життя спонжа не більш як три місяці. Не використовуйте його довше.

Коротко про головне

  • Конжаковий спонж або конняку - натуральна губка для очищення шкіри. Її роблять з бульб рослини конняку.

  • При виробництві конжаковий спонжів використовують тільки натуральні просочення, без хімічних добавок і барвників. Просочення посилюють властивості конняку, борються з проблемами шкіри і покращують її стан.

  • Структура спонжа пориста. Розмір пір визначає м'якість або твердість губки. Чим більше часу, тим жорсткіше губка.

  • Конняку можна використовувати з очисними засобами і самостійно. Завдяки своїм складом, він здатний ефективно очистити шкіру без умивашек.

  • Крім очищення шкіри, конжаковий спонж м'яко відлущують, запобігають запалення, борються з чорними точками, усувають лущення і стимулюють мікроциркуляцію.

  • Користуватися конжаковий спонжем можна кожен день. Він підійде для всіх типів шкіри, у тому числі для чутливої, ніжної, тонкої і дитячої.

  • Термін життя спонжа при правильному догляді - три місяці.

А ви вже познайомилися з конняку? Діліться досвідом в коментарях!

Прокачивайте косметичну грамотність, залишайтеся з нами і будьте красивими.

До нових зустрічей в ефірі LaraBarBlog. ♫

А ви вже познайомилися з конняку?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»