Що являє собою професійна косметика
Професійна декоративна косметика, перш за все, створена для відео- та фотозйомок. Основною вимогою до таких косметичних засобів - стійкість.Професійна декоративна косметика відрізняється за кількома параметрами: діапазон застосування, щільність текстури, насиченість пігментами, додаткові опції, форма випуску, вартість продукту.
Багато професійні косметичні засоби не призначені для повсякденного макіяжу. Їх основним призначенням є щільний тон з ідеальною корекцією недоліків шкіри і максимально вигідного колірного рішення на час майбутнього заходу.
Помада і туш для вій в даному випадку завжди максимально стійкі і водостійкі. Тональний крем має щільну, важку структуру, як правило, на основі силікону. Тіні для повік і помада професійних серій найчастіше щільні і матові. Адже блиск для губ і перламутр завжди можна нанести зверху. Пудри і тональні креми професійних марок також не містять іскристих добавок.
кольори професійної косметики також відрізняються щільністю і насиченістю. Властивості цієї косметики допомагають фахівцям створювати справжні витвори мистецтва візажу, які вражають різноманітністю колірної палітри, чистотою і яскравістю відтінків.
Професійна декоративна косметика пропонує палітри для салонного макіяжу, палітри зі спецефектами для подиумного макіяжу. Вона радує фахівців різноманіттям різнофактурних фарб. Вони бувають жирними, сухими, що розводяться спиртом або водою. Асортимент професійної декоративної косметики містить також ряд спеціальних засобів, які при повсякденному використанні будуть недоречні. Наприклад, прозора пудра-антиблиск, база для тіней і помади, гель для фіксування брів, щільні тони у вигляді стіки (майже грим), сухі блискітки, слюда, олівець для запобігання розтікання помади.
Лінії професійної косметики
- Estee Lauder - якість без компромісів
Величезною популярністю користуються колекції декоративної косметики Estee Lauder блискучих рожевих і іскристих-синіх тонів. Також популярні фруктові соковиті кольори блиску для губ Pure Color Gloss і пудра Face Illuminating Powder сяючого ніжно-рожевого кольору. Широким попитом користуються тіні для повік Pure Color Cool, які не тільки мають унікальну текстурою, але і дарують відчуття прохолоди.
Для нігтів компанія пропонує особливі, крижані ефекти (бузковий, диня, арктичний), для очей - новинку у вигляді сяючого мусу для повік, який можна наносити пальцем. Туш Lash XL Maximum Length Mascaraот Estee Lauder гарантує екстремальне подовження вій. Ексклюзивна формула ElongEX містить еластичні мікроволокна, які вкупі з «суперпрітягівающей» щіточкою нарощують вії і максимально збільшують їх довжину.
Єдиним недоліком косметики Estee Lauder є її висока вартість. Наприклад, за невеликий тюбик тонального кошти доведеться віддати близько 2500 рублів. Ціни на помади та блиски для губ починаються з 1200-1500 рублів.
- Max Factor - «Для зірок і для вас»
Останні новинки для губ - це прорив в мистецтві візажу. Lip Volumizer - безбарвна основа під помаду. Вона збільшує обсяг губ, зволожує їх і містить вітамінний комплекс. Ця основа може використовуватися і окремо, як блиск. Інноваційна двостороння помада Lipfinity Colour & Gloss наноситься в два етапи: матова основа, а потім світловідбиваючий блиск. І все це пишність залишиться на губах як мінімум на 8 годин.
Але, як і у будь-якої косметики, і у MaxFactor є свої недоліки. Наприклад, багато жінок незадоволені пудрою Crem Puff, яка нерівномірно розподіляється по шкірі і скочується протягом дня. Але зате її зможе без зусиль замінити розсипчаста пудра Natural Minerals. На відміну від попередньої, вона лягає відмінно і виглядає дуже натурально.
Косметика Max Factor припала до смаку багатьом зіркам американського шоу-бізнесу. Серед шанувальників цієї косметики Демі Мур, Мішель Пфайфер, Мадонна та ін. Засоби цієї марки широко застосовуються для театрального і кіно-гриму. Актори фільмів «Англійський пацієнт», «Форест Гамп», «Титанік», «Красуня», «Евіта» гримировались саме цією косметикою.
- Helena Rubinstein - унікальний образ
Тональний продукт марки - Color Clone містить в собі покоління пігментів, які відтворюють структуру шкіри обличчя, не змінюючи його основний відтінок. У серію Color Clone входять дванадцять відтінків - від темно-коричневого до майже безбарвного. Для свіжого рум'янцю або корекції особи Helena Rubinstein пропонує рум'яна-пудру Color Statement for Cheeks. Прозорі і світяться пудрообразной рум'яна підходять для будь-якої шкіри і тримаються весь день.
Косметика Helena Rubinstein не тільки відповідає останнім тенденціям сучасного макіяжу, але і відрізняється високою якістю. Єдиний недолік цієї декоративної косметики - досить висока вартість. Ціни на туш цієї марки починаються з 800 рублів, вартість тональних основ варіюється від 1500 до 3500 рублів. А за помаду цієї марки доведеться віддати близько 1000 рублів.
Відмінностей між непрофесійної і професійної декоративною косметикою чимало. Безумовно, що поважає себе візажист віддасть перевагу саме продукції для професіоналів. Однак захоплюватися подібними засобами в домашніх умовах все ж не варто. Щоденне нанесення профсредств може надати згубну дію на шкіру. Використовувати професійну декоративну косметику в звичайному житті варто виключно напередодні святкових заходів та урочистих подій.
Статті по темі