Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Економія з бойлером - це можливо!

З травня 2016 року суттєво подорожчало гаряче водопостачання, і багато людей вирішили купити електричний водонагрівач з метою економії. Як правильно користуватися приладом знають всі власники бойлера, а ось як при цьому економити на електроенергії знають лише деякі. Дотримуючись дуже простим правилам, ми навчимо Вас користуватися бойлером і при цьому не переплачувати за електрику!
З метою економії потрібно дотримуватися трьох головних правил.
1) Вибір оптимального місця для установки бойлера.

Довгий трубопровід "охолоджує" гарячу воду і тим самим витрачає зайві кіловати!

При відкритті крана гарячої води, окріп, який зберігається в баку, повинен проштовхнути перед собою остигнула воду в трубах, і навпаки, при закритті крана невикористана гаряча вода залишається в трубах. Що отримуємо? Отримуємо втрату 0,4 літра гарячої води на кожному метрі труби діаметром 1/2 дюйма при кожному використанні крана. Для уникнення даної втрати потрібно правильно розмістити водонагрівач. Ідеальне місце бойлера буде між двом точками роздачі води, наприклад між ванною і кухнею, і при цьому друга точка (кухонна) повинна коротше першої, оскільки її використання набагато частіше. Але вже якщо розміщення неможливо через планування, то хоча б утеплите трубопровід поліпропіленом.
2) Оптимальний режим роботи бойлера.

Правильно налаштований режим роботи істотно заощадить кіловати!

Думки споживачів тут розходяться: одні стверджують що необхідно, щоб апарат цілодобово, інші ж вважають що 4-5 годин роботи на добу більш ніж достатньо.Помилкові обидва варіанти!Економії не буде при відключенні розігрітого до максимуму бойлера, і при постійній роботі в режимі постійного споживання струму теж!Як же бути?Оптимальним варіантом вважається робота цілодобово при температурі 55-60 ° C.При цьому режимі досягається більше економії, ніж при постійному відключенні розігрітого до максимуму бойлера, і до того ж знижується утворення накипу, що подовжує строк служби Тена.
3) Профілактика нагрівального елементу (Тена)
Накип - головна проблема поганої роботи бойлера.ТЕН на якому утворився накип ефективно не працюватиме, оскільки частина енергії поглинається саме нею.Очистивши нагрівальний елемент Ви моментально помітите економію на електроенергії.Думки споживачів тут розходяться: одні стверджують що необхідно, щоб апарат цілодобово, інші ж вважають що 4-5 годин роботи на добу більш ніж достатньо
Зробити це дуже легко.Прилад відключається від живлення, зливається вода, демонтується нагрівальний елемент, який далі слід помістити в воду з ліммоной кислотою до повної його очищення.І все, очищений ТЕН монтується назад в бойлер і включають в звичайний режим використання.Якщо ж Ви не хочете самі возитися з брудною роботою, можна викликати майстра , Який швидко і якісно зробить все за Вас.Заплатити за таку послугу прийдется від 250 до 400 грн.


Приємних покупок!
С ув. ТД "Аqua venti"

Що отримуємо?
Як же бути?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»