Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





біозавивка вій

  1. Що таке біозавивка вій
  2. Біозавивка вій допоможе
  3. Біозавивка вій фото до і після
  4. Інші статті розділу

Зміст статті:
Хто не мріє про довгі, густі вії з грайливим вигином, так зачаровує діючих на чоловіків? За допомогою нарощування можна зробити вії довшими і густіше, а фарбування перманентної тушшю допоможе їм стати темніше і виразніше на тривалий термін. Крім цього існує така процедура як биозавивка вій, яка підійде тим, у кого довгі вії.

Що таке біозавивка вій


Біозавивка вій або перманентна завивка вій - це процедура, зазвичай виконується в салонах, але фахівці з великим досвідом часто виконують її на дому. Вона дозволяє надати віям форму, мати яку хоче кожна красуня. Крім цього існує ламінування вій, ця процедура виконується точно так же, тільки в препарат входить кератин, який обволікає вії і додає їм додатковий обсяг.

Косметологи переконані, що біозавивка практично нешкідлива, так як до складу коштів не входить аміак і перекис водню, як при хімічній завивці вій. А ось милуватися ефектом можна протягом 1-2 місяців. Однак, якщо судити з відгуків, для більш тривалого результату кожні 3-4 тижні необхідно виконувати корекцію. Робиться це тому, що віям властиво постійно оновлюватися, старі вії випадають, а нові ростуть в колишньому, неправильному напрямку.

Показання для біозавивка вій


Біозавивка показана тим, у кого довгі неслухняні вії. А для тих, у кого вони рідкісні і короткі, ця процедура буде марною, їм можна порадити використовувати засоби для росту вій або нарощування вій. Так як деякі недобросовісні майстри роблять її всім за бажанням клієнток, не враховуючи якість і кількість вій, біозавивка вій відгуки має суперечливі.

Біозавивка вій допоможе


- надати бажану форму довгим прямим віям;
- змінити напрямок деяких війок, які вибиваються із загальної маси;
- відкрити погляд, піднявши опущені або короткі вії, підкоригувати форму кінчиків;
- створити гарний вигин вій тим, хто схильний до появи алергічних реакцій і не може вдатися до нарощування.

Що з себе являє процедура завивки вій


Всі маніпуляції зазвичай тривають від 30 до 60 хвилин, в залежності від стану натуральних вій і виробника використовуваних препаратів. Не викликає ніяких побічних реакцій і абсолютно безболісна. Звичайно ж, за умови, що все виконано правильно.

Перший етап. На самому початку необхідно накласти спеціальні подушечки на основі гідрогелю на нижню повіку. Це допоможе відокремити нижні вії і захистити ніжну шкіру від попадання препаратів. Потім майстер, використовуючи знежирюючий засіб, очищає верхні вії від частинок пилу і бруду.
Другий етап. Тепер необхідно вибрати розмір силіконової подушечки, яка використовується як одноразові бігуді, вона називається коклюшках. Різні виробники пропонують такий вибір подушечок: розмір S - маленький, М - середній, великий - L, і найбільший - XL. Розмір підбирається в залежності від довжини вій: чим більше довжина, тим відповідно більше і розмір. Для коротких вій і створення більшого вигину застосовуються тонкі бігуді.

Види бігуді для вій




Третій етап. Бігуді необхідно прикріпити до верхнього століття за допомогою спеціального клею. Робити це потрібно якомога акуратніше, по напрямку від зовнішнього куточка ока до внутрішнього або навпаки. При цьому силіконову подушечку потрібно максимально наблизити до зони коренів.
Далі нанести на бігуді невелику кількість клею. Клей висихає дуже швидко, тому за один раз покривається поверхню шириною не більше 0,5 см. Використовуючи пінцет або зубочистку, вії акуратно піднімають і по черзі приклеюють до підготовленого ділянці бігуді. Кожна вія має бути зафіксована в правильному напрямку, не перетинаючись з іншими.

Четвертий етап. Коли все вії закріплені належним чином, їх потрібно обробити спеціальним Размягчитель. Цей склад наносять таким чином, щоб він потрапляв тільки на середню частину вій, не зачіпаючи кореневу зону і кінчики. Робиться це для того, щоб уберегти слизову оболонку ока і тонкі, більш тендітні кінчики вій. Для того, щоб біля зовнішнього і внутрішнього куточка ока зробити менш крутий завиток, засіб слід наносити на більш вузьку зону. Час впливу підбирається індивідуально, і залежить від стану і структури вій, конкретного виробника, а так само від того, завивка це або корекція. Чим більш слухняним і м'якше вії - тим менше часу буде потрібно (зазвичай від 8 до 15 хвилин).
П'ятий етап. Фіксація. Після того, як залишки размягчители зняті сухий ватною паличкою, настає черга наступного препарату - фіксатора. Наносять його за тим же принципом, що і пом'якшувач і залишають на віях на такий же час. Потім вії потрібно обробити будь-яким живильним маслом і почекати ще 3 хвилини.
Через покладений час залишки масла і препаратів видаляються спеціальним засобом - клінсером, яке одночасно допомагає легко і безболісно відокремити вії від бігуді. Робити це потрібно акуратним рухом, від одного з куточків очі до іншого.
Завершальний етап. Необхідно пам'ятати, що фарбувати вії можна тільки на наступний день після процедури, а нарощування виконувати не раніше, ніж через 3-4 дні, а краще - через тиждень.
Існує думка, що біозавивка - процедура досить проста, і виконати її можна самостійно і в домашніх умовах. Однак це не зовсім так. Досить незручно наносити препарати, закривши одне око. Результати можуть бути непередбачуваними. Ось чому, кошти для біозавивка неможливо знайти в звичайних косметичних магазинах. Доступ до них мають тільки дипломовані фахівці в цій галузі, або особи, які пройшли спеціальне навчання. Біозавивка вій в домашніх умовах не проводиться, за винятком випадків, коли ви викликали майстра додому.
Необхідно знати, що кожна марка препаратів відрізняється своїм складом і технікою нанесення. Тому важливо звертатися до досвідченого фахівця, що розбирається у всіх тонкощах процесу.

