Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Чи можна дітям виноград?

Початок осені - час, коли навіть московські ринки багаті достатком південних плодів і ягід Початок осені - час, коли навіть московські ринки багаті достатком південних плодів і ягід. Особливо притягують погляд яскраві грона винограду, перлинно-золотисті і темно-сині. Однак, багато мам побоюються годувати дитину цією ягодою. «Чула, що у винограді практично немає вітамінів і корисних мікроелементів, тільки цукор і вода. А вже маленьким дітям його і зовсім давати не варто, потім клопоту не оберешся: пронос, діатез і т.д. Чи правда це? »Аліна Суркова, Краснодар

Це не так. Виноград - по істині королівський плід, один з найцінніших енергетичних джерел, наданих нам природою. Завдяки багатству складу і м'якості смаку заслужив собі славу рослинного молока. У країнах, де поширене виноградарство (Німеччини, Швейцарії, Італії, Румунії) набуло широкої популярності лікування виноградом і продуктами його виробництва. Це лікування проходить тільки у вересні, жовтні і листопаді (в період збору винограду). Сенс лікування виноградом полягає в використанні очищувальних властивостей винограду і його здатності виводити з організму токсини. Цілющі властивості перлової ягоди були відомі і східним мудрецям давнини. Вони говорили, що для зцілення необхідно самому зірвати золотисту гроно, покриту ранковою росою, і з'їсти її відразу, посеред виноградника.

У плодах винограду міститься велика кількість вітамінів С, В1, В2, а так само калій, кальцій, магній і марганець, цукру і органічні кислоти.

Все це просто необхідно зростаючому дитячому організму. До того ж у винограді багато глюкози, яка потрібна дитині-непосиді. А для малюка, котрий страждає поганим апетитом, виноградний сік просто незамінний - один стакан містить 200 калорій.

Крім цього, виноград м'яко очистить дитячий організм від усіх шкідливих продуктів життєдіяльності. За цю особливість виноград лікарі охоче рекомендують дітям після інфекційних або вірусних захворювань.

Надзвичайно корисний дітям і сушений виноград - родзинки. Поставте в доступному дитині місці вазочку з чисто вимитим родзинками, і малюк зможе отримувати кальцій для зміцнення зубів і кісток, калій - для серця, а також все необхідне для кровотворення і загального зміцнення організму.

Звичайно, трапляється, що виноград не йде на користь дитині - викликає розлад шлунка або діатез. Причина в індивідуальної реакції організму на ці ягоди. Зрозуміло, що в такому випадку давати їх дитині не слід.

І ще одна порада: не дозволяйте дітям запивати виноград молоком або квасом - відійти далеко від туалету їм не вдасться досить довго.

У косметології також використовують сік і м'якоть плодів винограду.

Спеціально для мам пропонуємо рецепти виноградних масок.
1. Полотняну серветку або марлю, складену в декілька шарів, змочити соком і накласти на обличчя на 15-20 хвилин. Після зняття маски обличчя обполоснути теплою водою, висушити м'яким рушником і нанести живильний крем. Маска робить будь-яку шкіру оксамитовою, свіжою, еластичною, попереджає в'ялість, добре очищає і тонізує її. На одну маску достатньо 1-1,5 столової ложки соку. Курс - 15-20 процедур, 2-3 рази в тиждень.
2. Людям з тонкою, чутливою шкірою корисні маски з соку з медом і сиром: чайну ложку сиру розтерти з такою ж кількістю рідкого меду і додати 2 чайні ложки соку винограду. Сумішшю густо змастити обличчя, а через 10-15 хвилин вмиватися холодною водою.

Чи правда це?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»