Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Ламінування волосся: плюси і мінуси, користь чи шкода

  1. Суть процедури ламінування
  2. опис процесу
  3. Плюси і мінуси ламінування
  4. Позитивні сторони
  5. Негативні сторони
  6. Догляд за волоссям після ламінування
  7. Використання желатину
  8. рецепт маски

Природа щедро нагородила слабка стать волоссям, але цей дар потрібно берегти і підтримувати. Комусь достатньо звичайного догляду, щоб шевелюра виглядала шикарною. А деяким доводиться бути завсідниками салонів краси.

Які тільки види послуг не пропонують своїм клієнткам перукарні. Багато з процедур добре знайомі жінкам. А інші зовсім недавно з'явилися в прейскурантах. До таких належить ламінування волосся. Що воно собою являє? Які у нього є плюси і мінуси, приносить воно користь або, можливо, шкода? На ці та інші питання ви отримаєте відповіді в даній статті.

Суть процедури ламінування

Суть процедури ламінування

Ламінування за останнім часом стало однією з найпопулярніших процедур. Під час її проведення на локони наноситься спеціальний косметичний склад, що містить біоактивні добавки і протеїни пшениці. Він створює навколо стовбурової частини волоса плівку. Ця плівка може бути безбарвною або кольоровий, і призначена для захисту шевелюри від шкідливих впливів середовища. Тривалість ефекту триває до 2 місяців.

У ламінування кілька видів здійснення:

  1. Холодний спосіб - цей нескладний процес можна здійснювати і вдома
  2. Гарячий спосіб - ефективніше, ніж холодний, але і складніше, його проводять тільки фахівці
  3. Ламінування безбарвне - в залежності від виду плівки
  4. Ламінування кольорове - змінює колір волосся

Процедура практично не має протипоказань, тому стала настільки популярна за короткий час.

опис процесу

опис процесу

Це дуже просте дію. Готовим вітамінним складом ретельно обробляють волосся і витримують близько півгодини. За цей час на кожному волоску утворюється невидима захисна плівочка. Зачекавши певний час, склад змивають. А захисна плівка залишається, вона буде змиватися поступово, весь цей час, оберігаючи волосся від негативних погодних та природних умов.

У гарячого ламінування ефект значно вище, але підходить воно далеко не всім. Цей спосіб здійснюється за допомогою високої температури: волосся, заховані під спеціальну шапочку, прогрівають спеціальним апаратом. При цьому поживні речовини активуються і швидше проникають в волоски. Але якщо волосся сильно пошкоджені, гарячий спосіб чреватий збільшенням проблем.

Плюси і мінуси ламінування

Якби ця косметична процедура не мала ніякими корисними якостями, вона не була такою популярною.

Позитивні сторони

До її основних позитивних сторін відносять:

  • Вона практично нешкідлива. У рідкісних випадках відзначають протипоказання до її застосування.
  • Після її проведення волосся стають сильними і блискучими. Через нанесеної плівки волосся набуває чинності еластичність, отже, більш захищені від механічних пошкоджень: не деформуються і не випадають при розчісуванні.

Через нанесеної плівки волосся набуває чинності еластичність, отже, більш захищені від механічних пошкоджень: не деформуються і не випадають при розчісуванні

  • Ламінування - це щит від негативних навколишніх впливів: спеки, морозу, снігу, дощу, гарячих завивок і укладок.
    Особливо хвалять процедуру власниці тонкого волосся . Завдяки перукарні послуги збільшується обсяг шевелюри, вона стає слухняною. На таких волоссі довше тримаються зачіски.
  • Користь ламінування відзначають ті, хто пройшов його після хімічної завивки або фарбування. Склад має властивість оберігати не тільки від зовнішніх факторів. Він дозволяє фарбі довше триматися на волоссі, при цьому колір виглядає насиченим і яскравим.
  • Вітамінні речовини ламінату благотворно впливають на структуру волосків.
  • Процедуру можна проводити навіть вагітним жінкам. Багато майбутніх мам стикаються з проблемами на волоссі, які стають тьмяними і млявими. За твердженням фахівців косметичну дію не заподіє шкоди, навпаки, протеїни і екстракти трав наситять локони.
  • При гарячому способі розсічені частки волосинки склеюються, таким чином, зникає проблема з січеться кінчиками.

При гарячому способі розсічені частки волосинки склеюються, таким чином, зникає проблема з січеться кінчиками

  • Ламінування зберігає і продовжує ефективність оздоровчих процедур проведених напередодні: лікувальні речовини масок, бальзамів, масел будуть триматися на волоссі, поки не змиється плівка.
  • Його роблять на хвилястих і кучерявого волосся, при цьому локони не випрямляються, а стають більш пружними і доглянутими.
  • Ламінат довго тримається на голові, змивання його відбувається поступово. Для повторення процедури не потрібно чекати повного зникнення ефекту.
  • При кольоровому ламінування у волосся з'являється той відтінок, який побажав клієнтка. Звичайно, кардинального перефарбування не відбувається, але є можливість отримати насичений колір, максимально наближений до природного. У продажу є понад двадцять відтінків біосостава.