Догляд та протипоказання для завивки вій


Насправді, будь-які засоби для біозавивка не так нешкідливі, як нас хочуть переконати їх виробники. У складі будь-якого з них міститься та чи інша кількість хімічних речовин. Наприклад, в Європі таке поняття як "биозавивка" взагалі не існує, а дана процедура називається там всього лише "делікатній системою завивки".
До сих пір залишається спірним питання, чи можна виконувати таку завивку при вагітності і вчасно годування грудьми. Перш за все тому, що немає точних даних про ступінь впливу дисульфіду сірки, що входить до складу препаратів, на організм вагітної жінки і плоду.
Тим, хто схильний до алергії на будь-які хімічні препарати фахівці обов'язково порадять зробити тест на переносимість.
Постійно виконувати біозавивку теж не рекомендується, так як віям необхідний час на відпочинок і відновлення. Добре використовувати для лікування вій касторове масло або реп'яхову олію .
Протягом доби після даної процедури заборонено мити вії або терти їх руками, а також відвідувати басейн або сауну. Пізніше ніяких обмежень немає: можна перебувати на відкритому сонці, купатися і фарбувати вії. Рекомендується щодня доглядати за віями, використовуючи масло персикових або абрикосових кісточок, зародків пшениці або касторову. А ось тим, хто хоче поєднати процедуру біозавивка і нанесення перманентної туші, користуватися жиросодержащие засобами не можна, так як вони здатні розчиняти туш.

Біозавивка вій фото до і після







Біозавивка вій: відео





Теги:

Аналітика ринку

Останні пости в блогах на нашому сайті



Останні топіки форуму на нашому сайті


Відгуки про процедуру Біозавивка вій
[Залишити відгук]

Залиште ваш відгук про цю процедуру (він з'явиться на цій сторінці після модерації)
У цій формі потрібно описувати тільки особистий досвід від проходження процедури. Для того, щоб залишити коментар, що стосується змісту статті, використовуйте іншу форму - в блоці "коментарі" внизу сторінки.

Інші статті розділу

Ламінування волосся
Ламінування волосся - це процедура відновлення структури волосся. Сама по собі процедура не є лікувальною, її ефект триває максимум 4-5 тижнів. Суть процедури полягає в нанесенні декількох захисних шарів спеціального засобу на пошкоджену волосся для утворення захисної плівки, яка зволожує і захищає волосся протягом місяця. Елюмінірування волосся
Елюмінірування волосся - це один з видів ламінування, що представляє собою процедуру фарбування волосся без руйнування структури волосся. Крім того ця процедура захищає волосся від шкідливих впливів навколишнього середовища і може бути здоровою альтернативою звичайному фарбування. Як відростити довге волосся
На темпи зростання і структуру волосся впливають такі фактори, як спадковість, екологія, якість засобів по догляду за волоссям, вплив температури при проведенні процедури випрямлення або використання фена і багато інших. Як відростити бороду
Відрощувати бороду стало модно, дорослі чоловіки і юнаки задаються питанням, як відростити бороду, яку форму вибрати і як за нею правильно доглядати. На всі ці питання ми відповімо в цій статті. Туш для волосся
Туш для волосся - аж ніяк не новинка б'юті-ринку. Це косметичний засіб відомо вже більше 20 років, однак сьогодні знову в моді. Безумовно, у сучасних модниць, які хочуть щодня вражати новим, цікавим чином, виникає чимало запитань щодо правильного використання, нанесення і вибору кольору. Фарбування волосся: технологія і підбір кольору
Фарбування волосся - один з найпопулярніших способів зміни іміджу. Можна вибрати кардинально інший колір, освітлити кілька пасом або зробити натуральний відтінок більш виразним. Залежно про цілей, які ви перед собою ставите, необхідно уважно підійти до вибору потрібного відтінку фарбувального кошти, щоб домогтися оптимального результату. Дарсонваль для волосся
Лікування випадіння волосся апаратом Дарсонваля засноване на впливі на організм людини змінного струму з високою напругою, завдяки чому посилюється мікроциркуляція лімфи і крові і прискорюються обмінні процеси. Себорея: причини, симптоми, лікування. Огляд шампунів від лупи
Шкірні захворювання - це завжди великий стрес для людини. Приховати косметичні дефекти такого роду дуже важко, тому що вони дуже помітні навіть неозброєним оком. Одним з таких захворювань є себорея, що виявляється, зокрема, наявністю лупи. Про те, як і чим усунути прояви, викликані хворобою, розглянемо далі. Фарбування волосся балаяж
Кожна жінка хоче мати модну зачіску і красивий колір волосся. Зараз з'явилося багато різних технік фарбування волосся: Балаж, Шатушь, омбре, нюд, громбре і інші. Як в них не заплутатися і вибрати потрібну? У цій статті ми розповімо про фарбування волосся балаяж і порівняємо цю техніку з іншими популярними. Як часто треба мити голову
З появою великої кількості засобів по догляду за волоссям, не вщухають суперечки про те, як правильно доглядати за локонами і, зокрема, як часто треба мити голову. Організм кожної людини індивідуальний і відповісти на питання однозначно не можна. Частота миття волосся залежить від декількох факторів. Розглянемо їх докладніше.

Коментарі

Як в них не заплутатися і вибрати потрібну?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»