- На що необхідно звернути увагу, купуючи лампи для сушіння нігтів?
- Яку лампу для сушіння нігтів вибрати?
- Чи шкідлива УФ лампа для сушіння нігтів?
- Правила роботи з лампою для сушки нігтів
Використання інноваційних гель-лаків дали можливість забезпечити довговічність манікюру, але для ефективності проведення процедури необхідна лампа для сушки нігтів. Тільки при використанні ультрафіолетових променів покриття на нігтях набуває потрібну міцність.
Відвідування салонів, нарощування нігтів, покриття сучасними засобами зараз коштують недешево. Багато жінок стали освоювати технологію і виконувати манікюр будинку. Купівля лампи для сушіння нігтів стала актуальним питанням. Це цілком виправдано. Адже неодноразове проведення нарощування, покриття гель-лаками в домашніх умовах в результаті демонструють істотну економію коштів.
На що необхідно звернути увагу, купуючи лампи для сушіння нігтів?
Сучасні лампи - високотехнічні прилади з великим функціоналом. Їх успішно використовують і в салонах, і вдома. Технологія вимагає застосування ультрафіолетової лампи для полімеризації нарощених нігтів і затвердіння покриття шелак. Однак і для звичайного лаку також можна використовувати універсальний прилад. Сушка займе дуже короткий час, а триматися на нігтях лак буде дуже міцно!
Правильно підібрати лампу не дуже легко, адже в магазинах представлено безліч моделей. Для початку необхідно вивчити її характеристики.
Потужність. Професійна лампа для гелевих нігтів має велику потужність, адже постійний приплив клієнток в салоні вимагає максимум результативності за короткий час. Для домашніх цілей рекомендується використовувати лампу середньої потужності.
Конструкція. Закритий корпус має отвір для рук. Ультрафіолет не повинен потрапляти в очі. Існують прилади з можливістю впливу на одну або дві руки одночасно. Другу з метою економії часу найчастіше купують для манікюрних салонів.
Наявність автоматичного лічильника часу (регулятора). Зручне пристосування дозволяє не хвилюватися про те, скільки підсушується шар гелю. Вручну засікати час при наявності лічильника немає необхідності.
Наявність або відсутність вентилятора, що дозволяє зменшити печіння на пальці.
Кількість діючих ламп, тип вбудованих ламп.
Яку лампу для сушіння нігтів вибрати?
Існує кілька видів ламп.
УФ лампа для сушіння нігтів з люмінесцентними елементами
Використання люмінесцентних ламп має багато переваг:
- низьке споживання енергії;
- великий термін служби ламп - 5 000-10 000 годин;
- доступна ціна.
Недоліки цього виду ламп:
- рядків служб залежить від частоти включень;
- висока температура (близько 50 градусів) при неправильному використанні може привести до обпеченю гелю, нагрівання корпусу приладу;
- при зниженні температури в приміщенні до 10 градусів лампи можуть зіпсуватися;
- нестабільність напруги в мережі також може привести до виходу ламп з ладу;
- не рекомендується дивитися на лампи в приладі. Це шкідливо для очей;
- в складі ламп знаходяться шкідливі пари ртуті. Необхідно утилізувати лампу і чітко дотримуватися запобіжних заходів після виходу приладу з ладу.
Ультрафіолетові лампи можуть бути індукційного і електронного типу. Електронні УФ лампи чутливі до перепаду температур. Індукційним такі перепади не страшні, тому й коштують вони дорожче.
газосветние лампи
Працюють з використанням ламп CCFL на основі світіння газу. Вони застосовуються в приладах для сушіння нігтів порівняно недавно.
Переваги газосвітних ламп:
- величезний рядків роботи - до 80 000 годин.
- незначне нагрівання, що виключає припікання шару гелю, нагрівання рук;
- значне енергозбереження;
- відсутність шкідливого впливу на шкіру і очі.
