Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Як зробити волосся густими: «розведення» волосяних фолікул

  1. Як додати додаткову густоту?
  2. Народні засоби
  3. маски
  4. Втирання і ополіскування

Мрія будь-якої дівчини - красиві, здорові, густе волосся Мрія будь-якої дівчини - красиві, здорові, густе волосся. Добре, якщо природа нагородила таким щедрим подарунком. В іншому випадку на досягнення заповітної мети доведеться витратити багато сил і коштів або ... розпрощатися з мрією.

Густота волосся прямо залежить від кількості волосяних фолікулів. У нормі їх повинно бути близько 150 тисяч. Тому щоденна втрата в 100 волосків непомітна і несуттєва. Якщо ж з якоїсь причини зростання волосся уповільнений, а кількість випадають волосся, навпаки, збільшено, шевелюра, на жаль, рідшає, і говорити про густоті волосся не доводиться.

До причин, які можуть викликати уповільнення росту волосся і сильне випадання, відносяться стреси, недостатнє харчування, агресивна дія фарб для волосся і засобів для щоденного стайлінгу, хвороби.

Насамперед необхідно усунути причини втрати волосся: пройти медичне обстеження, налагодити харчування, підключити прийом вітамінно-мінеральних комплексів, на час перестати користуватися засобами для фарбування й укладання або переключитися на більш щадні. А як тільки причини будуть усунуті, можна перейти до комплексу заходів щодо відновлення густоти волосся.

Як додати додаткову густоту?

Повернути волоссю втрачений об'єм можна двома способами - штучним і природним.

До штучного належить метод нарощування волосся. Такий спосіб допоможе знайти не тільки бажану густоту, але і бажану довжину. З нарощеними волоссям можна робити все те ж саме, що і з справжніми: мити, сушити, укладати, фарбувати і т.д. Єдиний мінус цієї процедури - вартість, вона досить висока, тому дозволити собі нарощування волосся може далеко не кожна жінка.

Більш кардинальний метод - пересадка (мікротрансплантація) волосся, коли волосся, взяті з потиличної частини, пересідають в зони облисіння. Однак цей метод - вже крайній захід. Фактично, це операція, яка проводиться під місцевим наркозом. І як будь-яке оперативне втручання, цей метод, дуже дорогий до того ж, пов'язаний з ризиком для здоров'я.

Тому краще всього розглянути природні методи відновлення волосся. Для визначення найбільш підходящого найкраще звернутися до лікаря-трихолога.

1. Масаж голови

Іноді трапляється, що волосяні цибулини «неактивізованому» Іноді трапляється, що волосяні цибулини «неактивізованому». «Розбудити» їх, прискорити активне зростання може масаж голови - простий, але ефективний метод. Провести його можна в косметичному салоні, підключивши попутно застосування різних спеціальних активізують коштів - масел, сироваток і т.д.

2. Правильне харчування

Про нього вже згадувалося вище. Збалансований раціон, що включає в себе вітаміни (В, С, Е і Р), мінеральні комплекси, мікроелементи (залізо) в достатній кількості, може в чималому ступені посприяти зростанню волосся і збільшення їх обсягу.

3. Розтирання

Щоб «оздоровити» шевелюру, можна влаштовувати їй щоденні розтирання. Робиться це так: сполоснути волосся прохолодною водою і потім махровим рушником енергійними рухами розтерти їх до появи відчуття жару. Стійкий результат буде помітний після 3-4 місяців щоденних розтирань

4. Спеціальні засоби по догляду

Зробити волосся густіше можуть перукарі. Професійні шампуні, кондиціонери та інші засоби по догляду за шевелюрою, щоб додати об'єм волоссю , Зміцнити волосяні цибулини і знизити кількість випадають локонів.

Народні засоби

Незважаючи на велику кількість косметичних і медичних засобів, які сприяють зростанню обсягу волосся, багато жінок не виключають зі свого арсеналу і народні методи - нітрохи не поступаються за ефективністю і до того ж перевірені не одним поколінням.

1 1. Активізувати ріст волосся і оздоровити шкіру голови може такий засіб: трави - базилік, м'ята, шавлія і розмарин (купити в аптеці) - кожній по 2 ст. л., ефірні масла: лаванди - 5 крапель, м'яти - 3 краплі, яблучний оцет - 2 склянки.