Негативні сторони

Негативні сторони

Про цю перукарні послуги існує безліч різних відгуків. Зустрічаються серед них і негативні. Слід зазначити, що будь-яка процедура проявляється у кожної людини індивідуально, якщо у одного результат вийшов шикарним, зовсім не означає, що інший застрахований від плачевного результату. До негативних впливів відносяться:

  • Ціна її висока, але завжди є ризик потрапити до непрофесіоналові і отримати в результаті розчарування.
  • Плівка, нанесена на локони, ускладнює їхнє дихання. Волоссю, як і інших тканин необхідний кисень.
  • Волоски через ламінату утяжеляются, це загрожує збільшенням їх випадання.
  • Максимально ефективно проявлятися процедура починає далеко не відразу, тільки після декількох сеансів.
  • Звертатися до цього способу догляду за шевелюрою слід лише тим, у кого волосся пошкоджені. У разі, коли локони здорові і доглянуті, ефект буде практично не помітний.

Деякі навіть відзначають, що після змивання плівки, рослинність на голові стала виглядати гірше, ніж до ламінування.

Зваживши всі «за» і «проти» кожен сам вирішує, піддавати чи своє волосся можливих небезпек.

Догляд за волоссям після ламінування

Догляд за волоссям після ламінування

Як уникнути можливої ​​шкоди для шевелюри після процедури? Так як особливої ​​шкоди дана маніпуляція завдає, то і заходи, спрямовані на боротьбу з неприємностями незначні. Найголовніше здійснювати правильний догляд за локонами.

  • Змити плівку завчасно, яке б розчарування вона не приносила, не вдасться. Тому слід постаратися зберегти її цілісність. Перші дли після ламінування не можна мочити волосся і користуватися феном, прасування і плойкою. Згодом вибирати для миття голови м'які шампуні. Забороняється застосування лаків і мусів.
  • Краще утриматися від фарбування волосся, поки не зійде ламінат. Фарба не буде триматися. Хімічні елементи барвника вступлять в реакцію з біосоставом, і проблема не зникне, а завдасть ще більшої шкоди.
  • Маски і бальзами також виявляються неефективними через захисної плівки.
  • Якщо все ж володарка ламінованої зачіски вирішує, що волоссю необхідне підживлення у вигляді ополіскувача, то потрібно простежити щоб в складі кошти не було спирту і кислоти. Нехай це будуть рослинні косметичні масла. Ними можна змащувати локони два рази в тиждень перед сном.

Використання желатину

Провести косметичну процедуру можливо самостійно в домашніх умовах. При цьому використовувати звичайний харчовий желатин (докладніше - http://infoklan.ru/zhelatinovoe-laminirovanie-volos.html ). Такий варіант простіше і дешевше. Він більш прийнятний для тих, хто сумнівається в наслідках застосування салонного ламінату. Займе процес близько 60 хвилин.

рецепт маски

складові

  • 1 пакетик желатину
  • кип'ячена остудженому вода - деякі використовують молоко
  • м'який бальзам для волосся

приготування

  1. Желатин помістити в чашку, тонкою цівкою влити воду або молоко зі співвідношення 1: 3 (води більше, ніж желатину). Все ретельно перемішати, накрити кришкою і почекати приблизно півгодини, поки желатин НЕ набрякне.
  2. За цей час можна провести будь-яку лікувальну процедуру для волосся: маску, ополіскування трав'яним відваром.
  3. Через 30 хвилин перевірити желатинову суміш, в разі якщо основний інгредієнт не розчиниться, то чашку з вмістом необхідно трохи підігріти за допомогою водяної бані.
  4. Потім додати до маски трохи бальзаму, така кількість скільки використовується при звичайному митті голови. Ще раз перемішати і наносити на локони, намагаючись не зачіпати коренів.
  5. На голову надіти шапочку або пакет і огорнути рушником. Після цього волосся починає прогрівати феном протягом 10-20 хвилин. Маску не видаляти 40 хвилин.
  6. Остання дія: коли пройде певний час, голову промити без шампуню і просушити в природних умовах.

Після першого застосування такої маски ефект буде незначним, але поступове використання засобу подарує волоссю чудовий вид.

Будь-яке ламінування незалежно, де і чим воно зроблено, не слід проводити частіше, ніж 1 раз в 2 місяці.

Ця процедура не лікувальна, ставитися вона до коригувальних послуг, тому рішення про її застосування повинно бути обґрунтованим. А виконання даної маніпуляції довірити досвідченим майстрам.

Сподобалося? Поділися з друзями!

Вам буде також цікаво

Що воно собою являє?
Які у нього є плюси і мінуси, приносить воно користь або, можливо, шкода?
Сподобалося?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»