- суть процедури
- Технологія в кілька етапів
- Так ботокс або ламінування?
- Результати та відгуки про ботокс вій
- Про можливі наслідки і протипоказання
Вії для жінок ніколи не були незначною деталлю вигляду: адже саме на очі прекрасної дами (що б там не говорилося про «тяжінні» до інших частин тіла) представники сильної статі звертають увагу в першу чергу.
Зміст статті:
У різні епохи за красою війок ретельно стежили жінки відомі і знамениті: вони, керуючи за допомогою краси чоловіками (Клеопатра, мадам Помпадур і ін.), Зуміли внести чимало «свого» в історію всього людства. Цікаво, що у самих чоловіків вії від природи довше, хоча їм (здебільшого) це «абсолютно все одно».
І сьогодні про виразні очі і чарівний погляд мріють майже всі дівчата і жінки: так хочеться «кидати» на свого обранця спокусливі погляди з-під густих, блискучих і довгих вій! Але далеко не всім така можливість дарована матір'ю-природою: у багатьох вії короткі або безбарвні, рідкісні або просто слабкі. На щастя, зараз подібні мрії реалізуються швидко і без зусиль, завдяки досягненням косметологів, які хочуть допомогти жінкам добитися привабливості і привабливості.
Про нарощування і ламінуванні вій чули всі жінки, а багато хто із задоволенням користувалися перевагами цих косметичних процедур. А недавно з'явився ботокс для вій (цю «революційну» процедуру ще називають Lash Botox або Botox Lashes), що поліпшує їх вид надовго - на 1-3 місяці. Ще після ботокса, як заявлено виробником, вії відновлюються, стають міцнішими і швидше ростуть.
суть процедури
Що ж таке ботокс вій? Це ін'єкції? Зовсім ні - уколи тут ні при чому: адже ботокс - назва речовини, косметичного складу, який допомагає віям знайти блискучий і здоровий зовнішній вигляд. Крім ботулотоксину - саме він надає віям пружність і еластичність надовго, - до складу входить чимало натуральних активних компонентів, від гіалуронової кислоти до екстрактів рослин. Корисні речовини проникають в глибину вій і «трудяться», виконуючи все, що обіцяє виробник і косметологи.
Технологія в кілька етапів
Умовно процедура ботокса вій, що триває близько двох годин, включає три основних етапи. Майстер укладає клієнтку на кушетку. Спочатку роблять біозавивку і забарвлюють вії. Бажаний вигин вій треба створити, а потім зафіксувати за допомогою спеціальних бігуді; останні підбираються по довжині вій. Нижню повіку захищається спеціальними накладками - патчами, а на верхнє кладуть силіконові валики, щоб «тримати» вії; потім накладаються бігуді і фіксують склади.
Далі віям надається потрібний відтінок: майстер наносить обраний склад, що містить стійкий пігмент. Кольори різні - за бажанням, хоча чорний і коричневий - традиційні.
Останній етап - нанесення ботокса: він повинен захистити і оздоровити вії, допомогти їм підтримати водний баланс і відновити структуру. Склад-коктейль наносять пензликом, дають йому вбратися і теж фіксують; зверху ще прикривають плівкою або іншим матеріалом.
Загалом, вії «отримують повний комплект» за одну процедуру, але все використовувані склади (якщо салон професійний і шановний) безпечні, з гіпоалергенними компонентами. Кожен склад повинен залишатися на віях приблизно 10-15 хвилин; перед нанесенням наступного складу майстер ретельно видаляє залишки попереднього. Ботокс тримають довше за інших - іноді до 20 хвилин, і теж видаляють залишки. Багато жінок буквально відразу бувають приємно здивовані помітним ефектом процедури, хоча нерідко виявляється не повністю на наступний день.
Так ботокс або ламінування?
