- Що таке вакуумна чистка шкіри
- Переваги та недоліки вакуумного очищення шкіри
- Детальний опис процедури
- Кому рекомендована вакуумна чистка шкіри?
- Як часто дозволяється виконувати процедуру?
- Кому протипоказана дана процедура?
- Чи можна виконувати вакуумну чистку самостійно, в домашніх умовах?
- У чому різниця між механічною, ультразвукової і вакуумної чищенням?
В арсеналі жіночих секретів, якими регулярно користуються представниці прекрасної статі для збереження краси та молодості, особливе місце відводиться процедурі очищення особи. Численні сальні залози виробляють велику кількість жиру, який необхідний для зволоження і захисту шкірного покриву від впливу зовнішнього середовища. Але в результаті порушення діяльності шлунково-кишкового тракту, неправильного харчування, відсутності необхідних фізичних навантажень погіршується робота сальних залоз, відмерлі клітини епітелію в поєднанні з зайвим жиром забивають пори і сприяють розвитку запальних процесів з висипаннями і висипом вугрів. Уникнути цього допоможе вакуумна чистка обличчя.
зміст:
Що таке вакуумна чистка шкіри
Найбільш простий спосіб приховати дефекти на шкірі - скористатися якісним тональним кремом, проте таким чином вирішити проблему можна тільки на кілька годин. Сучасна косметологія пропонує нову, більш ефективну процедуру - вакуумну чистку особи, яка є прекрасною альтернативою звичної механічної чищенні.
Процедура вакуумного очищення є видалення забруднень з поверхні шкірного покриву за допомогою спеціального приладу. Під час такого очищення видаляються комедони і жир, який накопичується в порах, відкривається доступ поживним речовинам і кисню до клітин епідермісу, поліпшується кровообіг, стає більш чітким контур особи.
Переваги та недоліки вакуумного очищення шкіри
Чистка обличчя за допомогою спеціального апарату, на відміну від інших методів, має ряд переваг:
- Відразу ж після проведення процедури можна вести звичний спосіб життя, так як вакуумна чистка не залишає на обличчі почервоніння і набряків, на відміну від механічного очищення шкіри.
- Відсутність больових відчуттів.
- Усунення забруднень з будь-яких важкодоступних місць, наприклад, в області вушної раковини.
- Повна безпека - під час вакуумної чистки неможливо інфікувати шкіру.
В процесі очищення також проводиться легкий масаж обличчя , В результаті якого шкіра стає більш еластичною, розгладжуються дрібні мімічні зморшки.
Поряд з перевагами даного виду очищення, існують мінуси, про які слід заздалегідь попередити представниць прекрасної статі, які планують проведення такої процедури:
- Як все салонні процедури, вакуумна чистка обличчя не має тривалого ефекту. Згодом пори знову забиваються жиром, очищення доводиться повторювати.
- Даний метод не буде ефективним для людей, які страждають від гнійних прищів і висипань, так як за допомогою вакуумного апарата можна виконувати тільки поверхневе очищення.
Детальний опис процедури
Тривалість процедури не перевищує 30 хвилин, однак перед вакуумної чищенням особи слід виконати певні підготовчі маніпуляції.
Процес очищення обличчя за допомогою вакууму проходить в кілька етапів:
- Підготовка. З поверхні шкірного покриву повністю видаляються зовнішні забруднення і засоби для макіяжу.
- Розпарювання. Виконується двома способами - шляхом обробки парою (вапоризация) або за допомогою спеціальної маски і лосьйону. Розпарювання вкрай необхідно для розширення пір перед процедурою.
- Вакуумна чистка за допомогою спеціального апарату. Якщо після процедури на обличчі залишилися глибокі прищі, косметолог може запропонувати видалити їх вручну.
- Заспокійливі процедури - наносяться пілінги або маски для звуження пор , Живильні і зволожуючі креми.
Разом з підготовкою, тривалість процедури приблизно становить 90 хвилин. Абсолютно всі маніпуляції проходять безболісно, без ризику інфікування шкіри.
Одне з головних переваг даного методу очищення - швидкий результат, який можна оцінити відразу ж після проведення процедури. Під час маніпуляцій виключено пошкодження епідермісу, тому шкіра після очищення виглядає посвіжілої і молодий - поверхня розгладжується, зникають чорні крапки, поліпшується колір обличчя .
Кому рекомендована вакуумна чистка шкіри?
Незважаючи на численні позитивні відгуки, даний метод підходить не всім типам шкіри. Так, наприклад, досвідчений косметолог призначає процедуру тільки в разі, якщо вона дійсно допоможе позбутися від видимих дефектів на шкірі, а саме:
- для глибокого очищення пір, яке неможливо виконати самостійно, за допомогою ручного чищення.
- для зняття ороговілого верхнього шару, замість якого з'являється нова, гладка шкірка.
- для поліпшення рельєфу, усунення набряків і посилення мікроциркуляції крові - процедура вакуумного очищення одночасно є легкий масаж обличчя;
- ручна чистка не завжди підходить для надмірно жирної шкіри, а за допомогою вакуумної чистки можна швидко очистити пори від сальних пробок, не пошкодивши при цьому сальні залози;
- даний метод ідеально підходить для видалення комедонов і підготовки шкірного покриву до подальшого харчування та зволоження.
Як часто дозволяється виконувати процедуру?
Регулярність очищувальних процедур безпосередньо залежить від типу і стану шкіри. Наприклад, власницям сухої і чутливої шкіри досить виконувати чистку один раз в три-чотири місяці. При нормальної та комбінованої шкіри процедуру проводять частіше - один раз в два-три місяці.
