Яскраве вбрання теракотового кольору або акценти з аксесуарів точно привернуть позитивне увагу оточуючих, але для початку важливо зрозуміти, який саме відтінок можна назвати теракотовим.
2,89 5 9
- Що з себе являє теракотовий колір
Теракотовий колір - це колір обпаленої землі або глини. Найпростіший приклад, де ми його могли побачити - глиняні горщики для квітів. Його часто описують, як відтінок червоного з додаванням коричневого, хтось називає просто цегляним. Справа в тому, що теракотовий колір може мати відтінки .
Так він зустрічається з рожевим , помаранчевим , Бежевим, жовтим подтоном. Коричневий і червоний також можуть бути виражені в його колірному спектрі з різною силою, що буде надавати теракотового кольору яскравіший або темний, приглушений відтінок. Помітні відтінки теракотового утворюються в поєднанні з модним помаранчевим кольором , А приглушене теракотовий оттеняется рожевим або коричневим.
Інститут кольору Pantone оголосив модні в 2017 році кольору і серед них є Flame (полум'я). Цей колір теж можна віднести до відтінку теракотового, який чудово поєднується з будь-яким із запропонованих в таблиці кольорів.
- Теракотовий колір в моді
Теракотовий колір увійшов в моду завдяки своїй ненав'язливою яскравості, від якої очей не втомлюється, як від червоного, оранжевого або жовтого. Так як це природний колір землі та глини, який часто зустрічається в природі, ми сприймаємо його як приємний, легкий відтінок, на якому око, що називається, "відпочиває". Дизайнери часто використовують теракотовий колір в весняно-літніх і круїзних колекціях. Також він досить часто потрапляє в об'єктив street style - фотографів під час світових тижнів моди.
- Модний теракотовий колір в гардеробі
Вважається що теракотовий колір найбільше підходить дівчатам з осіннім цветотипом . Найвигідніше теракотовий буде виглядати на "теплих" брюнетках або шатенка, а "теплим" блондинкам і русявим краще звернути увагу на більш світлий помаранчевий відтінок цього кольору. Якщо ж вам більше до лиця холодні кольори, то вибирайте теракотовий з рожевим подтоном, і поєднуйте його з білим кольором і легким загаром. Крім того, теракотовий відтінок добре поєднується з родинними йому квітами: коричневим, бежевим, жовтим і вохристо-жовтим і позолотою, а також з контрастними: чорним (і білим, зрозуміло), фуксією і яскраво-рожевим, блакитним, бірюзовим, кольором морської хвилі, синім, сірим. Завжди гармонійно виглядає поєднання теракотового з зеленим, особливо з трав'янистими відтінками. Незважаючи на те, що обпалена земля асоціюється з пустелею, модний теракотовий не виглядає сухо, а навпаки - оживляє образ.