Ламінування, як правило, проходить швидше і коштує дешевше ботокса вій, хоча і тут ціни можуть відрізнятися в рази. Так, у великих містах ціни починаються від 1,5 тис. Р. (Хоча можна знайти і дешевше), але можуть досягати і 6 тис., Якщо салон «розкручений», а майстер має безліч призів і сертифікатів. Ботокс вій же коштує 3-4 тис. Р. і більше (хоча можливість знайти за 2-2,5 тис. теж є). Кажуть, що результат схожий, і зовні це так - спочатку.
Що кажуть про ламінування?
Нерідко зовнішнім ефектом ламінування жінки задоволені більше, але час показує, що здоровіше вії не стають. Навпаки, багато, пройшовши ламінування кілька разів, відзначають, що посилюється ламкість і випадання вій. Інші мінуси: в очі добу не повинна потрапляти вода; далі, при знятті макіяжу, не можна користуватися спонжами, та й косметика теж дозволена не будь-- тушшю і підведенням користуватися не рекомендується.
Позитивні відгуки в сторону ботокса вій
Ботокс вій, при своєму оздоровчому впливі, цих мінусів позбавлений. Догляд нескладний, а результат тримається довше: через 1,5-2 місяці вії стає густішим, і навіть «сплячі» волоски відновлюють зростання. Вмиватися і купатися можна хоч відразу ж після виходу з салону; при бажанні можна застосовувати туш. Однак для продовження ефекту ботокса краще ставитися до вій уважніше: знімати макіяж при першій нагоді, а не тягнути до відходу до сну - вії повинні дихати; будьте обережні - використовуйте засоби для демакіяжу без спирту і лугів; диск спочатку тримайте у століття (20-30 секунд), а потім м'яким рухом видаляйте косметику. А якщо змащувати вії маслами на ніч, ефект ботокса буде вій ще міцніше. При бажанні можна повторити процедуру, не чекаючи зниження дії ботокса - через 1,5 місяці, але не раніше, та й потреби в цьому немає.
Результати та відгуки про ботокс вій
На що скаржаться?
Негативні відгуки про ботокс вій теж зустрічаються, але вони частіше пов'язані з економією: послуги майстрів на дому коштують дешевше, але не всякий майстер використовує якісні матеріали та має потрібний професіоналізмом. До мінусів відносять дорожнечу процедури і неможливість отримати хороший ефект на коротких світлих віях - їх власницям краще вибрати інші способи надання виразності очках.
Результатами задоволені!
Більшість дівчат результатами ботокса для вій радіють: вії набувають гарний вигин, їх обсяг збільшується, погляд стає більш відкритим і привабливим. Навпомацки вії теж стають «приємніше»: легкі, рівні, м'які, шовковисті; їх приємно чіпати руками, але краще робити це рідше - нехай відпочивають і набираються сил.
Дівчата відзначають: «процедура розслаблююча», «результат перевершує очікування», «забула про туш - перестала спізнюватися на роботу через макіяжу», «очі доглянуті і яскраві», «вії як у Мальвіни», «жодного разу не пошкодувала» і т.д.
Про можливі наслідки і протипоказання
Негативні наслідки після ботокса вій можливі. Почервоніння повік, подразнення слизової очей, свербіж і навіть висипання можуть з'явитися при схильності організму до алергічних реакцій. Необхідно заздалегідь протестувати засіб, що використовується косметологом - для цього потрібна додаткова консультація.
Протипоказання теж частіше індивідуальні. Можна сказати, що їх майже немає: мало кому захочеться проводити маніпуляції з віями при травмованих очах, при кон'юнктивіті і інших інфекціях, або після офтальмологічних операцій. Під час місячних і при вагітності робити ботокс вій також не рекомендується.
Автор: Гатаулина Галина
Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні та передруці матеріалу активне посилання на жіночий сайт www.inmoment.ru обов'язкова!
Теги: ботокс вій
Це ін'єкції?Так ботокс або ламінування?
Що кажуть про ламінування?