- Чай з корицею: користь
- Зелений чай з корицею для схуднення: міф чи реальність?
- коричний шкоду
- Як не помилитися у виборі кориці для чаю?
- Як приготувати чай з корицею: рецепти
Смачний, ароматний, зігріваючий і надає сили, чай з корицею - особливий напій. Східна пряність наділяє його своїми корисними властивостями, тому він здатний оздоровлювати організм, заряджати силами, енергією і теплом на весь день.
Чорний чай з корицею, як і зелений, вже давно підкорив Схід, і тільки недавно дістався до Росії. Звичайно, він особливо гарний у зимову холоднечу. Але не менш корисний і влітку. Що містить у собі цей винятковий напій, яку цілющу силу в собі несе? В цьому ми і будемо розбиратися.
Чай з корицею: користь
Перед очима стоять апетитні булочки, а ніс лоскоче приголомшливий коричнева запах. Пряність під назвою кориця дуже часто використовується в кулінарії для додання блюдам виняткового аромату. А захоплюються народною медициною фахівці радять тримати її не тільки на кухонній полиці, але в своїй аптечці. Тому що вона володіє безліччю корисних властивостей, про які, напевно, не кожен здогадується. Це просто склад потрібних людському організму мікроелементів, клітковини, вітамінів і антиоксидантів. Все це пряність передає чаю, а він в свою чергу:
- Налагоджує роботу шлунково-кишкового тракту.
- М'яко очищає кишечник.
- Утихомирює апетит (мова йде не про булочках, а про настої).
- Підсилює обмін речовин.
- Перешкоджає утворенню тромбів.
- Нормалізує цукор в крові.
- Знижує шкідливий холестерин.
- Стимулює роботу мозку.
- Допомагає при інтоксикації.
- Веде боротьбу з паразитами.
- Знижує вагу.
Все це можна отримати в подарунок, якщо вживати всього четверту частину, максимум половинку маленької ложки прянощі в день регулярно. Зелений і чорний чай з корицею для здоров'я просто знахідка.
Деякі властивості спеції дозволяють її включати в системи харчування для позбавлення від зайвої ваги.
Зелений чай з корицею для схуднення: міф чи реальність?
Повальний інтерес до прянощі, як засобу, який допомагає скинути непотрібні кілограми, виник вже давно. Це пов'язано з деякими властивостями східної пряності. Вона включена в багато системи харчування, призначені для тих, хто хоче схуднути. Спецію додають не тільки в чай, а й інші напої.
Кажуть, що корицю не потрібно навіть вживати, щоб схуднути, а досить лише вдихати коричнева запах. Начебто її ефірне масло утихомирює дике бажання що-небудь з'їсти під час дієти, коли це неприпустимо. Може бути, це і так, але раптом вдихає цей винятковий аромат голодна людина представить булочки? Все-таки краще худнути за допомогою чаю.
Зелений чай з корицею для схуднення робиться дуже просто. Листя треба взяти на літр гарячої води стільки, щоб напій подобався і підходив до смаку, а ось прянощі - вистачить і половини чайної ложечки.
Такий настій можна вживати в будь-якому вигляді, весь літр випивається протягом дня. З їжею він не пов'язаний. До речі, дія спеції в плані позбавлення від ваги підсилюють мед і імбир. Тому їх можна сміливо додавати в напій. Звичайно, якщо немає протипоказань до цих продуктів.
коричний шкоду
Чи може кориця завдати шкоди організму? Таке можливо при надмірному її використанні як прянощі, а й у вигляді чаю з нею переборщувати не можна. Настій протипоказаний:
- при хворому серці;
- високому тиску;
- хворобах печінки і нирок.
При вагітності часте вживання напою може стимулювати скорочення матки, є ймовірність виникнення викидня.
Як не помилитися у виборі кориці для чаю?
Краще купувати пряність у вигляді паличок. Але їх важко змолоти в порошок, тому часто доводиться брати вже подрібнений продукт.
Іноді під виглядом справжньої кориці продається китайський порошок. Вони відрізняються за кольором, тому слід знати, що натуральна пряність має світло-коричневе забарвлення, а підробка - більш темного буро-коричневого кольору.
Ще, при сумніві, можна перевірити якість, використовуючи простий йод. Треба капнути його на спецію. Якщо порошок стане блідо-синім, то це справжня пряність, якщо колір буде яскравим і насиченим - китайський порошок.
Як приготувати чай з корицею: рецепти
- У складі: чорний чай - 2 ч. Л., Подрібнені імбир і м'ята по 1 ч. Л., Кориця - половинка палички, гвоздичка - 1 штука. Інгредієнти залити 0,5 л. окропу, настоювати всього одну хвилинку, після чого потрібно напій процідити. Потім змішати настій з лимонним соком (з 1 лимона) або з 0,5 л. соку апельсина. Цей приголомшливий тонізуючий, що бадьорить, дуже смачний напій п'ється в холодному вигляді.
- Заварити будь-який чай, як подобається, додати туди трішки м'яти, чверть маленької ложечки кориці і трохи апельсинової або лимонної цедри. Настояти 5 хвилин, процідити і насолоджуватися!
Своєрідний аромат і солодкуватий, злегка пекучий смак кориці цінуються з найдавніших часів. Як і її корисні властивості. Але напевно мало хто знає, що вона є потужним афродизіаком, чинним в основному на прекрасну стать. І про те, що один тільки запах напою відновлює пошкоджену ауру і дає сили подолати будь-які розчарування, відновлюючи гармонію в душі. Так що, пийте коричнева чай!
Що містить у собі цей винятковий напій, яку цілющу силу в собі несе?
Зелений чай з корицею для схуднення: міф чи реальність?
Може бути, це і так, але раптом вдихає цей винятковий аромат голодна людина представить булочки?
Як не помилитися у виборі кориці для чаю?