Одяг з бавовни набуває все більшої популярності. Матеріал насправді гідний і якісний, але є у нього деякі особливості, знаючи про які, ви зможете уникнути розчарування в ньому. Однією з таких особливостей є догляд за ним, і тільки знаючи точні правила і рекомендації по догляду годі й гадати, сідає чи бавовна після прання. Варто пам'ятати, що бавовняні матерії можуть злиняти або швидко втратити насиченість кольору, якщо ви перете їх в неправильному режимі або неналежної побутовою хімією.
• Для того, щоб матеріал не сів, потрібно пам'ятати про температурні режими і не виварювати його. Матерія сама по собі гігроскопічна і досить міцна, ви можете прати її і при високих температурах. Але вона, швидше за все, зменшить річ на пару розмірів. Оптимальна температура при пранні такого матеріалу 30-50 градусів.
• Перед пранням обов'язково розсортуйте бавовняні речі на кольорові і білі. Це необхідно, в першу чергу, тому, що фарба не стійко тримається на натуральних волокнах матерії і може злиняти на інші речі. У другу чергу варто знати, що д ля прання білої та кольорової бавовни завжди використовуються різні пральні порошки. Для білого з відбілювачем, для кольорового з ензимами.
• Так само варто пам'ятати і про те, що часто бавовняні речі можна привести в непридатність неправильної сушінням, тому не користуйтеся прищіпками в процесі догляду за одягом з цього матеріалу. І тоді бавовняні речі будуть радувати вас первозданним виглядом довгий час.
Ці прості рекомендації допоможуть вам після відходу отримати бавовняні вироби в первозданному стані, а також зберегти це стан на кілька років! Тепер ви не будете кожен раз думати: сяде улюблена річ чи ні. При правильному догляді бавовна після прання не сідає.