Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Зняття нарощених акрилових і гелевих нігтів в домашніх умовах. Який засіб (рідина) використовувати для зняття акрилових нігтів. Яке використовувати засіб для зняття гелевих нігтів

  1. Яке використовувати засіб для зняття гелевих нігтів
  2. Як зняти гелеві нігті самостійно?
  3. Який засіб (рідина) використовувати для зняття акрилових нігтів.
  4. Як самостійно зняти акрилові нігті?

Гелеве або акрилове нарощування нігтів стає все більш популярною послугою, яку пропонують і салони, і майстри, які виїжджають на будинок. Крім того, що такі нігті виглядають красиво, вони приховують дефекти і нерівності натуральних нігтів, нерідко служать хорошим захистом від пошкоджень і впливу побутової хімії.

Крім того, що такі нігті виглядають красиво, вони приховують дефекти і нерівності натуральних нігтів, нерідко служать хорошим захистом від пошкоджень і впливу побутової хімії

Тим не менш, важливо знати, що в деяких випадках нарощування нігтів протипоказано:

  • - Не можна нарощувати нігті, якщо є грибкові захворювання нігтьової пластини.
  • - Перед нарощуванням можна робити обрізний манікюр.
  • - Акрилові або гелеві нігті протипоказані, якщо власні нігтьові пластини пошкоджені.
  • - Нарощування протипоказано вагітним і схильним до алергії на метакрилати.
  • - З особливою обережністю варто поставитися до процедури нарощування нігтів тим, хто страждає захворюваннями ендокринної та травної систем, лікується антибіотиками або проходить хіміотерапію.

Яке використовувати засіб для зняття гелевих нігтів

Гель м'якший і природний на вигляд матеріал, ніж акрил. Нарощувати гелеві нігті складніше, ніж акрилові, видаляти, відповідно теж.

Гелеві нігті рекомендується знімати тільки у фахівця.

Перш ніж знімати гелеві нігті самостійно, потрібно усвідомити, що матеріал, з якого їх роблять, не піддається впливу розчинників, тобто єдиний шлях - спилювати. Якщо робити це самостійно, великий ризик пошкодити натуральний ніготь.

На сьогоднішній день склад гелю, з якого роблять гелеві нігті, змінюється, деякі салони пропонують нові склади, видаляти їх легше. Нові «м'які» гелі видаляють за допомогою рідини для зняття гелевих нігтів. Наприклад, підійде марка Soak Off. Ця марка виробляє і гель, і рідина для зняття. Очевидно, що марка самого гелю і марка рідини повинні збігатися: рідина Soak Off не вилучено гель іншої марки. Існує ще одна серія засобів - Artificial Nail Remover.

Втім, якщо у вас немає рідини тієї ж марки, що і гель, гелеві нігті доведеться спилювати бафом, а краще - звернутися до майстра манікюру.

Як зняти гелеві нігті самостійно?

Приготуйтеся до досить тривалій процедурі. Запасіться пилочками з різним ступенем абразивності, полірувальним бафом, ватяними дисками, кусачками для нігтів, ацетоном або рідиною для зняття лаку, і захисними окулярами для очей. Шматочки гелевих нігтів дуже гострі, вони можуть відлітати під час кусання і опиловки. Також пил від нігтів може потрапляти в очі, тому їх потрібно убезпечити. Отже, крок за кроком.

  1. Вільну частину гелевого нігтя видалити за допомогою кусачок або щипчиків.
  2. Почати спилювання верхнього шару нігтя пилкою з великим абразивом. Робити це дуже обережно, оберігаючи живий ніготь і шкіру на пальцях. Час від часу потрібно струшувати пил і спостерігати за прогресом.
  3. Щоб побачити, спилюємо гель або вже свій ніготь, можна змочити в ацетоні ватний диск і провести по нігтя. Буде видно різницю і кордони між гелем і живий пластиною.
  4. Коли більша частина гелю видалена, слід перейти на дрібнозернисту пилочку. Натискати на ніготь потрібно легше, і продовжувати обпилювання.
  5. Якщо гель почав від нігтя отшелушиваться невеликими лусочками, значить, пора переходити на полірування бафом. Доводимо до кінця весь процес.
  6. Тепер потрібно добре вимити руки і нанести щедрий шар живильного крему. Приділити особливу увагу кінчиків пальців і нігтів.

Багато майстрів воліють акрилові нігті - їх простіше моделювати і набагато простіше знімати.

Який засіб (рідина) використовувати для зняття акрилових нігтів.

Акрилові нігті досить міцні і тримаються до трьох місяців. Проте, зняти їх вдома зовсім нескладно. Процедура повністю аналогічна салонної.

Оскільки акрил чутливий до ацетону, знімають його - як в салоні, так і вдома - за допомогою ацетонових ванночок.

Оскільки акрил чутливий до ацетону, знімають його - як в салоні, так і вдома - за допомогою ацетонових ванночок

Як самостійно зняти акрилові нігті?

Подбайте заздалегідь, щоб приміщення відмінно провітрювати. Налийте ацетон в мисочку і поставте її в посудину з теплою водою. Опустіть нігті в ацетон, щоб рідина повністю покривала нігті. Через кілька хвилин акрил набрякне. Дочекайтеся, коли акриловий шар буде легко відходити від вашого натурального нігтя. Зніміть акрилові нігті, а після видаліть залишився акрил ацетоном. Поверхня натурального нігтя акуратно відшліфуйте бафом. Знімаючи акрилові нігті, пам'ятайте, будь ласка, про те, що ацетон миттєво запалюється! Ні в якому разі не тримайте ванночку з ацетоном біля джерела вогню і не нагрівайте водяну баню на газу!

Часто використовується такий варіант.

  • Одягати захисні окуляри і приступити до видалення вільної частини нігтя щипцями або кусачками.
  • Крупноабразівной пилкою потрібно зняти верхній захисний шар штучного нігтя. Він не зможе розчинитися навіть в ацетоні, і не дозволить розчиняти решту нігтя.
  • Кожен ніготь акуратно покрити ватним диском, просоченим ацетоном або рідиною для зняття лаку з вмістом такого.
  • Обернути ніготь з ватним диском фольгою якомога щільніше, щоб повітря не потрапляло всередину і не випаровувався ацетон.
  • Щоб розм'якшити акрил буде потрібно приблизно 35-40 хвилин. Після закінчення цього часу під фольгою буде знаходитися желеобразная субстанція, яку потрібно прибирати досить швидко, поки акрил знов не затвердів.
  • Ватним диском з ацетоном потрібно очистити залишки акрилу з нігтів, вимити руки з милом, просушити і рясно змастити кремом.

Навіть якщо вийшло зняти нарощені нігті вдома і не принести їм сильного шкоди, все ж неодмінно потрібно приділяти особливу увагу ніжним нігтьовим пластин. Для цього рекомендується використання гасових або із застосуванням морської солі ванночок, вітамінних та поживних масок, масажу з лікувальними маслами бергамоту, сосни, ромашки, обліпихи і багатьох інших. Не варто забувати і про те, що здоров'я нігтів безпосередньо залежить від того, яку їжу ми їмо. А вже пошкодженим нігтям і поготів потрібен повний комплекс вітамінів і мінеральних речовин.

Якщо вдасться зняти нарощені нігті правильно і без негативних наслідків, значить, наступного разу шикарний манікюр доставить вам ще більше естетичного задоволення.

Як самостійно зняти акрилові нігті?
Як зняти гелеві нігті самостійно?
Як самостійно зняти акрилові нігті?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»