Що стосується жирної шкіри, сеанси вакуумного очищення дозволені один раз в два місяці, при необхідності навіть частіше. У будь-якому випадку, не рекомендується проводити апаратну чистку особи частіше, ніж один раз на місяць.
Кому протипоказана дана процедура?
Незважаючи на високу ефективність, безпеку і безболісність процедури, вакуумна чистка шкіри обличчя протипоказана при наявності певних проблем:
- Гострі запальні процеси і гнійні прищі є серйозним протипоказанням до проведення апаратної чищення особи.
- Заборонено процедура власницям тонкої і сухої шкіри, в такому випадку потрібно делікатний догляд, щоб уникнути травмування шкірного покриву. Дівчатам з такою шкірою косметологи рекомендують застосовувати ультразвукове очищення.
- Наявність демодекозу - це серйозне захворювання є вагомою причиною для заборони на використання будь-яких апаратних методик, в даному випадку показана тільки ручна чистка обличчя.
- При купероз і підвищеної ламкості кровоносних судин протипоказано очищення вакуумним апаратом, так як процедура підсилює кровообіг, а при близькому розташуванні судин до поверхні шкіри, може з'явитися почервоніння і навіть синці.
Чи можна виконувати вакуумну чистку самостійно, в домашніх умовах?
Даний вид очищення відноситься до найбільш безпечним і безболісним косметологічних процедур, тому його часто рекомендують для самостійного догляду за обличчям в домашніх умовах. Процедура виконується за допомогою спеціального приладу з вакуумної насадкою, принцип дії апарату полягає у всмоктуванні повітря під тиском. Для того щоб мати можливість проводити салонну процедуру не виходячи з дому, потрібно придбати якісний і потужний прилад.
Сучасні виробники косметологічного обладнання пропонують широкий вибір вакуумних очищувачів для шкіри. До найбільш популярних апаратів відносяться:
- Продукція компанії Panasonic, зокрема вакуумний очищувач Panasonic EH2511 і Panasonic ЕН2513.
- Пристрій для масажу та чищення особи Power Perfect Pore MC0084.
- Апарати від Gezatone ITC, наприклад, очисники SuperWet Cleaner або Super Cleaner.
Апарати для домашнього застосування повинні мати такі характеристики:
- 1. Наявність мініатюрної вакуумної насадки.
- 2. Харчування від стандартних батарейок.
- 3. Невелика вага і компактні розміри.
- 4. Кілька режимів роботи.
- 5. Кілька сумних насадок.
Так само, як і в салоні, в домашніх умовах процедура виконується поетапно. Перш за все, потрібно ретельно очистити шкірний покрив від бруду і жиру за допомогою м'якого скрабу або спеціального лосьйону. Потім шкіру розпарюють протягом 10 хвилин над відваром з лікарських трав. Проводять чистку за допомогою приладу, після цього шкіру протирають дезинфікуючим розчином, обробляють засобом для звуження пор або кубиком льоду, приготованим з відвару лікарських трав.
Насадкою приладу виконують кругові рухи по обличчю, тільки відповідно масажних лініях, починаючи від центру особи.
Якщо забруднення не пішли повністю, не варто повторно обробляти ділянки шкіри, щоб не травмувати епідерміс. При дуже забрудненої шкірі процедуру виконують не частіше ніж один раз на місяць, якщо шкіра в нормальному стані, апаратну чистку проводять один раз в три місяці.
Відео:
У чому різниця між механічною, ультразвукової і вакуумної чищенням?
До найбільш поширених видів чистки особи, крім вакуумної, також відносяться механічна і ультразвукова. Кожен з цих методів має свої переваги і недоліки.
Механічне очищення вважається найбільш ефективним способом видалення забруднень, проте така процедура відрізняється досить хворобливими відчуттями і появою почервоніння і набряків на обличчі .
Ультразвукова чистка менш травматична, і не викликає неприємних больових відчуттів, проте ультразвуковий апарат не проникає глибоко в пори і не може повністю видалити з них сальні пробки. Крім того, ультразвукова чистка обличчя має ряд протипоказань, до яких відносяться:
- захворювання серцево-судинної системи;
- наявність злоякісних утворень в організмі;
- інфекційні захворювання;
- вагітність в першому триместрі.
На відміну від механічної та ультразвукової чистки, вакуумна практично не має протипоказань. Процедура абсолютно безболісна і безпечна. Вакуумний апарат можна використовувати для чищення шкіри не тільки на обличчі, але також на спині і в зоні декольте.
Не завжди жінці легко визначитися з вибором найбільш підходящого способу глибокого очищення шкіри. У сучасній косметології самими затребуваними є вакуумний і ультразвуковий методи. Не варто побоюватися виконувати процедуру самостійно, в домашніх умовах, так як апарати, використовувані для цих цілей, постійно удосконалюються. Відмінності між ультразвукової і вакуумної чищенням шкіри незначні, тому вибір безпосередньо залежить від типу і стану вашої шкіри.
Як часто дозволяється виконувати процедуру?Кому протипоказана дана процедура?
Чи можна виконувати вакуумну чистку самостійно, в домашніх умовах?
У чому різниця між механічною, ультразвукової і вакуумної чищенням?
Кому рекомендована вакуумна чистка шкіри?
Як часто дозволяється виконувати процедуру?
Кому протипоказана дана процедура?
Чи можна виконувати вакуумну чистку самостійно, в домашніх умовах?