Світлодіодні led-лампи для сушіння нігтів
Вони працюють на основі світлодіодів, мають безліч переваг:
- незначне нагрівання;
- сушка нігтів займає кілька секунд;
- низьке енергоспоживання;
- екологічна безпека для здоров'я, шкіри та очей;
- незначне нагрівання елементів;
- при перегорання одного-двох елементів не відбувається значного погіршення якості сушіння, відбувається перерозподіл світла. В цьому випадку замінити лампи можна і пізніше;
- термін служби ламп до 100 000 годин.
Світлодіодні лампи все ж мають недоліки:
- не підходять для полімеризації твердих акрилових гелів;
- мають досить високу ціну.
гібридні лампи
Їх називають найбільш підходящими і досконалими для сушіння нігтів. Гібридні апарати оснащені двома видами ламп - LED і CCFL. Вони запалюються одночасно, смакоти переваги двох приладів:
- полімеризація всіх видів гель-лаків;
- час висихання - мінімальне;
- при роботі апарат не нагрівається. Скручування і обжог гелю не спостерігається;
- економія електроенергії;
- безпеку для здоров'я;
- довговічність. Термін експлуатації не залежить від числа включень.
Відповідно, і ціна на такі високотехнічні апарати висока.
Чи шкідлива УФ лампа для сушіння нігтів?
Повідомлення про шкоду лампи почали з'являтися тоді, коли у двох жінок виявили прогресуючий рак на кистях рук. Після анкет і опитувань з'ясувалося, що обидві вони систематично робили манікюр з використанням УФ лампи. Тоді й почалися численні дослідження! Але результати дослідів американських вчених довели, що ризик виникнення пухлин дуже низький! При щотижневому впливі протягом 10 хвилин на протязі 250 років датчики показали низький поріг ризику. Нагадаємо, що в манікюрних салонах для сушки гель-лаку досить лише 3 хвилин.
У медицині застосовуються деякі препарати, в основі яких лежить лікування ультрафіолетом. Не було помічено ризику виникнення ракових клітин при такому впливі.
Правила роботи з лампою для сушки нігтів
Для тих, хто освоює манікюр в домашніх умовах необхідно знати правила безпеки при користуванні лампою.
- Очищення лампи значно подовжить термін її експлуатації. Якщо залишки гелю прилипли до поверхні, то обережно видаліть їх твердим предметом. Чи не застосовуйте для цих цілей розчинник, тому що він роз'їдає поверхню лампи. Пил необхідно прибрати з приладу м'яким пензликом.
- Дезінфекція поверхні повинна проводитися кожного разу після того, як інша людина скористався лампою. Це запобіжить можливість зараження грибковими інфекціями або іншого роду мікроорганізмами. Дезінфекція проводиться спеціальними засобами.
- Лампа не повинна перегріватися. Вплив прямих сонячних променів також небажано для приладу.
- Якщо в лампі перегоріли світяться елементи, то слід якнайшвидше замінити їх. Недостатнє і нерівномірне висвітлення не забезпечить належної сушки акрилових нігтів. Навіть якщо час впливу збільшити, то гарантії якісного манікюру з необхідною міцністю немає.
- Вбудовані в прилад лампи рекомендовано міняти після 2000 годин роботи. Після цього часу вони виснажуються, що зробить проведення манікюру неякісним. Крім того, експлуатація понад 2000 годин стає небезпечною для рук.
Виконання цих правил дозволить створити такий же ідеальний манікюр, як на фото!
Лампи для сушіння нігтів сьогодні не є розкішшю. Їх часто купують любительки домашнього манікюру. Жінки твердо впевнені, що проведення манікюрних процедур будинку повністю відповідає всім стандартам, їх якість не поступається салонному догляду! А виконати нейл-арт будь-якої складності можна самостійно, в зручний час!
На що необхідно звернути увагу, купуючи лампи для сушіння нігтів?
Яку лампу для сушіння нігтів вибрати?
Чи шкідлива УФ лампа для сушіння нігтів?
На що необхідно звернути увагу, купуючи лампи для сушіння нігтів?
Яку лампу для сушіння нігтів вибрати?
Чи шкідлива УФ лампа для сушіння нігтів?