Трави змолоти, влити оцет і масла і настояти в скляному посуді 14 днів, процідити. У склянці теплої води розвести 2 ст. л. настою і цей склад втирати в шкіру голови раз в 6-7 днів на ніч. Вранці вимити волосся як зазвичай.

2. Добре допомагає вживання в їжу обліпихи або прийом відвару з молодих гілок рослини (1 ст. Л. На 1 л води, закип'ятити і остудити). Допомагає також втирання у волосся після миття масла обліпихи.

3. Змішати в пропорції 1:10 касторове масло і масло календули. Використовувати суміш для втирання за дві години до миття голови.

4. Ополіскування пивом сприяє зростанню і зміцненню волосся. Єдиний мінус - запах.

5. Відварити в літрі води жменю листя лавра. Відвар остудити, процідити і користуватися ним при обполіскуванні волосся після миття.

6. Добре мити голову будь-якими кисломолочними продуктами - кефіром, кислим молоком, сироваткою.

маски

Добре допомагають зміцнити волосся різні маски.

1. Яєчний жовток збити разом з 1 ст. л. дріжджів і 1 ст. л. будь-якого відвару трав (ромашки, календули, звіробою). Маску залишити на годину в теплі, потім влити в неї реп'яхову олію (1 ст. Л.) І будь ефірне (10 крапель). Теплий склад нанести на волосся, зверху надягти поліетиленову шапочку і закутати в теплу тканину. Через півгодини можна вимити волосся. Курс - двічі в тиждень протягом 30 днів.

2. Настоянку червоного перцю розводимо з теплою водою в співвідношенні 1: 1. Потім отриманим складом розводимо дріжджі (2 ст. Ложки перцевої суміші на 20 гр. Дріжджів). Акуратно втираємо складу в корені волосся, змиваємо через 30 хвилин.

2. 2-3 ст. л. кедрових горіхів розтовкти в скляному посуді, підливаючи періодично воду. Отриману кашку поставити в гарячу духовку (150 ° С) на півгодини. Як тільки маса стане по консистенції нагадувати молоко, дістати її і остудити. Наносити за тими ж правилами, що і маску в рецепті №1. Курс: щодня 14 днів підряд.

3 3. 0,5 скл. мигдалю (солодкого) подрібнити в блендері і розвести теплим молоком до консистенції сметани. Нанести на волосся, укутати, змити через пару годин. Курс: 1 раз на тиждень протягом місяця.

4. жовток + 1 ст. л. масла будяків + по 1 ч. л. меду і коньяку. Все розмішати і використовувати за звичайною схемою. Через 2 години змити.

5. Пол склянки кефіру + яйце + 1 ч. Л. какао-порошку. Збити і нанести пошарово (1 шар, потім, у міру підсихання другий, третій і т.д.). Укутати в тепло, через півгодини змити дитячим шампунем і обполоснути відваром кропиви. Курс: тричі на тиждень протягом 3 місяців.

6. У співвідношенні 1: 1 змішати касторове масло і 96-процентний спирт. Суміш втерти в коріння волосся, через 3 години змити дитячим шампунем і обполоснути водою, підкисленою лимоном або оцтом.

Втирання і ополіскування

1. 1 ст. л. шишок хмелю (купити в аптеці) залити 200 мл окропу і варити 30 хвилин. Охолодивши і процідивши, втирати рідина в волосся.

2. 6 ст. л. березового листя залити 400 мл окропу і настояти. Відваром обполіскувати голову після миття.

3. Реп'ях нарізати і проварити 20 г сировини в 500 мл води 5 хвилин. Остудити, процідити і втирати в коріння або обполіскувати їм волосся.

4. Заварити 1 ст. л. розмарину лікарського 400 мл окропу, настояти 2 години, процідити і втирати в коріння двічі в тиждень.

5. Активно лисіють місця натерти часниковим соком і прогріти їх під сонячними променями до почервоніння. Таким же чином можна використовувати сік цибулі ріпчастої або хрону (але без прогрівання).

Перед тим, як використовувати народні методи щодо збільшення обсягу волосся, потрібно переконатися у відсутності алергії на ті чи інші компоненти.

Як додати додаткову густоту?
Як додати додаткову густоту?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»